No “Topi Vesels” uz “BAYA37”


Kad jau vairāki cilvēki vienā dienā man ierunāja balss ziņas faktiski ar vienu un to pašu informāciju –

 

“Cik labi, Ance, ka es tevi atradu! Aizvien sekoju Topi vesels aktivitātēm, bet Tu šķieti pazudusi.. mājaslapā klusums, Facebookā Tevi neatrodu.. bet es Tevi atkal atradu un man ir liels prieks, ka neesi pazudusi, bet, ka Radi arvien jaunas skaistas lietas!”

 

Es sapratu, ka būtu tikai atbildīgi no manas puses, padot ziņu visiem maniem uzticīgajiem sekotājiem no “Topi Vesels” laikiem, par to, kur tad esmu “pazudusi”..

Par BAYA37

Es neizplūdīšu garā stāstā (vismaz ne šajā rakstā), par to, kāpēc, kas un kā.. bet īsumā – manis pašas ceļš mani aizveda prom no “Topi Vesels” zīmola un aktivitātēm, cauri dullām dzīves peripētijām, transformācijām 5 gadu garumā, uz jaunatklātiem talantiem, savā ziņā “spējām” un jaunām idejām.. šajā 5 gadu ceļojumā ir noticis TIK daudz kas, ka par to varētu sarakstīt vēl vienu grāmatu (un tāds ir arī plāns!), taču tas, par ko vēlos šodien parunāt ir šī trakulīgā dzīves ceļojuma sausais atlikums - jaundzimušais zīmols BAYA37.

 

Tikai nesen es ieraudzīju skaisto līdzību starp “Topi vesels” un “BAYA37”.. tie būtībā runā par vienu un to pašu – par VESELUMU un savas daudzšķautņainās būtības atzīšanu. BAYA – ir atvasinājums no teikuma “Be All You Are” (Esi Viss, Kas Tu Esi) pirmajiem burtiem. Tas ir simbols brīvībai būt par to, kas Tu patiesībā esi – ar visām savām šķautnēm, atšķirīgo, unikālo, ar savām dažādajām interesēm, talantiem. Šī zīmola būtība runā par izkāpšanu no pašu sabūvētajiem rāmjiem un kastītēm, un atļaušanu sev būt TAM VISAM! Un te es nonācu pie secinājuma, ka arī zīmols “Topi Vesels” sevī ietver to pašu kodu.. sanāk, ka mana dzīve jau sen zināja, kurp mans ceļš ved – sastapt un atzīt savu VESLUMU un sniegt pasaulei šo vēsti caur sava veseluma atzīšanu..

 

 

Ko Rada BAYA37

Šobrīd šī zīmola ceļš vēl tikai veras vaļā un es nevaru vien sagaidīt, uz kurieni tas mani aizvedīs.. šobrīd caur zīmolu BAYA37 iet 3 virzieni:

1)Spalvu auskari un rotas

2)Augi un to izstrādājumi (sākot ar tējām, kvēpekļiem, beidzot ar dabīgo kosmētiku)

3)Apģērbs (krāsu terapija, stāsti par apģērba dziļāko nozīmi mūsu dzīvēs, kā arī krāšņas korsetes un nākotnē citi apģērbi..)

 

 

Caur šo iedalījumu jau kļūst skaidrs šī zīmola krāšņā daudzpusība – vienam var likties haoss.. bet mēs katrs savā dziļumā esam mazliet haoss ar ļoti daudzām krāsām un nokrāsām, talantiem un interesēm. Šie virzieni sagrupē mana daudzās šķautnes zem 3 iedalījumiem. Spalvu auskari un rotas ir mana šamaniskā puse, autentiskā enerģija, kas vienmēr tiekusies pie indiāņu tradīcijām, dabas, saiknes ar gariem, augiem un putniem, kas zina, kā veidot talismanus un aizsardzības rotas. Kas pēta zīmes un to, kā daba parāda priekšā visu, kas mums jāzina, ja vien esam gana vērīgi! Augi un to izstrādājumi sevī ietver manas iegūtās zināšanas un autentiski dziļumā glabātās zināšanas par augiem, ķermeni un veselību (naturopātija un viss tas, par ko esmu runājusi caur “Topi vesels”). Caur šo virzienu taps vairākas augu tējas veselībai, rituālie vannas maisījumi, kvēpināšanas augi, krēmi, ziedes, balzāmi, eļļiņas un viss, kas vien nāks manā ideju kanālā un vēlēsies iet tālāk un pieskarties cilvēkiem. Apģērbs apkopo manu kaislību un patiku pret drēbēm, imidža veidošanu, krāsu dziļāku izpēti, šis virziens vēl nav materializējies plašākai auditorijai, pagaidām tas klusiņām briest manā paspārnē, kaut arī sarunas par krāsu iedarbību uz mums esmu aizsākusi savā instagram kontā @ance.viktorija.

 

 

Vairāk par BAYA37 filozofiju

Tas ir aicinājums būt visam, kas Tu esi. Atļaut izpausties visām savām šķautnēm, nokrāsām, ļaut visām savām stihijām dzīvot, plūst, iedegties un dejot. Tas ir aicinājums nekautrēties, nebaidīties un uzdrošināties būt visam tam kopumam, veselumam, kas esi. Katrs produkts sevī nes šo nodomu – lai tā lietotājs atveras sev, savai daudz šķautņainībai, savam veselumam.

 

BAYA37 vēlme ir iedrošināt katru būt vairāk par to, kas viņš patiesi ir, nevis tas, ko sabiedrība vēlas redzēt. BAYA – ir atvasinājums no teikuma “Be All You Are” pirmajiem burtiem. Tas ir simbols brīvībai būt par to, kas Tu patiesībā esi – ar visām savām šķautnēm, atšķirīgo, unikālo, ar savām dažādajām interesēm, talantiem.

Mēs visu dzīvi meklējam sevi, savu rāmi, savu iederēšanos, savu profesiju, kaut ko šauru, kaut ko vienu, ko nosaukt par savu, kurā būt labam, profesionālam un ekspertam. Un pienāk brīdis, kad Tu saproti, ka esi pārāk liels tam mazajam rāmim, ka Tev interesē daudz kas vairāk, kā tikai viena lieta, virziens. Tu saproti, ka Tev ir daudz vairāk talantu, daudz vairāk aizraušanos, kas liek acīm mirdzēt.. ka Tu esi kontrastaina, varavīkšņu nokrāsu, daudzšķautņaina būtne, kas visa vēlas būt, pieredzēt, izpausties. Tad ir laiks pašam savus rāmjus lauzt un kļūt par to visu, kas esi.

 

 

Mums visiem šeit uz Zemes ir savs rāmis – vārds, uzvārds, fiziskais veidols, vecums, tautība.. taču tad, kad atļaujam savām iekšējām telpām iznākt priekšplānā, atļaujam tām pārkāpt šo rāmju robežas,  sirdī ienāk brīvības sajūta. Važas tiek nomestas un es beidzot atļauju sev būt. Es atļauju savam okeānam plūst pāri krastiem, savai ugunij nodedzināt mūrus, ko esmu uzcēlis ap savu sirdi, savai zemei nest auglīgas idejas un realizāciju, un savam gaisam dot telpu nest jaunus, nejustus ziedu aromātus, ar kuriem pildīt savu krūti. Es dodu brīvību, telpu būt sev pašam, būt visam, kas es esmu.

 

 

Vārds BAYA ir ļoti harmonisks, līdzsvarots, mierpilns. Spēcīgs, bet labestīgs. Tas nes līdzi šo manu personīgo vēlmi- atrast sevi visu, atraisīt sevi visu. Un top par vēlējumu katram, kas saskarsies ar šī zīmola produktiem- atļaut sev uzplaukt ar viskrāsainākajiem ziediem, saņemt drosmi izpaust savas alkas, vēlmes, mainīt virzienus. Šī zīmola galvenā vēlme ir iedrošināt katru- tuvoties sev, atzīt savas šķautnes, pieņemt tās, meklēt, tiekties dziļāk pēc atbildēm, nebaidīties nolobīt vecās kārtas, savienoties ar savu iekšējo avotu, patieso būtību, atrast savu autentiskumu un kļūt par Veselumu. Šī zīmola aicinājums ir atzīt un svinēt savu Veselumu, daudzkrāsainību, gaismas puses un visas savas ēnas, pētīt, izzināt un saplūst pašam ar sevi- ar sevi visu! Tas aicina tvert dzīvi dziļāk, patiesāk, bezbailīgāk, izjustāk, garšīgāk, drosmīgāk, tas aicina izvēlēties katram SAVU ceļu.

 

 

Tieši tāpēc BAYA37 zīmols nav piesaistīts kādai vienai tēmai, tas ir viss, kas esmu es – visas manas intereses, visi mani talanti un aizraušanās, mani kontrasti un paralēles. Un caur dažādiem virzieniem, dažādām šķautnēm, kas izpaužas, tas pieskaras dažādiem cilvēkiem, lai nodotu šo vienoto vēstījumu.

BAYA37 zīmols ietver sevī daudz šķautnes un virzienus - šamanismu, dabas dziedniecību, augus, krāsu būtnes, spalvas un to simbolismu, saikni ar Visumu, Avotu, dabu, stāstus par pasauli, sajūtām, pieredzēm. Šis zīmols ir kā tilts starp redzamo un neredzamo, tas savieno fizisko veidolu ar tā saknēm ēteriskajā plānā. Jo viss vispirms dzimst kā enerģija un tikai tad manifestējas matērijā. Tāpēc arī es stāstu stāstus par BAYA37 darbiem, jo produkts viens pats pastāsta tikai daļu no visa kopuma, Veseluma.

 

Manās sajūtās BAYA37 produkti ir dzīvas būtnes, tās katra nes unikālu, individuālu vēstījumu, stāstu, kuru tās vēlas izstāstīt. Tāpēc katra rota, apģērba gabals vai kosmētikas produkts ir unikāls. Caur šo darbu radīšanu, man ir tā laime pieskarties tik dažādām enerģijām, jo katrs no mums ir tik unikāls, neatkārtojams – un radot kādu darbu, kas ceļos pie kādas konkrētas būtnes(piemēram individuālie auskaru pasūtījumi), es spēju sajust tās unikālo dabu, uzdevumu un enerģiju.

 

 

Skaitlis “37” šajā zīmolā simbolizē Smalko Pasauli, neredzamo, viedo plānu, kurā dzīvo mūsu pavadoņi, sargeņģeļi, būtnes un enerģijas, kas katru dienu, uz katra soļa ir klātesošas. Smalkais Plāns ar mums mēdz sarunāties caur skaitļiem, to kombinācijām un nemitīgu pavadīšanu ikdienā. Manā gadījumā pirmais skaitlis, kas mani veda tuvāk sev, savam autentiskumam bija 37. Tas mani virzīja, mācīja, veda, pārsteidza visbrīnumainākajos veidos, tas parādījās visneticamākajos brīžos un atbalstīja, kad visvairāk tas bija nepieciešams. 37 man ir kā labs draugs, šajā ceļā atpakaļ pie sevis.

 

 

BAYA37 produkti

Vairāk par katru no šī brīža radītajiem BAYA37 produktiem (vairāk info pagaidām atrodams instagram kontos @ance.viktorija un @baya_37_) var uzzināt, uzspiežot uz katra produkta, kas Tevi aizvedīs plašākā stāstā par katru no tiem..

-          Dezodorantu ar Bērzu &Greipfrūtu

-          Vīgriezes sejas krēms

-          Mīlestības Tēja

-          Kvēpināšanas Tēja

-          Auskari

 

Vai esi gatavs satikties ar Sevi visu?

 


Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB