Ekoloģiskas dekoratīvās kosmētikas apskats

Ekoloģiskas dekoratīvās kosmētikas apskats

Atkal klāt ir svētku laiks, kad daudz vairāk piedomājam par pucēšanos. Ekoskaistumkopšanas salona “Verdant Eco SPA” vadītāja un dibinātāja Dace Šrādere dalās brīnišķīgā dabīgās dekoratīvās kosmētikas "špikerī", kuru pratīs izmantot ikviena! Šis ir Daces personīgais favorītproduktu raksts, bez sadarbībām un reklāmas!

Kas manā kosmētikas maciņā? (Rudens/Ziema)

Kas manā kosmētikas maciņā? (Rudens/Ziema)

Zinām jau zinām, ka patiesais skaistums nāk no iekšienes, ka tikai iekšējs prieks, laime, mīlestība pret sevi liek acīm mirdzēt, sejai atplaukt smaidā, kurā likt iemīlēties un padarīt Tevi maģiski pievilcīgu. Tomēr teju ikviena sieviete mīl rūpēties par savu skaistumu arī no ārpuses – lietojot krēmus, pieniņus un serumus, kā arī izceļot savu dabīgo skaistumu ar dekoratīvo kosmētiku.

Par matu izkrišanu, un kā tos stiprināt?

Par matu izkrišanu, un kā tos stiprināt?

Dāmām vienmēr aktuāls jautājums ir matu skaistums un veselība. Kā nostiprināt matu skanes, kā izvairīties no matu pārmērīgas izkrišanas, kā padarīt tos veselīgākus, mirdzošākus? Šajā rakstā apkopoti ieteikumi stipriem un veseliem matiem, kas ļauj atbrīvoties no pārmērīgas matu izkrišanas un palīdz matiem augt stipriem un veseliem! (Par vīriešu matu izkrišanu, drīzumā citā rakstā!)