Gavēnis - kā man gāja

Gavēnis - kā man gāja

Gavēnis ir laiks, kad patrenēt savu gribasspēka muskuli. Kā? Atsakoties no tām lietām, kas kļuvušas par ieradumu vai atkarību. Šī gada martā es pieņēmu lēmumu gavēt, atsakoties no kafijas, melnās šokolādes un sociālo tīklu pārmērīgas lietošanas. Kā man veicās un ko es ieguvu, lasi šajā rakstā.

Kaspars Vendelis par gavēšanu

Kaspars Vendelis par gavēšanu

Ar Kasparu esmu pazīstama jau kādu laiku. Kaut arī mūsu projekts "Kā nodzīvot līdz 120" ir nopauzēts, visdrīzāk tas atsāksies tad, kad pienāks īstais laiks un arī tauta būs gatava dzirdēt. Kaspars man ir tas cilvēks, kuram piekrītoši pamāju ar galvu un neapšaubāmi spiežu "patīk" katru reizi, kad viņa Facebook laika joslā parādās kāda interesanta ziņa par veselību, produktivitāti, sevis uzlabošanu. Man ar Kasparu domas sakrīt ļoti daudzās jomās un gavēšana ir viena no tām. Lasi, ko Kaspars īsumā domā par gavēšanu un kāpēc tas ir nepieciešams!

Pirms sākt..

Pirms sākt..

Organisma attīrīšana nav tikai fizisks process, kurā mēs ļaujam ķermenim atpūsties no smagas barības, piepildot to ar vitamīniem bagātām sulām, kuras organismā uzsūcas bez īpašas piepūles, bet arī garīgs un emocionāls process, kurā attīram sevi no „piesārņojuma galvā”- no dusmām, agresijas, negatīvām domām, stresa.