Vīgriezes sejas krēms


Šajā rakstā iepazīstināšu Tevi ar Vīgriezes sejas krēmu – dzīvu produktu bez konservantiem.

 

Vīgriezes sejas krēms

Sastāvs: vīgriezes hidrolāts, šī sviests, olivem 1000, mandeļu eļļa, makadāmijas eļļa, kakao sviests, jojobas eļļa, E vitamīns, damaskas rozes ēteriskā eļļa, rozmarīna ēteriskā eļļa, magnolijas ēteriskā eļļa.

Lietošana: uz attīrītas sejas ādas, ar tīriem pirkstiem uzklāt nelielu daudzumu krēma un maigām, masējošām kustībām veikt ‘samīļošanas rituālu’ savai sejai, uzkavējoties vairāk tajās zonās, kuras prasās vairāk izmasēt, kurām vajadzīga lielāka uzmanība. Lietot no rīta un vakaros, vai pēc savām sajūtām un vēlamā biežuma.

 

Papildus rekomendācija: ieteicams pirms produkta lietošanas veikt nelielu savienošajās rituālu ar krēma būtni- aizverot acis, pieliekot burciņu pie sirds un izsakot nodomu vai pateicību, ieaicinot būtni savā dzīvē un atveroties tās labvēlībai ar dziļu pateicību. Ar dziedinošo enerģiju var savienoties arī caur krēma smaržu- to var izmantot meditatīviem, relaksējošiem un dziedinošiem seansiem ar sevi, elpojot nomierinošo aromātu no burciņas, kad vien ir tāda nepieciešamība.

Derīguma termiņš: 6 nedēļas no atvēršanas brīža. Tā kā krēmam nav pievienoti speciāli konservanti, tas ir dzīvs produkts un tā derīguma termiņš ir īsāks. Taču pienācīgi rūpējoties par produktu- lietojot to tikai ar tīrām rokām, glabājot sausā, vēsā un tumšā vietā, iespējams šo termiņu pagarināt vismaz līdz 6 mēnešiem.

 

 

Vairāk par Vīgriezes sejas krēmu un tajā esošo augu vēstījumiem

Krēms palīdz ieraudzīt pasauli citām acīm- mīļāk, skaidrāk, patiesāk. Ar svaigu skatu uz lietām, vietām, cilvēkiem un situācijām, ir sajūta, ka tas ver vaļā sirdi pasaulei un palīdz atbrīvoties no vecajām acenēm un filtriem, caur kuriem esam skatījušies uz visu pasauli.

Harmonizējošs, nomierinošs, atslābinošs un no vecā attīrošs līdzeklis, kas nācis samīļot tos, kam ļoti vajadzīgs dziedinājums sirdij, kam vajadzīgas rūpes, mīļums, maigums un dodošums. Tā ir būtne, kas ir simbolizē beznosacījuma mīlestību un dodošumu - tā vienkārši vēlas palīdzēt. Tā vēlas samīļot pasauli. 

 

Vēstījums no Vīgriezes krēma būtnes:

Svaigāk es sāku redzēt, kad no sirds durvīm notīru putekļu kārtu un atveros. It kā noņemts nogurums, migla, smagums un ikdienas rūpju valgs. Sejā atraisas..

Jauneklīgums.

Svaigums.

Atslābums.

Maigums. Iejūtība. Mīļums.

Restarts.

Noņemas rūpju sajūta no sejas, atlaižas saspringums, grumbu un krunciņu vietās ienāk atslābums.

Tas ir kā mīlestības pieskāriens.

Nogludina.

Nodzēš veco informāciju.

Seja atspoguļo ķermeņa un gara iekšējos procesus, ir sajūta, ka krēms no ārpuses palīdz remdēt, nomierināt, attīrīt, sazemēt, atslābināt sejas zonas kā ārējā plānā, tā attiecīgos procesus iekšējā pasaulē.

Ievieš jauneklīgu enerģiju.

It kā atvērtos acis, sāktu redzēt pasauli skaidrāk, svaigāk, skaistāk.

It kā noņemtu rūpju slāni/masku no sejas.

It kā notīrītos vecā informācija, veicina enerģētisku attīrīšanos, lai neveidojas uzskrājumi (un attiecīgs atspoguļojums uz sejas).

Ar lielu mīlestību nāk pie cilvēka.

 

 

Grumbas, pumpas, zemacu loki un maisiņu, ādas sausums, kuperoza un raupja āda - tās visas ir iekšējo procesu pēdas, nospiedumi uz ādas. Svarīgi ir pievērst uzmanību, kuros sejas reģionos parādās ādas problēmas - tā ir karte uz iekšējo pasauli!

Krēms palīdz notīrīt šos nospiedumus.

Ved atpakaļ uz līdzsvaru.

Sākumpunktu.

Dziedina no iekšienes.

Ļoti maigs, mīļš pieskāriens.

Kā iegulties medaini smaržīgā pļavā un atļaut, lai dabas sazemētais mīļums dziedina.

Atdod visu pļavai, atdot zemei.

Atļaut, lai dabas spēks paņem prom rūpes.

 

 

Augu vēstījumi

Damaskas roze

Briedums. Spēks, kas ir apzināts un tāpēc ļoti maigs, nosvērts. Pieredžu bagātība, kas rezultējusies izvēlē savu spēku virzīt uz mīlestības vairošanu, atvērtību, maigumu, esību.

Ved uz sevis apzināšanos, savas esences, būtības, spēka apzināšanos un pieņemšanu.

Roze ir ļoti harmoniska nobriedušām dvēselēm, tajā ir liels viedums, kas neatveras katram. Patīk visiem, bet maz ir to, kas to patiesi saprot, kas var ielīst dziļāk un nolasīt. Lai saprastu un sajustu rozi, ir nepieciešams atvērties dziļākiem ūdeņiem.

Ne velti ērkšķi to aizsargā no bezrūpīgas un patvaļīgas ziedu plēšanas.

Rožu ziedlapiņu maigums - tāda ir krēma iedarbība uz ādas.

Roze palīdz saprast, ka jebkurš var uzplaukt, neatkarīgi no tā kādas rūpes ir bijušas dzīvē. Tas ir aicinājums nomest veco, aizm

irst savus pārdzīvojumus, nenest tos sev līdzi (atspoguļojot sejas grumbās un nogurumā).

Bet uzplaukt savā maigumā. Savu briedumu svinēt skaistos un aromātiskos ziedos, ar kuriem priecēt citus.

Rozē ir spēks, aizsardzība, stāja, tā var būt asa un iedurt, ja to neciena un bezatbildīgi vēlas noplūkt, bet caur tās ziediem var nolasīt tās bezgalīgi maigo šķautni - magnētisko, dziedinošo aromātu un zīda mīkstuma ziedlapiņas..

Spēks un savu robežu novilkšana, sava svētuma aizsardzība ir tikai daļa rozes simbolisma, otra daļa ir maigā un ievainojamā daba, kas atveras smaržojošos, krāšņos ziedos.

Briedums ir pieņemt savas šķautnes, pieredzes, bet izvēlēties nepalikt ērkšķu līmenī, bet atļaut sev ziedēt un būt ievainojamam. Cienīt sevi un novērtēt tā, ka ērkšķi ne reizi nebūtu jāizmanto.

Roze aicina- atļauj sev būt ievainojamam, jo kad spēcīgā roze zied, tās ziedlapiņas var nobirt vēja plūsmā un lietavu asumā. Ne vēju, ne lietu dzelokšņi neapstādina. Tāpat arī mūsu pašu ilūzija par aizsardzības barjerām, kuras ap sevi būvējam.

Kļūsti ievainojams, atveries pasaulei, parādi savus maigos ziedus, un tie pasaulei norezonēs daudz dziļāk, kā bargie ērkšķi. Kļūsti ievainojams - tas ir Tavs spēks.

Roze aicina nolaist ieročus, dunčus, ērkšķus.. atvadīties no vajadzības aizstāvēties un uzziedēt savā ievainojamībā, trauslumā un maigumā.

 

 

Rozmarīns

Palīdz attīrīt grumbas un krunciņas no nosēdušās enerģijas, zemajām vibrācijām, uzkrātā, novecojušā.

Atjauno, aktivizē cirkulāciju.

Atsvaidzina.

Dod skaidrību, skaidru skatu uz dzīvi, notīra miglu un iedod saredzēt. Asāka, fokusētāka redze, uztvere, skaidrākas domas, prāts, sirds.

Sazemēti, neitrāli.

Skaidrība. Svaigums.

Vektora enerģija. Koncentrēšanās un fokuss.

Svaiga elpa.

Atsvaidzinoša sajūta, gan fiziski, gan enerģētiski.

 

 

Magnolija

Flirts ar dzīvi.

Jaunais fails, ieliek jaunu informāciju vecās vietā, veidojot jauneklīgu skatu un sajūtu.

Dod koķetumu, rotaļīgumu, pikantumu.

Dzīves svinēšana, baudīšana.

Esības svinēšana.

Sevis baudīšana.

Lepnums (pozitīvs) būt par to, kas esmu.

Rotaļīga prieks, prieks būt un piedzīvot.

Aicina dzīvi redzēt kā piedzīvojumu, nebeidzamu ceļojumu pa prieka un varavīkšņu takām.

Kaifīga, kaislīga dzīves baudīšana.

Sievišķīgs raksturiņš un atļaušana būt sev.

 

 

 

 

 

Vīgrieze

Balta, pūkaina sedziņa, kas ieskauj, samīļo, nogludina asumus, ļauj būt, dziļi dziedina. Beznosacījuma mīlestības pieskāriens sirdij.

Patiess dodošums.

Remdē, sadziedē, pieskaras ar bezgalīgu maigumu, mīlestību un rūpēm. Tas ir kā silts dabas smaids, kas aicina uz ciešu apskāvienu.

Miers. Harmonija. Lēnīgums.

Dziļi dziedina nervus, senas traumas, brūces, kur ir kaut kas ‘nokaitēts’ un smeldzīgs, kur jāpieskaras ar ļoti lielu pietāti un uzmanību. Vīgrieze var ieiet šajā nedziedinātajā sāpē ar savu bezgalīgi mīlošo, mātišķo, pieņemošo un maigo būtību, ļaujot ienākt sirdī atslābumam un dziedinājumam.

Vīgrieze saka- tikai ar mīlestību, tā lēnām, mierīgi. Tikai nekaitēt, tikai uzmanīgi. Es mīlu Tevi visu! 

 

 

                                                                                  Vairāk par citiem BAYA37 produktiem..             

Vairāk par katru no šī brīža radītajiem BAYA37 produktiem (vairāk info pagaidām atrodams instagram kontos @ance.viktorija un @baya_37_) var uzzināt, uzspiežot uz katra produkta, kas Tevi aizvedīs plašākā stāstā par katru no tiem..

-          Dezodorantu ar Bērzu &Greipfrūtu

-          Vīgriezes sejas krēms

-          Mīlestības Tēja

-          Kvēpināšanas Tēja

-          Auskari

 

 


Fotogalerija
Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.