Dezodorants ar Bērzu & Greipfrūtu


Šajā rakstā iepazīstināšu Tevi ar Dezodoranta būtni. 

Dezodorants ar Bērzu &Greipfrūtu

Atvēsina, atsvaidzina, novērš nepatīkamo sviedru aromātu.

Iedarbojas dziļākos līmeņos, palīdzot attīrīt zemās vibrācijas, iekšējos procesus, kas manifestējas kā nepatīkams sviedru aromāts, pārmērīga svīšana.

 

Sastāvs: soda, maranta saknes pulveris, šī sviests, kokosriekstu sviests, cinka oksīds, ēteriskās eļļas: bērzs, greipfrūts, lauru lapas, tējas koks.

Lietošana: ar pirkstu galiem iesmērēt tīrās padusēs, ieteicams no rīta. Lietot pēc vajadzības, iesākumā tas var būt katru dienu, pēc tam - ik pārdienas vai vēl retāk. Lietot pēc sajūtām, nav vienotas formulas - iespējams, šo dezodorantu nevajadzēs lietot katru dienu, jo tas iedarbojas terapeitiski, veicinot ilgtermiņa pozitīvus rezultātus. Tāpat arī var būt, ka ir nepieciešams šo dezodorantu lietot vairākas reizes dienā, lai veicinātu attīrīšanās procesu. Produktu var lietot arī pēdām.

 

 

Papildus rekomendācija: ietecams pirms lietošanas veikt nelielu rituālu, kurā doties nelielā meditācijā- dziļi elpojot, atslābinot prātu, distancējoties no domām un iegrimstot dziļāk klusumā. Paņemt rokās dezodoranta bundžiņu, pielikt sirds rajonā un savienoties ar šī dezodoranta būtni. Izvirzīt nolūku atvērties šīs būtnes labvēlīgajai iedarbībai un vajadzības gadījumā būt atvērtam tiem procesiem, kas vēlas iznākt virspusē, lietojot šo dezodorantu. Tāpat arī svarīgi ir sajust savu lietošanas devu un biežumu, katram tas var atšķirties.

 

Vairāk par svarīgo..

Nepatīkams sviedru aromāts, pārmērīga svīšana var būt saistīta ar iekšējās pasaules aizsargmehānismiem, sajūtu, ka man uzbrūk, ka dzīve (un cilvēki) dara pāri un man ir nemitīgi jāaizsargājas. Tas var būt saistīts ar bailēm, nedrošības sajūtu, iekšējo agresiju, kas saistīta ar aizsargmehānismiem. Nevēlēšanās atvērties pasaulei, bet aizsargāties no tās, to atgrūst, lai netuvojas. Tā var būt arī iekšēja pretīguma izjūta pret sevi, pārliecība, ka esmu nemīlams, nevērtīgs, pretīgs - “netuvojieties man!” Tomēr šīs ir tikai vadlīnijas, katram jāmeklē savs dziļākais cēlonis. Svarīgi ir būt atvērtam, jo ir jādziedina dziļākais cēlonis, lai dziedinātos pati problēma. Tāpat caur sviedriem un nepatīkamo aromātu attīrās arī zemās vibrācijas, novecojusī informācija un enerģija, dziļie iekšējie procesi, kuriem ir jāiznāk uz āru – nevis tie jābloķē. Šis produkts veicina šo attīrīšanās procesu harmoniskā veidā.

 

 

Nav noslēpums, ka ēteriskās eļļas tiek izmantotas ne tikai kā līdzeklis fizisko problēmu risināšanai, piemēram, pret apdegumiem, cirkulācijas veicināšanai, relaksācijai, dezinfekcijai, bet arī smalkā ķermeņa dziedināšanai. Respektīvi, ēterisko eļļu būtnes, mijiedarbojoties ar cilvēka iekšējo pasauli, smalko ķermeni un enerģētisko lauku, spēj dziedināt un transformēt dažādus iekšējos blokus, neatrisinātus jautājumus, palīdz apzināties un rast atbildes uz dažādiem jautājumiem un problēmām kā fiziskajā, tā garīgajā plānā. Tie ir palīgi apziņas paplašināšanai, traumu dziedināšanai, iekšējai atbrīvei un problēmjautājumu risināšanai. Tā kā šajā dezodorantā izmantotas 4 ēterisko eļļu būtnes, šis produkts strādā ne tikai uz fizisko ķermeni – sviedru aromāta novēršanu un problemātiskas svīšanas dziedināšanu, bet tā iedarbības lauks sniedzas daudz plašāk un dziļāk. Tas ir pierādījies mijiedarbībā ar dažādiem cilvēkiem, šim produktam ierosinot savas pozitīvās izmaiņas katram cilvēkam savā veidā un jautājumā. (skatīt ATSAUKSMES bilžu galerijā) To, kas tas būs priekš Tevis - atstāšu Tavā ziņā sajust!

 

 

Bērzs

Atsvaidzina, notīra/nodzēš veco informāciju. Attīra no stagnācijas, attīra sastāvējušos, sasmakojušo. Kā svaigs gaiss, attīra telpu, piepilda ar svaigumu, atvēsina, atsvaidzina.

Satur arī sildošo iedarbību.

Balansē sievišķo vīrišķo. Aukstumu un karstumu. Līdzsvarojošs.

Neitralizē pārmērības un galējības.

Dziedinošs, dziļi attīrošs. 

Palīdz notīrīt informāciju.

Svaigums. Jaunas vēsmas. Jauni ceļi. Jaunas domas.

Jauns, svaigs, tīrs. Kā balta lapa. Nodzēsta pagātne, līdz ar to noņemas daudz stresu, traumu, atmiņu par pāridarījumiem, sāpēm. 

Izceļ ārā netīrumus, nešķītās enerģijas, savelkošs,

izvelkošs. Izvelk karstumu, dusmas, indes, sastāvējušos enerģiju.

Rada stājas sajūtu. Mieru, jo noņem iekšējo stresu un

trauksmi par visu, kas sakrājies.

Attīra un izvada toksīnus, pretiekaisuma, antiseptiska,

savelkoša, pret reimatismu, pretsāpju, muskuļu

sildītājs, pretklepu- nomierina klepus lēkmes, 

Nopietna enerģija.

 

Greipfrūts

Iztīra no iekšienes. Aknu draugs - atsvaidzina, atbrīvo no toksīniem, veldzējošs aknām. Veicina cirkulāciju- īpaši šķidrumos. Iekustina iekšējo, matērijas plūsmu, iekšējo plūsmas upi- siekalas, gremošanas sulas, asins cirkulāciju. Moving fluids. Cirkulācija. Palīdz atbrīvot

lieko šķidrumu, līdzsvaro. Izvelk lieko.  

Palīdz vairot prieku, vieglumu. Vitalitātes vairotājs. Jautrs, priecīgs, dzirkstošs. Motivējošs, uz kustību,

darbību, dzīvesprieku vērsts. Optimistisks, smiekli un vitalitāte.

Sastimulē gremošanu, dzīvības plūsmu.

Atlaižas vēdera problēmas, bloki. Ieplūst enerģija,

vitalitāte. Enerģija.

 

Tējas koks

Aizsargbarjera. Izveido aizsargājošu kārtu pret knišļiem, baktērijām, vīrusiem, infekcijām, zemajām

vibrācijām, būtnēm. Aizsardzība pret baktērijām, attīra un nepieļauj to vairošanos. Tīra vide. Aizsardzība. Vairogs pret nelabvēļiem. Kā sargs, kas stāv pie ieejas – ar labiem nodomiem, labestību, bet ar uzdevumu aizstāvēt un aizsargāt, ja rodas nepieciešamība.

Drošības sajūtas vairotājs. Piepilda ar nesaņemto vajadzību pēc drošības un aizsardzības.

 

Lauru lapas

Kā izmazgātas grīdas (tīras telpas sajūta), iztīra “istabiņu”.

Savieno apziņu ar ķermeni. Tilta funkcija – ķermenisko problēmu savieno ar skaidrojumu iekšējā pasaulē.

Asa prāta, skaidrības sajūta, it kā migla atkāptos un viss kļūtu skaidrs.

Savelkoša iedarbība, kā savilktu kopā izkliedētos enerģijas mākoņus un sakoncentrētu tos, lai izvadītu no sistēmas, transformētu vai palīdzētu ieraudzīt un saprast.

Palīdz kaut ko dziļu apzināties, kaut ko, kas visu laiku slēpjas aiz virsējās kārtas, kaut ko, ko gribas “paslaucīt zem paklāja”.

 

 

 

Vairāk par citiem BAYA37 produktiem.. 

Vairāk par katru no šī brīža radītajiem BAYA37 produktiem (vairāk info pagaidām atrodams instagram kontos @ance.viktorija un @baya_37_) var uzzināt, uzspiežot uz katra produkta, kas Tevi aizvedīs plašākā stāstā par katru no tiem..

-          Dezodorantu ar Bērzu &Greipfrūtu

-          Vīgriezes sejas krēms

-          Mīlestības Tēja

-          Kvēpināšanas Tēja

-          Auskari

 

 

 Fotogalerija


Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.