Koronavīruss, bailes un iespēja sākt apzināties

Koronavīruss, bailes un iespēja sākt apzināties

Es ilgu laiku klusēju, jo laikam gaidīju, kad norims. Šobrīd, kad nekas nav norimis un panika tikai aug augumā, manas sajūtas par šo lielo vīrusa traci ir nobriedušas, izkristalizējušās un kļuvušas pašai daudz skaidrākas, lai savu redzējumu nodotu arī Tev. Šis raksts nav eksperta, zinātnieka vai kāda vēl speciālista skatījums. Tas ir mans cilvēciskais viedoklis, mans redzējums (ne tikai uz šo vīrusa afēru, bet dzīvi kopumā), tās ir manas pārdomas un atziņas, kas balstās pašas pieredzē, tuvos informācijas avotos un iekšējā sajūtā, pārliecībā par Pasaules uzbūvi un Visuma likumiem. 

Vai veselīgs uzturs tiešām dziedina?

Vai veselīgs uzturs tiešām dziedina?

Kādu laiku esmu klusējusi, nezināju īsti ko teikt, jo manā pasaulē mainījies ir pilnīgi viss. “Tas ir ļoti svarīgi - laiku pa laikam kļūt mazam, lai augtu liels.” Tad nu es sabrucināju dažas savas ilūzijas par to, kā ir, ko zinu, ko daru.. lai šodien varbūt iedotu kaut ko mazliet kvalitatīvāku, tīrāku, patiesāku – pašai sev tuvāku. Lai atgādinātu pati sev, atkal un atkal. Lai dalītos savās pēdējā laika atziņās un dotu iespēju aizdomāties arī Tev, kam Tu tici, kas Tev ir svarīgs, un kas ir Tava Patiesība. Jo katram ir sava Patiesība, tā katram pašam savā sirdī jāmeklē.

Intīma atzīšanās

Intīma atzīšanās

Cilvēkiem patīk runāt par patiesumu, par patiesumu instagram kontos, par blogeru patiesajām sejām.. mana patiesā seja ir dalīties tad, kad jūtu – ir pienācis laiks, nevis turpu šurpu mētāt depresīvos mirkļus un kūku vājuma brīžus. Es tāda esmu – savās intīmajās lietās dalos tikai ar savu ģimeni.

  

Nav tā, ka es instagram kontā pēdējā gada laikā būtu rakstījusi, ka man iet superlieliski. Es vienkārši par to apklustu un lieku neitrālas bildes ar ēdienu. :D Un vispār. Sociālie tīkli nogurdina, tas ir vēl viens slogs, kas rada stresu, kultivē antisociālismu un kaut kādu jokainu izpratni par dzīvi. Tāda vien sajūta, ka dzīve mūsdienās visiem ir ideāla un paši- perfekti.

"Topi Vesels ar mājas ēdienu"

"Topi Vesels ar mājas ēdienu"

Jau pavisam drīz.. 30. novembrī es savās rokās saņemšu 2 gadu garumā auklēto pavārgrāmatu. Man, tāpat kā jebkuram autoram, tā nav vienkārši grāmata. Tās ir sajūtas, ietērptas cietos vākos, izskaistinātas ar krāsainām un šmulīgām ēdiena fotogrāfijām, pildītas ar daudzu cilvēku darbu un iesaistīšanos.. palīdzību! Šī grāmata man ir atmiņas gan par procesu, gan par garšu, gan par sarunām par un ap. 

"Topi Vesels"

"Topi Vesels"

Šī ir grāmata, kura iznākusi 2014. gada novembrī, un iespējams mainīs vairāku cilvēku dzīves, ievirzot tās pozitīvākā gultnē, ieviešot tajā mazliet vairāk cerības un iedvesmas. Iespējams šī grāmata pierādīs, ka tikai tad, kad katrs pats kļūstam atbildīgs par savu veselību, par savu rīcību, domām.. par savu dzīvi- tikai tad mēs varam būt savas dzīves autori un noteicēji. Šis ir mans stāsts par "Topi Vesels" grāmatu..