Yoni ola sievietes veselībai


Jau vairākos rakstos esmu runājusi par sievietes intīmo veselību- gan no fiziskās perspektīvas (ar intīmā fitnesa treneri Janu Paegli) rakstā „Intīmais Fitness”, gan arī no garīgā un psihoemocionālā aspekta rakstā „Intīmā veselība no cita skatu punkta”. Es uzskatu, ka tieši kopā saliktas abas šīs ideoloģijas un prakses var dot vislabāko rezultātu sievietes intīmās veselības sakārtošanā un uzturēšanā.

 

Šajā rakstā, papildus jau iepriekš apspriestajām tēmām, vēlējos pievienot kādu instrumentu, kas var palīdzēt iedrošināt aktīvi rīkoties savas sievišķās veselības vārdā. Tā ir yoni ola, par kuras eksistenci es uzzināju jau studiju laikos Londonā, taču toreiz viss apstājās pie ziņkāres un intereses, taču praktiska darbība nesekoja. Šobrīd esmu pamanījusi Yoni kustības sākšanos tepat pie mums, Latvijā, un nolēmu, ka ir laiks padziļinātāk ieskatīties šajā jautājumā un beidzot arī izmēģināt to uz sevis!

 

Kas ir yoni ola?

Yoni – tiešā tulkojumā no Sanskrita ir apzīmējums dzemdei un pārējiem sievišķajiem orgāniem. Metaforiski yoni tulkojas kā „avots” un „sākums”, citviet to dēvē arī par „svēto vietu”. Un patiesi, kas var būt svētāks, par vietu, kurā rodas jaunas dzīvības, caur kuru jaunas dvēseles ienāk šajā pasaulē! Tā runā, ka Yoni olu izmanto sievietes visā pasaulē jau 5000 gadus uz šīs zemes.

 

Yoni olas gatavo no dažādiem akmeņiem, kā zināms, katram akmenim piemīt savas īpašības un spēks, tāpēc izvēloties savu yoni olu, īpaša uzmanība jāpievērš materiālam, no kāda izgatavota Tava ola. Rozā kvarcs ir visizplatītākais (ko piedāvā arī www.yonilove.lv) akmens yoni olu izgatavošanai, tiek uzskatīts, ka tas dāvā sievišķību, vairo sievišķo enerģiju un mīlestību pret sevi un apkārtējiem, kā arī palīdz nonākt ciešākā kontaktā ar savu sievišķo būtību un patieso iekšējo spēku.

 

 

Kā izmanto yoni olu?

To izmanto ievadot olu makstī un trenējot vaginālos muskuļus (pēc treniņa šo olu it kā „izdējot”, kas var kļūt par emocionālu un radošu procesu – dzirdēts no draudzenes, kas lietojusi šo olu!). Vaginālie treniņi ar yoni olu notiek ar elpošanas metodēm, sasprindzinot un atslābinot muskuļus, fokusējoties uz sievietes radošo centru- dzemdi, starpeni un klēpi kopumā. To var lietot ikdienā, dodoties pastaigās, meditējot un veicot speciālus starpenes muskulatūras treniņus. Iesaku paskatīties youtube video, kur pastāstīts par dažādiem vingrinājumiem – katrai sievietei jāmeklē sev piemērotākais vingrinājumu variants.

 

Tomēr pirms lietošanas ieteicams ar savu yoni olu savienoties. Kaut arī tas varbūt vairāk ir fizisks process, yoni ola palīdz mums savienoties arī ar savu iekšējo pasauli. Es uzskatu, ka fiziskā pasaule neeksistē viena pati, bez enerģētiskās, neredzamās pasaules, tāpēc, manuprāt, meditācija, lūgšanas, olas attīrīšana un nolūka izvirzīšana pirms yoni olas ievadīšanas makstī ir ļoti būtiski soļi. Tu vari darīt pēc savām sajūtām – sarunāties ar savu olu, pastāstīt, kāds ir Tavs nolūks tās lietošanā, ar domām to attīrīt, iedot tai spēku..

 

Plusi, ko sniedz yoni ola:

  • Uzlabo starpenes muskulatūru, vecina vitalitāti un intīmo orgānu veselību;
  • Atjauno cirkulāciju sievišķiem orgāniem, kas būtiski ietekmē veselību – mazina menstruālos krampjus, uzlabo vaginālo mikrofloru, balansē hormonālo stāvokli, u.c.;
  • Uzlabo urīna nesaturēšanas, dzemdes noslīdējumu problēmas;
  • Padara spēcīgākus vaginālos muskuļus, kas veicina libido, palielina seksuālo baudu, kā arī var palīdzēt dzemdībās;
  • Pēc dzemdību posmā palīdz ātrāk atjaunoties un savilkties dzemdes un vaginālajiem muskuļiem;
  • Samazina menopauzes simptomus;
  • Harmonizē Tavas attiecības ar sievišķību un seksualitāti.

 

Vairāk par ieguvumiem no starpenes muskulatūras treniņiem, lasi šajā rakstā!

 

Vairāk par yoni olām, to lietošanu, kā arī iegādi meklē šeit – www.yonilove.lv

 

 

 

 Fotogalerija


Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.