Tsampa – Klasiskā (320g)

3.50 EUR
Izpārdots

 

Latvijā radīts produkts no pašmāju miežu graudiem!

 

Kas ir Tsampa?

Tsampa ir tibetiešu tradicionālā miežu putra, kas gatavota no īpašā veidā grauzdētiem miežu graudiem, kuri pēc tam tiek samalti un kā milti sijāti caur sietu. "Universal Barley" Tsampa ir radīta Latvijā, no pašmāju miežu graudiem:

 

"Mēs it visā tiecamies uz labāko, tīrāko un kvalitatīvāko, tāpēc ne vien pieskatām paši sevi- savas domas, darbus un nodomus, bet arī īpaši rūpīgi izmeklējam sava produkta sastāvdaļas. Šobrīd esam ceļā uz to, lai ar laiku mēs varētu izmantot “zaļās lapiņas” (bioloģiskā sertifikāta) simbolu uz mūsu produktiem. Mūsu graudi šobrīd ir BIO sertifikācijas procesā, kas aizņem attiecīgu laika periodu, kuru pasteidzināt nav mūsu spēkos, taču vēlamies, lai Tu zini, ka mūsu izejvielu kvalitāte ir atbilstoša bioloģiska produkta kvalitātei."

 

Kā to gatavo?

Putru pagatavo, maisījumam pievienojot sāli, to aplejot ar verdošu ūdeni, kārtīgi samaisot, līdz izveidojusies viendabīga putras masa. Putrai pievieno taukvielu, vēlams Ghee sviestu, jo tsampas un ghee sinerģija veido ļoti spēcīgu kombināciju, kas daudz labāk pilda savas funkcijas. Taču var izvēlēties arī kādu citu taukvielu pēc izvēles. Papildus var pievienot medu (ir pat ieteicams!) un piedevas pēc izvēles – riekstus, sēklas, ogas, dārzeņus vai jebko, ko sirds kāro!

Tomēr vēlamies aicināt ļauties savai iztēlei, vēlmēm un radošumam, jo Tsampai nav robežu, kādos veidos to var pagatavot un iekļaut ikdienas uzturā – sacepumi, pankūkas, enerģijas bumbiņas, brauniji – jebkas!

 

 

Kādas funkcijas tā pilda?

  • Tsampa satur daudz šķiedrvielu, tajā skaitā beta-glikānus, kas ir ļoti vērtīgs prebiotiķis (barība zarnu mikroflorai, kas savukārt veicina optimālu organisma kopējo veselību);
  • Tsampa ir bagāts olbaltumvielu, minerālvielu (tajā skaitā dzelzs, magnija, selēna, molibdēna, mangāna, vara) un antioksidantu avots;
  • Tsampā esošās šķiedrvielas palīdz līdzsvarot cukura līmeni, tāpēc tā ir piemērots ēdiens tiem, kam ir problēmas ar cukura līmeņa svārstībām;
  • Tsampā esošās šķiedrvielas veicina sāta sajūtu, kas var palīdzēt svara samazināšanai un uzturēšanai, kā arī samazina tieksmi pēc saldumiem un našķošanās;
  • Tsampa veicina gremošanas procesus, vēdera izeju un organisma attīrīšanos caur gremošanas traktu;
  • Tsampas putra savienojumā ar ghee (kausēts sviests), pilda ļoti dziedinošu funkciju kuņģa-zarnu traktu sistēmai;
  • Tsampa katram indivīdam iedarbojoties atšķirīgā veidā – vienam apetīti veicinot (ja ir slikta apetīte), citam sniedzot nepieciešamo sāta sajūtu, tas nozīmē, ka šis ēdiens līdzsvaro jebkura cilvēka gremošanas procesus;
  • Tsampa sniedz vajadzīgo enerģiju, spēku un vajadzīgās barības vielas gan sportistu, gan jebkura cita cilvēka ikdienai.

 

 

 

Mūsu filozofija..

Mēs ticam, ka jebkurš fizisks produkts, vispirms ir enerģija, pirms tas iegūst attiecīgas īpašības un iedarbību uz fizisko ķermeni. Mēs ticam, ka produkts nes to informāciju un enerģiju, kuru tās Radītājs pats izstaro un vairo pasaulē, tāpēc mūsu visaugstākā vērtība ir mūsu pašu iekšējās pasaules tīrība, mīlestība, domas, ko domājam, darbi, kurus darām un vēlme kļūt par instrumentiem Visuma rokās - lai kalpotu augstākam labumam un sabiedrībai. 

 

Mēs ticam, ka katra “Universal Barley” Tsampas paciņa, kas aizceļos pie tās patērētāja, aizceļos kopā ar spēcīgu gaismas enerģiju, mīlestību un viedumu. Mūsu Tsampa ir kaut kas vairāk par barojošu, spēcinošu un ķermeni dziedinošu putru. Tā ir enerģija, kas nāk pildīt kādu svarīgu uzdevumu, kas nāk palīdzēt cilvēcei, kas nāk dziedināt, atveseļot, attīrīt. Tā ir gaismas enerģija, kas vēlas sadziedēt cilvēkus un pasauli, un tās unikālais viedums spēj katram indivīdam veikt tieši viņam nepieciešamo atbalstu, pildīt tieši viņam nepieciešamās funkcijas. 

 

Šī putra kļūst par ēdienreizi, kas dziedina ne vien ķermeni, bet arī iekšējo pasauli. Tā mēs to izjūtam, un mēs tam absolūti svēti ticam.

Mēs ticam, ka katram no mums ir kāda misija šajā dzīvē un nav tik ļoti svarīgi caur kādu fizisko darbu un pieskārienu šo misiju veicam, svarīgākā ir enerģija, nodoms un mīlestība, ko tajā ieliekam.

 

VAIRĀK PAR ŠO PRODUKTU UN FILOZOFIJU LASI ŠAJĀ RAKSTĀ!