PAR TSAMPAS PIEGĀDĒM!

Lai paātrinātu mūsu darbu un neliktu Jums gaidīt norādiet sev ērtāko OMNIVAS pakomātu pasūtījuma detaļās, piezīmju sadaļā! Sirsnīgs paldies! :)

 


Komplektā ietilpst 6 Tsampas veidi
  (160g): 

  • TSAMPA Klasiskā
  • TSAMPA ar NĀTRĒM un KERALAS KARDAMONU
  • TSAMPA ar KERALAS KANĒLI un ĀBOLIEM
  • TSAMPA ar PIENENĒM un BIO CITRONA MIZIŅĀM
  • TSAMPA ar KARAMELI un RABARBERIEM
  • TSAMPA ar INGVERU, APELSĪNU MIZIŅĀM un UPENĒM

Universal Barley izmanto tikai augstas kvalitātes miežu graudus, kas tiek īpaši grauzdēti, malti un pēc tam apvienoti ar dažādām sastāvdaļām, lai padarītu to nedaudz “jautrāku”. 160g iepakojums pietiks 2-3 porcijām, atkarībā no pagatavošanas veida un izsalkuma pakāpes! :) Šī ir iepazīšanās paciņa par īpašu cenu!

 

Kā tradicionāli pagatavo TSAMPU?

Putru pagatavo, maisījumam pievienojot sāli pēc garšas, to aplejot ar verdošu ūdeni, kārtīgi samaisot, līdz izveidojusies viendabīga putras masa. Putrai pievieno taukvielu, vēlams Ghee sviestu, jo tsampas un ghee sinerģija veido ļoti spēcīgu kombināciju, kas daudz labāk pilda savas funkcijas. Taču var izvēlēties arī kādu citu taukvielu pēc izvēles. Papildus var pievienot medu (ir pat ieteicams!) un piedevas pēc izvēles – riekstus, sēklas, ogas, dārzeņus vai jebko, ko sirds kāro! TAČU! Mēs aicinām katru izmantot savu iztēli un izmēģināt dažādus sev tīkamus TSAMPAS pagatavošanas veidus - no brokastu putras, līdz sātīgām uzkodu bumbiņām un otrajiem ēdieniem!

 

 

Kas ir TSAMPA?

Tsampa ir tradicionāla tibetiešu diētas sastāvdaļa - no grauzdētu miežu miltiem gatavota putra, ko visbiežāk gatavo, izmantojot tēju un jaku pienu vai sviestu. Mieži ir plaši kultivēts kultūraugs Tibetas reģionos, jo tas ir viens no retajiem, kas var augt šajos apstākļos – tas liecina daudz par paša auga būtību- spēku, vitalitāti, robustumu, augsto uzturvielu saturu. Tsampa ir viena no pamata sastāvdaļām tibetiešu, tajā skaitā mūku uzturā. 

 

 

Universal Barley filozofija

"Mēs ticam, ka jebkurš fizisks produkts, vispirms ir enerģija, pirms tas iegūst attiecīgas īpašības un iedarbību uz fizisko ķermeni. Mēs ticam, ka produkts nes to informāciju un enerģiju, kuru tās Radītājs pats izstaro un vairo pasaulē, tāpēc mūsu visaugstākā vērtība ir mūsu pašu iekšējās pasaules tīrība, mīlestība, domas, ko domājam, darbi, kurus darām un vēlme kļūt par instrumentiem Visuma rokās - lai kalpotu augstākam labumam un sabiedrībai. 

Mēs ticam, ka katra Universal Barley Tsampas paciņa, kas aizceļos pie tās patērētāja, aizceļos kopā ar spēcīgu gaismas enerģiju, mīlestību un viedumu. Tsampa ir kaut kas vairāk par barojošu, spēcinošu un ķermeni dziedinošu putru. Tā ir enerģija, kas nāk pildīt kādu svarīgu uzdevumu, kas nāk palīdzēt cilvēcei, kas nāk dziedināt, atveseļot, attīrīt. 

 

Mūsu aicinājums..

Atveries varbūtībai, ka šis ēdiens var Tev palīdzēt, ka šis ēdiens ir daudz vairāk par fizisku pārtikas produktu. Atveries varbūtībai, ka šis produkts palīdzēs Tev attīrīties no liekā, uzkrātā, smagā, nogurdinošā - gan fiziskā līmenī, gan emocionālā un enerģētiskā. Ieaicini šo produktu sevī un ļauj tam pieskarties Tev ļauj šai enerģijai mijiedarboties ar Tevi, atļauj sev palīdzēt..

 

 

VAIRĀK PAR ŠO PRODUKTU UN FILOZOFIJU LASI ŠAJĀ RAKSTĀ!