Kafijas klizmas procedūra


Kafijas klizmas procedūras apraksts, soli pa solim! Vairāk par pašu kafijas klizmu lasi rakstā "Kafijas klizma- pretsāpju līdzeklis un ne tikai!"

 

Nepieciešamās sastāvdaļas:

 • 0,5 l filtrēta/avota ūdens karsēšanai
 • 0,5 l filtrēta ūdens karstā ūdens atdzesēšanai
 • 2 ēdamkarotes svaigi maltu bioloģisko kafijas pupiņu

 

Citas nepieciešamās lietas:

 • Klizmas maiss ar silikona trubiņu un regulējamu krānu.
 • Lubrikants (klizmas uzgaļa ievadīšanai): daži pilieni augstākā labuma olīveļļas, kokosriekstu eļļas vai citas
 • Veci dvieļi/drānas – noderēs, kad gulēsiet uz grīdas, veicot klizmu; neizmantojiet labus dvieļus, jo kafijas pilieni var radīt neizmazgājamus traipus.

 

Instrukcijas

Sagatavo kafiju:

 1. Samaļ kafijas pupiņas smalkā pulverī (nedari to pirms laika, maļot īsi pirms procedūras iegūsi svaigākās, aktīvākās uzturvielas no kafijas). Iepriekš samaltas kafijas pupiņas ir daļēji oksidējušās, tāpēc tās nevajadzētu izmantot terapeitiskos nolūkos.
 2. Uzvāra samaltās kafijas pupiņas. Pievieno svaigi samalto kafiju 500 ml ūdenim un uzvāra. No brīža, kad parādās mazie burbulīši, vēl turpina vārīt apmēram 5-10 minūtes, tad noņem no uguns (patiesībā, es kafiju vāru nelielā ūdens daudzumā (200-250ml), lai to varētu vieglāk un ātrāk atdzesēt, pievienojot vairāk auksta ūdens, taču katram ir jāatrod sev ērtākais veids).
 3. Ļauj 5 -10 minūtes ievilkties, neuzliekot vāku.
 4. Nokāš mikstūru ar metāla sietiņu, lai atdalītu jebkādas lielās daļiņas, kas varētu aizsprostot klizmas caurulīti. Var arī pārliet šķidrumu citā traukā, uzmanoties, lai nosēdumi netiktu pārlieti.
 5. Pievieno mikstūrai aukstu ūdeni. Kad kafija uzvārīta un ievilkusies pievieno atlikušo daļu ūdens, lai kafiju ātrāk atdzesētu līdz ķermeņa temperatūrai. Ievēro: ja temperatūra ir par karstu, tad tādā veidā var tikt savainota anālā atvere vai zarnas; ja temperatūra ir par aukstu, tad zarnas var savilkt krampjos un toksisko atkritumu izvade var būt ļoti niecīga. Jebkurā gadījumā aukstāka mikstūra noteikti ir labāka par karstu.

 

Klizmas procedūra

 1. Lai gan nekādā ziņā nav obligāts, tomēr labākais laiks klizmas veikšanai ir pēc zarnu iztukšošanas (vislabāk no rīta). Jāpatur prātā, ka kafija var atstāt neizmazgājamus traipus. Vislabāk apģērbties vecās drēbēs un izmantot vecus dvieļus (vai papīra dvieļus).
 2. Apsmērējiet anālo apvidu ar nedaudz eļļas (piemēram, olīveļļu), lai atvieglotu klizmas uzgaļa ievadi. Klizmu visieteicamāk būtu veikt tualetē, atrodoties uz ceļiem ar nolaistu galvu tuvāk grīdai, taču to var darīt arī vienkārši noguļoties uz labajiem sāniem, ar spilvenu vai dvieli nedaudz piepaceļot gurnu daļu, tādejādi gravitāte palīdzēs šķidrumam plūst lejup zarnās.
 3. Klizmas maisu var uzkārt uz durvīm, dvieļu pakaramā vai dušas aizkaru stieņa. Šķidruma pacelšana ir nepieciešama, lai būtu pietiekami liels spiediens šķidruma ieplūšanai zarnās.
 4. Atguļoties uz labajiem sāniem (vai atrodoties uz ceļiem, kā Jums ērtāk) un atbalstoties ar vienu roku uz grīdas, ar otru roku ievadiet klizmas uzgali zarnās. Pārliecinieties, ka tas ir pilnībā ievadīts, lēnām pagrieziet trubiņas krāniņu/skavu, kas ļaus šķidrumam sākt plūst zarnās (sajutīsiet siltā šķidruma burbuļošanu vai ieplūšanu zarnās).
 5. Mēģiniet ielaist zarnās apmēram pusi šķidruma (500 ml), tad uzņemiet laiku 10 minūtes. Ja pēc šķidruma ievadīšanas rodas spēcīga nepieciešamība to izlaist, kaut vai pēc vienas vai divām minūtēm, nekavējieties un dariet to. Sākotnēji, iespējams, būs grūti noturēt šķidrumu zarnās visas 10 minūtes (vai pat dažas minūtes), bet vēlāk, pēc dažu klizmu veikšanas (un arī daļas toksīnu izvades), zarnām būs daudz vieglāk noturēt šķidrumu visas 10 minūtes.
 6. Pēc 10 minūtēm šķidrumu izlaidiet. Atkārtojiet procedūru ar atlikušajiem 500 ml un noturiet vēl 10 minūtes. Tad šķidrumu izlaidiet. Tas arī viss! Šis ir arī lielisks laiks, lai palasītu kādu grāmatu, noklausītos kādu interesantu raidījumu, vai vislabāk- lasītu rakstu par kafijas klizmu, un kādu labumu šī procedūra sniedz mūsu veselībai!

 

Vēl dažas piezīmes..

 • Ir vairākas variācijas kafijas klizmu veikšanai. Vēl viens naturopātisks paņēmiens ir kafijas klizmu nedalīt divās daļās, bet gan ielaist visu šķidrumu uzreiz (1-1,5l) un turēt vismaz 10 minūtes.
 • Labākais klizmas laiks: dienas laikā līdz plkst. 20 vakarā. Pēc klizmas veikšanas atpūtieties 20 – 30 minūtes. Vismaz pusstundu pēc klizmas veikšanas uzturieties mājās. Tādejādi būsiet droši, ka atradīsieties tualetes tuvumā, ja gadījumā neliels daudzums klizmas šķidruma ir palicis zarnās un nepieciešams atviegloties. Dažreiz, ja klizmas šķidrums nonāk augstāk zarnu traktā, tam ir vajadzīgs ilgāks laiks, lai nonāktu atpakaļ zarnu trakta lejas daļā. Tāpēc nebrīnieties, ja nedaudz vēlāk vēlreiz parādās nepieciešamība iztukšot zarnu traktu.
 • Pēc klizmas veikšanas ieteicams ir dzert rūgtas augu tējas- vērmeļu, vībotņu, pieneņu sakņu utt., lai turpinātu aknu stimulēšanu un gremošanas trakta attīrīšanos.

 

 

Īpaši norādījumi

Nelabums klizmas laikā. Dažu pirmo klizmu laikā vai pēc klizmas veikšanas jūs var piemeklēt nelabuma sajūta. Tas bieži notiek sastāvējušos toksīnu atbrīvošanas dēļ. Neļaujiet tam jūs atturēt no turpmāku kafijas klizmu veikšanas. Laika gaitā vairums cilvēku manīs, ka nelabuma sajūta pavisam īsā laikā pazūd. Ja jūs piedzīvojat nelabuma sajūtu, pēc klizmas veikšanas iedzeriet siltu tēju, piemēram zaļo tēju.

 

Rekomendētais kafijas klizmu skaits. Katrs praktiķis un naturopāts iesaka savu kafijas klizmu veikšanas režīmu un skaitu. Tas variē sākot ar vienu klizmu nedēļā (gadījumos ar lielu organisma toksicitāti), līdz pat 5-6 klizmām dienā (vēža pacientiem pēc Gērsona terapijas). Šo procedūru optimāli ir veikt arī reizi dienā vai katru otro dienu.

 

[Avots: TheRoyalEnema (Dr. RalphMoss)

http://www.drlwilson.com/articles/COFFEE%20ENEMA.HTM]

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB