Padot roku pārmaiņu laikā..


Šis laiks daudziem ir nevienkāršs, tas atnesis daudz pārmaiņu, sapurinājis daudzu cilvēku dzīves, nolicis daudzus uz ceļiem un tik daudz kas vēl solās notikt. 

 

 

Es nezinu neko par to, kas šis kovidvīrusa šovs ir savā būtībā - politisks ierocis, pārdomāta pakļaušanas stratēģija, dabas protests vai Visuma ideālā kārtība..? Tomēr es varu dalīties savās pārdomās par to, par ko ir dzīve, nebūšanas tajā, slimības, krīzes un citas nedienas..

 

Manā skatījumā Zeme šobrīd mainās, tā nomet veco kažoku un ir gatava augt jaunā kvalitātē, bet vai mēs esam gatavi tai augt līdzi? Manuprāt, šobrīd notiek vecās pasaules, kādu mēs to esam pazinuši līdz šim, brukšana, lai vietā veidotos jauna - balstīta jaunās vērtībās, jaunās enerģijās. Brūk un mainās viss, kas balstīts izdevīgumā, shēmās, manipulācijās, viltībā, pakļaušanā, varaskārē, alkatībā, iegūšanā, patērēšanā, bailēs, ērtumā, izpatikšanā.. lai varētu radīt no jauna, caur dodošumu, pateicību, pieņemšanu, atvērtību, atklātību, pazemību un citām dvēseliskām vērtībām.


Tas ir tas, kā es pasauli redzu šobrīd, un man ir priecīgi. Var izklausīties skarbi, nepatīkami, lepni vai vēl kaut kā nelāgi, taču man tas patiesi liekas priecīgi - ka vecais brūk, kaut arī tas atnes grūtības un nevienkāršus laikus daudziem. Taču tikai caur grūtībām mēs augam, mēs vairojam un savienojamies ar savu iekšējo spēku. No labas dzīves, kas glauda pa spalvai, šķiet, neviens dziļu pateicību, pazemību un pieņemšanu iemācījies vēl nav. Un, manuprāt, šis laiks ir tieši par to - par dvēselisko vērtību atgūšanu, mācīšanos no jauna. 

Reizēm ir jāiziet cauri dziļai tumsai, lai ieraudzītu, novērtētu un spētu būt pateicīgs par gaismu, kas vienmēr bijusi klātesoša. 

 

 

Es daudz ko nezinu par enerģijām, neredzamo pasauli, tomēr es mācos ar to mijiedarboties, to saprast, izzināt. Manā skatījumā viss ir enerģija vispirms un tikai tad matērija, taustāmais, redzamais, saprotamais. No tā izriet, ka arī mēs paši esam enerģija, drīzāk tāda staigājoša enerģiju buķete. Slimības, manā skatījumā, ir nekas cits kā enerģijas jeb zemo vibrāciju blīvums, kas materializējies fiziskā ķermenī ar kādu konkrētu uzdevumu, mācībstundu. Un tas diez vai ir tik primitīvi kā ēst veselīgāk un vairāk sportot. Manā skatījumā šī mācībstunda ir meklējama daudz dziļāk, aiz fiziskā plāna robežām. Un šajā laikā, kad Pasaule mainās, brūk un jūk - daudzus skar arī veselības problēmas, vai nu jaunas vai sen aizmirstas vecās. Manā skatījumā ir tikai viens patiess risinājums - darbs ar savu apziņu. 

 

Rakt, meklēt, risināt, iedziļināties savā iekšējā pasaulē, meklēt atbildes gan uz veselības jautājumiem, gan dzīvi kopumā. Dzīvē nenotiek nebūšanas, lai mūs sodītu vai vienkārši būtu kaut kā krāsaināk, manā skatījumā, visam ir perfekts cēloņu un seku ritms, perfekta Visuma likumu kārtība, kas atspoguļojas mūsu ikdienā. Nav nejaušību, nav sīkumu un nav arī netaisnību, ja vien ieskatāmies gana dziļi sevī - viss kļūst skaidrs. Visam ir nozīme, visam ir jēga, visam ir atbildes un risinājumi. Apdedzināji roku? Dators uzkārās? Mašīnai durvis netaisas ciet? Jebkas.. visam ir nozīme, viss mums kaut ko māca.

 

Ja vien mēs paši iekāptu Skolnieka kurpēs un būtu gatavi mācīties no visa.. mums pašiem kļūtu daudz reižu vieglāk, skaistāk un priekpilnāk. Tā ir cita dzīve, kad to dzīvo caur dziļumu - iedziļinoties sīkumos un lielajās lietās. Iedziļinoties dzīvē un tās problēmās. Iedziļinoties un jautājot, kļūstot atkal par kāpēcīti, un vērojot kā dzīve mainās Tavā acu priekšā..

 

Pēdējo trīs gadu laikā esmu sevī daudz ieraudzījusi, manas acis atvērušās citai gaismai un citai Patiesībai, tāpēc es nevaru runāt par uzturu un fizisko plānu vien. Es ticu, ka šajā laikā daudziem cilvēkiem būs vajadzīga palīdzība, atbalsts, dzirdošas ausis, telpa, kurā būt uzklausītam, sadzirdētam, saprastam. Man vienmēr ir bijusi sajūta, ka manām pieredzēm ir nozīme tikai tad, ja tās kalpo kā atbalsts citiem, tāpēc es esmu šeit, lai dalītos, lai padotu roku tiem, kam tas ir nepieciešams, tiem, kas meklē izeju bezizejā. Es esmu atradusi savu ceļu, kā meklēt, risināt un palīdzēt sev, ja tas var palīdzēt vēl kādam, es ar lielāko prieku dalīšos.

 

Parunāsim?

Konsultācijas notiek 35km no Rīgas (nokļūšanai nepieciešams privātais transports), otrdienās, sestdienās. Raksti uz ance@topivesels.lv lai pieteiktos!

 

 

 

 Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB