Pirms sākt..


Organisma attīrīšana nav tikai fizisks process, kurā mēs ļaujam ķermenim atpūsties no smagas barības, piepildot to ar vitamīniem bagātām sulām, kuras organismā uzsūcas bez īpašas piepūles, bet arī garīgs un emocionāls process, kurā attīram sevi no „piesārņojuma galvā”- no dusmām, agresijas, negatīvām domām, stresa. 

Pirms sākt..
Foto: Ance Šternberga

Kā arī attīrīšanās programmas emocionālā puse slēpjas vispārējas detoksifikācijas rezultātā notiekošajās garastāvokļa svārtībās- varam kļūt tramīgi, uzvilkti, arī dusmīgi, aizvainoti vai raudulīgi- tas tāpēc, ka šīs uzkrātās emocijas sāk „nākt uz āru”! Emocionāls pārbaudījums rodas arī brīdī, kad jūtamies vārgi, un paceļam balto karogu vienā rokā un cepumu kasti-otrā!

 

Attīrīšanās vienmēr jāveic ar kādu noteiktu mērķi, un, kad mērķis ir skaidrs, ir jādod komanda! Vai tā būtu tievēšana (lūdzu, kaut melojiet man, bet sakiet, ka nē! To visu var izdarīt citiem paņēmieniem!), vai ķermeniska attīrīšanās no sārņiem, nelabvēlīgām baktērijām un toksīniem, vai arī garīga restartēšanās, kuras laikā vēlaties salikt dzīvi pa plauktiņiem, sakārtot emocijas un sākt dzīvē ko jaunu!

Kāpēc vajadzīgs mērķis? Jo tikai ar mērķi Tavs ķermenis zinās, ko tālāk iesākt. Tāpat kā Tev vajadzīga karte un adrese, lai nokļūtu izvēlētajā galapunktā, tāpat arī mūsu ķermenim ir vajadzīgs zināt, uz kurieni ejam? Noslēpums visā ir tas, ka kopš brīža, kad apņemamies ko sākt, mums jau ir dots viss, lai to īstenotu. Šī matrica slēpjas mūsos.

Tāpēc zini mērķi, sarunājies ar savu ķermeni, lai mērķis netiktu pārprasts, un sāc. Tev izdosies!

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!

2 komentāri:

  • Sveika! Man ir mērķis mainīt savu dzīvi!
    Man ir jāatmet smēķēšana un kafijas dzeršana un ne tikai!!! Kāpēc?
    Tāpēc, ka man ir reimatoīdais artrīts kura sākotnējais cēlonis c hepatīts. Darba ar sevi man daudz.
    Kāpēc es gribu dzīvi mainīt? Jo man aug meita. Ja neko nedarīšu, varu neizaudzināt viņu.
    Gaidu kad iznāks grāmata "Topi vesels". Ceru uz Tavu uzkrāto pieredzi un zināšanām.

  • Es ticu, ka Tev izdosies sasniegt savu mērķus un atveseļoties! Turies! :)


Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB