“Topi Vesels” grāmata atkal pieejama!


"Pirms atkārtoti izdot šo grāmatu, es biju ilgās pārdomās.. man šī grāmata šķita novecojusi, “to būtu nepieciešams uzlabot, papildināt, pārrakstīt” - teica mans iekšējais tiesnesis. Taču paskatoties dziļāk es sapratu, ka neko tā īsti nav nepieciešams mainīt, šī grāmata ir dzīva būtne, pilnīga, patiesa, jo tā ir veidojusies ar savu uzdevumu.. un ne man spriest par to, kādai tai ir vai bija jābūt, tā ir tāda, kāda tā var pildīt savu sūtību."

Šī man ir mīļa grāmata. Tas ir spēka stāsts. Iedvesmas stāsts.. kas aizvien iedvesmo arī mani pašu. Šī grāmata ir par saslimšanu kā iespēju, kā draugu, kā virzītāju, kā svarīgu notikumu, kas var pilnībā izmainīt dzīvi.. uz labu! Šī grāmata liek paskatīties uz slimību kā virzienrādītāju ceļam atpakaļ pie sevis. 

 

Tajā apkopota mana personīgā pieredze, redzējums, atziņas un zināšanas ceļā uz veselību. Tās ir gan pārdomas, gan metodes, terapijas, ieteikumi, kā arī receptes iedvesmai. 

 

Varbūt jaunais gads šoreiz var patiesi kalpot kā jauns sākums, kā lēmums apzināti mainīt savu ikdienu, uzsākt apzinātu ceļu pie sevis un es tikai priecāšos, ja šī grāmata var kalpot kā atspēriena punkts. 

 

Šis viennozīmīgi ir spēka stāsts. Es paklanos autores enerģijas, ticības, mīlestības un gaismas priekšā un vienlaikus brīnos, kā tik jauns cilvēks var būt tik vieds, gudrs un izdarīt tik vērtīgas izvēles. Šis stāsts sniedz milzīgu iedvesmu lasītājam paskatīties uz savu dzīvi ar spēkpilnu skatienu un izvēlēties veselību. Grāmata ir ļoti vērtīga – šeit ir gan pieredzes stāsts, kas ļoti motivē, gan bagātīga informācija par alternatīvo ārstēšanos, kas atspoguļo iespēju daudzveidībai, gan arī brīnišķīga uztura terapijas sadaļa, kas paplašina lasītāja redzējumu par dabas neizmērojamo piedāvājumu klāstu, kas ir pieejams mums tepat līdzās. Šo grāmatu var lasīt atkal un atkal. Tā ir kā rokasgrāmata, kā ceļvedis un sargeņģelis, kas lasītājam pačukst – izdari izvēli un Topi Vesels!” -Inese Prisjolkova

 

 

Ja Tu jūti, ka šī grāmata var palīdzēt Tavā Jaunajā gadā, nekautrējies un piesaki savu eksemplāru, rakstot uz ance@topivesels.lv!

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB