Kas manā kosmētikas maciņā? (Rudens/Ziema)


Zinām jau zinām, ka patiesais skaistums nāk no iekšienes, ka tikai iekšējs prieks, laime, mīlestība pret sevi liek acīm mirdzēt, sejai atplaukt smaidā, kurā likt iemīlēties un padarīt Tevi maģiski pievilcīgu. Tomēr teju ikviena sieviete mīl rūpēties par savu skaistumu arī no ārpuses – lietojot krēmus, pieniņus un serumus, kā arī izceļot savu dabīgo skaistumu ar dekoratīvo kosmētiku.

Kas manā kosmētikas maciņā? (Rudens/Ziema)
Foto: dr.hauschka.com

Šajā rakstā vēlos uzsvērt tieši dabīgā skaistuma izcelšanu ar dabīgās kosmētikas palīdzību, nevis radīt sev nedabisku izskatu ar dekoratīvo kosmētiku. Manā kosmētikas maciņā dominē divi zīmoli – Dr. Hauschka un DABBA. Reizēs, kad prasās mazliet vairāk svinīguma, izmantoju Bellapierre minerālo kosmētiku.

 

Piezīme! Īpaši svarīgi domāt par dabīgās kosmētikas līdzekļiem ir jaunajām un topošajām māmiņām! Jo dabīgāka un tīrāka būs mammas kosmētika un ķermeņa kopšana, jo pasargātāks būs bērns no dažādiem ķīmiskiem un sintētiskiem savienojumiem.

 

Iesākumā par sejas kopšanu

 

Visa mana pateicība maniem radītājiem, ka esmu apveltīta ar veselīgu ādu, kas līdz šim nav prasījusi pārmērīgu uzmanību vai pūles, tāpēc manas rūpes par savu sejas ādu ir samērā vienkāršas.

 

DABBA ziedūdeņi ir viens no maniem mīļākajiem sejas kopšanas produktiem. Ar tiem mostos katru rītu, atsvaidzinot un pamodinot sejas ādu un piešķirot tai dabas elpu. Tas ir ne tikai patīkams svaigums, bet arī rūpes par sejas ādu, jo šie produkti satur bioloģiski aktīvus komponentus pa tiešo no augiem! Savu sajūsmu par šiem unikālajiem ziedūdeņiem esmu aprakstījusi šajā rakstā, un iesaku arī Tev iekļaut šos produktus savā rīta rituālā- tas burtiski ir kā uzsmidzināt rīta rasu, tikko nākušu no pļavas, sev uz sejas!

 

narrativeofbeauty.com

 

Dienas krēms no Dr. Hauschka ir vēl viens sejas kopšanas posms, kuru neizlaižu kopš iepazinos ar Dr.Hauschka zīmolu. Rudens un ziemas periodos izmantoju bagātīgo rožu dienas krēmu, pavasaros un vasarās vieglo rožu dienas krēmu vai dienas krēmu ar aivu.

 

Lūpu balzāms no Dr. Hauschka vai Antipode kivi sēklu eļļas lūpu balzāms. Rudens un ziemas periodos manas lūpas prasa īpašu uzmanību, jo nereti tās mēdz būt sausas, tāpēc šajā periodā izcili palīgi ir Antipode vai Dr.Hauschka Lūpu balzāmi. Ērtāks lietošanai ir Antipodes lūpu balzāms, jo tas ir lūpu krāsas zīmuļa veidā, taču Dr. Hauschka lūpu balzāms, kas ir smērējams ar pirkstu no burciņas ir ļoti barojošs.

 

Mikrošķiedras lupatiņa – vakara cēlienā, kad laiks notīrīt sapucēto seju, jau daudzus gadus izmantoju mikrošķiedras audumu kosmētikas noņemšanai. Neesmu pieniņu un losjonu fans, jo esmu atradusi lielisku veidu, kā dziļi attīrīt ādu, izmantojot siltu ūdeni un īpaši sejai piemērotu mikrošķiedras drāniņu. Jāsaka, ka nesen esmu atklājusi arī DABBA attīrošo un mitrinošo micelāro ūdeni, kas pēdējā laikā mēdz nomainīt kosmētikas drāniņu.

 

Mans šī brīža favorīts ir DABBA aveņu eļļas eliksīrs sejai, kas ir intensīvs multivitamīnu serums ādas aizsardzībai no brīvo radikāļu iedarbības, kā arī profilaktisks līdzeklis sausai un kombinētai ādai. Tā kā mana āda mēdz būt vairāk sausa, es tikai priecājos par bagātīgiem un barojošiem veidiem, kā uzlabot savu ādas mitruma līmeni. Šī eļļa ir ne tikai barojoša un mitrinoša, bet arī viegla – neierasti priekš eļļas. Tā iesūcas ādā neatstājot lieku eļļas slāni.

 

Dr.Hauschka Nakts serums vai DABBA mitrinošais serums – uz savas ādas esmu pamanījusi, ka visvairāk tā priecājas par rūpēm nakts laikā, tāpēc katru vakaru es izmantoju kādu no serumiem. Rudens un ziemas laikā visbiežāk tas ir Dr.Hauschka nakts serums, ko no rīta noskaloju no sejas, taču pavasara un vasaras sezonās pāreju tikai uz DABBA mitrinošajiem serumiem, kas izcili sadziedē un mitrina ādu pēc saules vannām. Reizēm arī ziemas sezonā kombinēju abus – vispirms uzklāju DABBA mitrinošo serumu (Deepwater Hydration booster) un pirms miega uzklāju Dr.Hauschka nakts serumu.

 

 

Par dekoratīvo kosmētiku

 

Savā ikdienā izmantoju tikai Dr.Hauschka dekoratīvo kosmētiku (vairāk par to, kā tajā iemīlējos, lasi šeit un šeit), jo tā ir pirmā un vienīgā kosmētika līdz šim, kas man nerada diskomfortu pat vakara grima ietvaros. Ar šo kosmētiku esmu gājusi arī gulēt un tas nav sagādājis niezošo acu problēmas un citas nebūšanas, kas man līdz šim ir bijušas aktuālas, lietojot sintētisku “parasto” kosmētiku.

 

Rudens un ziemas periodos, kad ādas krāsa vairs tik sulīgi nemirdz un ir zaudējusi savu dienvidnieka paskatu, mans glābiņš ir Dr. Hauschka caurspīdīgais bronzera koncentrāts, ko samaisu kopā ar kādu no dienas krēmiem (Dr. Hauschka Atjaunojošais dienas krēms, manuprāt, sader vislabāk šajā kombinācijā) izveidojot tonējošu maisījumu, kas nerada pārspīlētu efektu. Vēl bez šī es sevi apmānu ar Lavandas.lv nopērkamo Lavera paštonējošo losjonu, kas jau pāris gadu ir iemantojis manu uzticību gada tumšajā laikā. Citreiz tonējošā efekta vietā izvēlos izlīdzinošo Dr. Hauschka tonālo krēmu (02 vai 04), kas uz sejas ir ļoti viegls un atstāj simpātisku efektu.

 

 

Savām uzacīm palīdzu ar Dr.Hauschka brūno acu zīmuli (ko izmantoju arī plakstiņiem) un kosmētisko otiņu. Skropstas apčubinu ar melno skropstu tušu apjomam. Vaigu sārtumam izmantoju viņu “Duo” piedāvājumā esošo 01 vai 02 toni.

 

Izejamiem vakariem, vai tad, kad gribas mazliet vairāk, izvēlos BellaPierre bāzi, ko klāju uz plakstiņiem, tad izmantoju Dr.Hauschka uzacu paleti, kur ir smokey-eye toņi, vai arī kombinēju minerālās acu ēnas no BellaPierre kosmētikas arsenāla.

 

Kādu dabīgo kosmētiku izmanto Tu? :)

 

 

 

 Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!

1 komentārs:

  • Un kur var iegādāties šo dabas kosmētiku?Nekur neredzu,lai gan pētīju.Tāpat kā gur cukurs-Liepājā nav....Ir indiešu veikaliņš,ir veselīga uztura veikaliņi,bet tādas mantas neesot.Viņi varot pasūtīt.es vēl nodomāju,ko nu manis dēļ te sūtīs to gur cukuru,ja vairāki prasītu....: ))))Bet ziņkārojas ,kā garšo tas barfijs.


Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB