Tsampa – 6gb komplekts VEGĀNAIS

26.00 EUR
Izpārdots

 

Vērtīgs, veselīgs, garšīgs un VEGĀNS dāvanu komplekts ar Universal Barley Tsampu, komplektā ietilpst:

  • 6gb klasiskais visu garšu TSAMPU komplekts:

TSAMPA Klasiskā

TSAMPA ar NĀTRĒM un KERALAS KARDAMONU

TSAMPA ar KERALAS KANĒLI un ĀBOLIEM

TSAMPA ar PIENENĒM un CITRONA MIZIŅĀM

TSAMPA ar KARAMELI un RABARBERIEM

TSAMPA ar INGVERU, APELSĪNA MIZIŅĀM un UPENĒM

 

  • 200ml burciņa ar bioloģisku EXTRA VIRGIN kokosriekstu eļļu
  • 200ml burciņa ar bioloģisku dateļu sīrupu
  • 10ml burciņa ar jūras sāli
  • Maza vēstulīte ar informatīvu materiālu par Universal Barley Tsampu, pagatavošanu, iedarbību un uzņēmuma filozofiju.

 

 

LŪGUMS pie pasūtījuma piezīmēs norādīt vēlamo paciņas saņemšanas veidu!

Līdz 23.12. Rīgas robežās (Rīgas rajons +/- 10km no Rīgas) piegādāsim paciņas līdz Jūsu durvīm (2Eur), lai garantētu, ka saņemsiet paciņu līdz Ziemassvētkiem! Ārpus Rīgas sūtam ar Omnivas pakomātu (3Eur). Kā arī, pēc iepriekšējas vienošanās, ir iespējama saņemšana uz vietas 2 izņemšanas punktos Pārdaugavā (Kandavas ielā 39 un Jaunlazdu ielā 7).

 

 

 

Par Universal Barley komplektiem..

Mēs ļoti vēlamies, lai Tu atver savu sirdi šim produktam, jo tas var Tev palīdzēt. Tā ir dzīva, dievišķa enerģija, kas atnākusi pildīt svarīgu uzdevumu šeit uz Zemes. Tā nav vienkārši putra, tie nav vienkārši miežu graudi samalti miltos.. tā ir gaisma, kas pieskaras ar bezgalīgāko mīļumu, siltumu, iejūtību un pieņemšanu. Tā ir gaisma, kas dziedina.. kas atver.

 

Klasiskajos komplektos ir atrodams mūsu pašu rūpīgi vārītais Ghee sviests - kausēts, noputots sviests ar maigu, riekstainu garšu, kas atdzīvina jebkuru ēdienu un piešķir tam maģisku dziedinošu iedarbību. Ayurvēdas medicīnas sistēmā šo sviestu izmanto dziednieciskos, ārstnieciskos nolūkos ne tikai iekšķīgi, bet arī dažādās procedūrās ārīgai lietošanai. Tsampas un ghee sviesta sinerģija ir absolūti neticama, tāpēc vēlējāmies, lai Tu nobaudi mūsu produktu tā vislabākajā versijā! Klasiskajos komplektos ir pievienots arī ļoti īpašs, spēcīgs griķu medus no Auces bišu ganību laukiem, kā arī maza burciņa jūras sāls. Tsampas putra tās klasiskajā versijā, mūsuprāt, vislabāk garšo kopā ar labu šķipsnu sāls, ghee sviestu un medu!

 

Tā kā paši ejam uz apzinātāku dzīvesveidu un dzīvošanu, esam izveidojuši Vegānos Ziemassvētku komplektus, kuros pievienojām mazliet eksotiskāku garšu piedzīvojumu nekā klasiskajos komplektos- bioloģisku Extra Virgin kokosriekstu eļļu un dateļu sīrupu, kā arī jūras sāli, izteiksmīgākai garšai!

 

 

 

Par Universal Barley filozofiju..

Mēs ticam, ka jebkurš fizisks produkts, vispirms ir enerģija, pirms tas iegūst attiecīgas īpašības un iedarbību uz fizisko ķermeni. Mēs ticam, ka produkts nes to informāciju un enerģiju, kuru tās Radītājs pats izstaro un vairo pasaulē, tāpēc mūsu visaugstākā vērtība ir mūsu pašu iekšējās pasaules tīrība, mīlestība, domas, ko domājam, darbi, kurus darām un vēlme kļūt par instrumentiem Visuma rokās - lai kalpotu augstākam labumam un sabiedrībai. 

 

Mēs ticam, ka katra “Universal Barley” Tsampas paciņa, kas aizceļos pie tās patērētāja, aizceļos kopā ar spēcīgu gaismas enerģiju, mīlestību un viedumu. Mūsu Tsampa ir kaut kas vairāk par barojošu, spēcinošu un ķermeni dziedinošu putru. Tā ir enerģija, kas nāk pildīt kādu svarīgu uzdevumu, kas nāk palīdzēt cilvēcei, kas nāk dziedināt, atveseļot, attīrīt. Tā ir gaismas enerģija, kas vēlas sadziedēt cilvēkus un pasauli, un tās unikālais viedums spēj katram indivīdam veikt tieši viņam nepieciešamo atbalstu, pildīt tieši viņam nepieciešamās funkcijas. 

 

Šī putra kļūst par ēdienreizi, kas dziedina ne vien ķermeni, bet arī iekšējo pasauli. Tā mēs to izjūtam, un mēs tam absolūti svēti ticam.

Mēs ticam, ka katram no mums ir kāda misija šajā dzīvē un nav tik ļoti svarīgi caur kādu fizisko darbu un pieskārienu šo misiju veicam, svarīgākā ir enerģija, nodoms un mīlestība, ko tajā ieliekam.

 

 

Lai Tev maģisks Tsampas piedzīvojums!

Esi ļoti laimīgs!

 

 

Ance un Rihards,

Universal Barley