Figura Line - limfas stimulācijas procedūra veselībai un skaistumam!


Limfas stimulācijas metode pazīstama visā pasaulē jau vairākus gadu desmitus. Limfas stimulācijas aparāts pats par sevi ir unikāls izgudrojums, kas sākotnēji tika radīts kā ierīce limfas plūsmas aktivizēšanai tieši medicīniskos nolūkos. Tagad metode rūpējas gan par veselību, gan skaistumu. Iepazīsimies ar Figura Line limfas stimulācijas aparātu un kāpēc "Topi Vesels" komanda tik ļoti jūsmo par šo veselības veicinošo procedūru!

Pirmais, ko es teicu, ienākot pa durvīm Figura Line Vecrīgas studijā, bija "vai, cik Te ir skaisti!" Un tikai pēc tam sekoja visas pieklājības un labas audzināšanas frāzes. Patiesi Figura Line  komanda savu templi ir iekārtojušas ārkārtīgi sievišķīgi, gaumīgi un skaisti. Šeit nevar nepieminēt arī ļoti sirsnīgo personālu- meitenes, kuras vienmēr ikvienu klienti sagaida ar smaidu un mīļumu- jau tas vien iekšēji sasilda, ka par Tevi tik ļoti parūpējas un gaida atkal ciemos.

 

Arī Figura Line  vadītāja Laura ir brīnišķīga dvēsele un sarunā ar viņu var redzēt, cik ļoti Laura mīl savu darbu, un cik ļoti viņai ir svarīgi, ka sievietes jūtas labi, harmonijā ar sevi, kļūst veselākas, mirdzošākas un starojošākas. Laura pati saka: "Ja Tu kaut ko dari ar mīlestību, cilvēki to jūt. Un tas man ir svarīgi. Mēs mīlam savus klientus."

 

 

Procedūras apraksts

 

Katru klientu sākotnēji nosver un izmēra dažādu ķermeņa daļu apkārtmēru. Visa kursa garumā tiek kontrolētas izmaiņas sekojošās ķermeņa daļās: vēdera augšējā un lejas daļa, gurni, augšstilbi un rokas. Tiek fiksēts arī tauku un muskuļu procentuālais saturs, kā arī ķermeņa masas indekss.

Limfas stimulācijas masāža ilgst 1 stundu. Masāžas laikā speciālista klātbūtnē uz aparāta Jūs ieņemsiet 18 dažādas pozas - izmasēsiet pēdas, apakšstilbus, augšstilbus no visām pusēm, dibenu, vēdera augšējo un apakšējo daļu, sānus, rokas un plecu joslu.

Visas masāžas garumā ir iespēja ieslēgt un izslēgt infrasarkanās gaismas indikatoru, kas pastiprina masāžas efektivitāti par 70%. Infrasarkano staru viļņi sasilda ķermeni, līdzi ar ko cilvēkam nodrošina fizisko un garīgo labsajūtu. Tie nokļūst dziļi zem ādas slāņa un palīdz:

 • aktivizēt limfas plūsmu un vielmaiņu
 • izvadīt toksīnus un atkritumu vielas
 • aktivizēt organisma aizsardzības spēkus
 • stiprināt imūnsistēmu
 • sasildīt muskuļus
 • novērst celulīta parādīšanos 

 

 

Masāžas laikā limfas plūsmas ātrums desmitkāršojas

 

Masāža refleksīvi iedarbojas uz visu limfas sistēmu, uzlabo tās tonusu un vazomotoro funkciju, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu. Pēc masāžas uzlabojas gāzu, minerālsāļu izdalīšanās no organisma. Sievietes atzīmē enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, pieaug darba efektivitāte. Iespējams mierīgāk reaģēt uz stresu raisošām situācijām un vairāk atslābināties. 

 

Labumi, ko sniedz limfātiskās sistēmas darbības uzlabošanās:

 • Uzlabojas zarnu trakta darbība
 • Uzlabojas vielmaiņa, locītavu stāvoklis un miega kvalitāte
 • Samazinās pietūkums un smaguma sajūta kājās
 • Samazinās galvassāpes, ādas slimību simptomi, celulīts
 • Samazinās saaukstēšanās risks
 • Uzlabojas elpceļu veselība un imunitāte

 

Vairāk info, kādu labumu sniedz Figura Line  limfas stimulācijas procedūra uzzini šeit!

 

 

Mana pieredze

 

 

Tā kā es ļoti labi apzinos limfātiskās sistēmas nozīmīgumu veselībā, vienmēr cenšos piedomāt, lai tā manā ķermenī justos un funkcionētu labi! Jāsaka, ka izslavētā Ziņģītes rīvēšanās tehnika manā ikdienā nu jau vairāk kļūst sezonāla kā ikdienišķa parādība, taču tagad mani vairāk interesē pirtis, kontrastdušas un batuts (kuru nevaru vien saņemties iegādāties!). Aizvien vairāk sanāk atklāt arī dažādas citas tehnikas, kas vērstas uz limfātiskās sistēmas stimulāciju un viena no tām ir Figura Line limfas stimulācijas procedūra.

 

Jāatzīst, kad lasīju brīnišķīgos aprakstus mājaslapā, es iztēlojos kā mani masē un ierīvē un kaut kā manuāli stimulē limfas atteci, taču ierodoties studijā, sapratu, ka man pašai būs jārullējas uz īsta koka ruļļiem, kas tiek darbināti mehāniski.  Ar nelielu skepses un vilšanās devu procedūru uzsākot, taču ar vēl lielāku pārsteigumu un sajūsmu tās beigās, es iepazinu Figura Line  iedarbīgo limfātiskās sistēmas stimulējošo procedūru uz savas ādas.

 

Pirmais bija mans pārsteigums, kad pēc procedūras es jutu, ka mana galva kļūst tāda ievērojami pasmaga un fonā varēja just arī spiedīgas galvassāpes, kopumā jutu arī diezgan lielu nogurumu. Tomēr iekšā bija patīkams siltums vairākas stundas pēc procedūras, tāpat arī vaigi turējās veselīgi sārti pāris stundas un miegs bija kā mazam bērnam!

Šāda tipa reakcijas notiek pateicoties dažādu iekšējo procesu stimulācijai – vielmaiņas, asinsrites sistēmas un limfātiskas sistēmas stimulēšanai, kuras rezultātā organismā uzkrājušie toksīni ir spiesti cirkulēt pa ķermeni, lai tiktu izvadīti no tā. Šie toksīni arī ir tie, kas rada "smagās galvas" efektu u.c. blakus parādības.

 

Es biju ļoti pārsteigta par šādu efektu, pirmkārt, tāpēc ka ikdienā piekopju veselīgu dzīvesveidu- sportoju, dzeru optimālu šķidruma daudzumu, ēdu tīru pārtiku- un, otrkārt, tāpēc ka es reti kad tā izteikti izjūtu efektu no dažādām procedūrām, uztura piedevām vai citām veselību veicinošām darbībām, es laikam vienkārši jūtos vesela! Tad nu šis man bija pārsteigums un es gribēju iziet veselu kursu, lai redzētu, kas notiek pēc vairāku secīgu procedūru veikšanas.

 

Pēc kursa iziešanas, jāsaka, ka siltā sajūta pēc procedūras ķermenī paliek vienmēr, tāpat arī svaigā ādas krāsa. Visi nelabvēlīgie blakusefekti (kas ir ļoti normāli, jo katram jāsaprot, ka šie efekti būs tik izteikti, cik nu katram iekšā ir piesārņojums) bija pazuduši uzsākot regulāru limfas stimulācijas procedūru apmeklējumu.

 

Mani novērojumi:

 • Daudz tvirtāka āda, veselīgāka ādas krāsa, gan sejai gan ķermenim;
 • Brīnišķīgs veids, kā pēc treniņiem samazināt muskuļos pienskābi un kārtīgi izmasēt ķermeni. Es iesāku nākt uz Figura Line studiju tieši pēc rīta treniņiem un jutu, cik liels ir efekts, savienojot sportu ar limfas stimulācijas procedūru.
 • Jo biežāk nāk, jo mazāk sāpīga ir procedūra problēmzonās (visbiežāk sievietēm tās ir- augšstilba ārējā daļa un roku augšdelms)
 • Palīdz ātrāk apkarot saaukstēšanās simptomus. Iesaku apmeklēt Figura Line  procedūru tikko kā sajusti pirmie saaukstēšanās simptomi- infrasarkanā gaisma savienojumā ar limfas stimulāciju palīdzēs atbrīvoties no nelabvēlīgajiem iesnu  baciļiem.
 • Samazinājušies arī ķermeņa aprišu apkārtmēri un svars, taču šeit es nevaru būt pilnīgi objektīva, jo paralēli Figura Line procedūru apmeklējumam, es uzsāku ļoti aktīvi nodarboties ar Crossfit treniņiem. Lai nu kā, ļoti bieži pēc limfas stimulācijas procedūras dāmas novēro šo centimetru saraušanos arī paralēli neuzsākot intensīvus treniņus.  

Uz infrasarkano staru pirti es gribēju aiziet jau labu laiku, jo biju lasījusi par tās efektivitāti cīņā ar vīrusiem, baktērijām, imunitātes stiprināšanai, dažādām hroniskām saslimšanām, iekaisumiem, fiziskās performances uzlabošanai, u.c. Un man bija liels prieks uzzināt, ka Figura Line aparātos sildošais elements ir tieši infrasarkano staru lampas, kas sasilda zemādas dziļākos slāņus (apmēram līdz 4cm dziļumam), nodrošinot iepriekš minēto ietekmi uz organismu. 

 

 

Vairāk..

Vairāk par Figura Line filiālēm, izcenojumu, kā arī vispārēju informāciju un atsauksmes meklē viņu mājaslapā- www.figura-line.lv

 

 

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB