Eko skaistumkopšanas salons Verdant Eco SPA


Vai esi kādreiz domājis, par iespēju izbaudīt Tevis iecienītākās procedūras skaistumkopšanas salonā, kur izmanto tikai dabīgus ķermeņa kopšanas līdzekļus, eļļas un maskas? Tagad Tev ir šāda lieliska iespēja!

Par Verdant Eco SPA

 

Vieta, kur satiekas 3 neatdalāmi elementi – skaistums, daba un veselība. Verdant Eco SPA ir pirmais ekoloģiskais salons Rīgā, kas vienkopus piedāvā visu veidu skaistumkopšanas pakalpojumus, kuros tiek izmantota tikai maksimāli dabīga un svaigi pagatavota kosmētika.

  

Verdant Eco SPA ir radies pateicoties mīlestībai un zināšanām par ekoloģisku kosmētiku un tās iedarbību. Jo, pilsētā dzīvojot, mēs nevaram izvairīties no brīvajiem radikāļiem, izvēlēties, kādu gaisu elpot, ar kādu ūdeni mazgāties, taču varam būt noteicēji pār to, kā ēdam un ko liekam uz savas ādas.

 

Salons ir radīts cilvēkiem, kam ārējais izskats ir tik pat dārgs kā veselība, kā arī rūpes par apkārtējo vidi ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Ekoloģisko konceptu arīdzan novērtē topošās un jaunās māmiņas, cilvēki ar ādas problēmām, paaugstinātu jutību, imunitātes problēmām, astmu un citām industriālā dzīvesveida sekām.

 

Verdant Eco SPA ir radījusi Dace Šrādere, kurai ir savs atveseļošanās stāsts. Daces pieredze viņu ir atvedusi līdz uzņēmējdarbībai, kas saistīta ar veselību, dabīgu un ekoloģiski tīru kosmētiku. Daces stāstu lasi šeit!

 

Pakalpojumu unikalitāte

 

Pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai apmeklējuma laikā klienta āda un organisms uzņemtu tikai iedarbīgas dabas vielas un pēc iespējas mazāk kaitīgo ķīmisko savienojumu.

 

Ķermeņa un spa procedūrās izmantotie produkti ir pēc īpašām receptēm svaigi pagatavoti tieši pirms procedūras. Tie ir aktīvām vielām un vitamīniem bagāti un nesatur ne sintētiskos konservantus, ne sintētiskos produkta īpašību “pastiprinātājus” (piem. sintētiskās smaržvielas, krāsvielas). Klienti novērtē dabisko, neuzbāzīgo produktu aromātu, efektu un sajūtas, ko tie sniedz.

 

Piemēram, Ogu SPA procedūra (attēlā). Šī procedūra sākas ar svaigi pagatavotu, mitrinošu un ādu “uzmundrinošu” sezonas ogu, jogurta un mālu maskas ietīšanos, un turpinās ar ķermeņa masāžu ar ādu atjaunojošu smiltsērkšķu eļļu. Vasarā šādā procedūrā tiek izmantotas svaigas zemenes, avenes, taču pēc vasaras tās pareizā veidā tiek sagatavotas saldēšanai, lai maksimāli saglabātu ogu īpašības.

 

Arī kosmetoloģijas procedūras tiek veiktas pēc līdzīga principa, ar svaigi pagatavotu kosmētiku. Sejas procedūrās meistare nosaka ādas stāvokli un tālāk darbojas ar dabas vielām – augļu enzīmi vai abrazīvās daļiņas pīlingam, tonizācija ar augu hidrolātiem, sejas, dekoltē un plecu zonas masāža ar ādai piemērotu organisku sviestu vai eļļu, maskas no dažādiem augu valsts pulveriem, māliem, algīniem, pievienotajiem ekstraktiem, vitamīnu kompleksiem utt., un noslēgumā ekoloģisks krēms.

 

Jaunums sejas procedūrās ir multimasking metode, kad katrā procedūrā pēc nepieciešamības tiek izmantotas 2 un vairāk maskas, atkarībā no ādas stāvokļa un vajadzības - uz sausajiem vaigu galiem netiek izmantoti un noturēti tie paši līdzekļi, kas uz T zonas utml.

 

Sejas procedūrās pielietotās aktīvās sastāvdaļas dabiski stiprina ādas turgoru, stimulē kolagēnu, liek ādai “strādāt”, uzlabo ādas stāvokli. Tūlītējs pretnovecošanās efekts, kādu dažkārt spēj nodrošināt neekoloģiska profesionālā kosmētika, pēc šīs procedūras nebūs. Jo šo procedūru uzdevums ir ilgtermiņa rezultāts, nevis tūlītējs (un īslaicīgs!) efekts.. Par šādu regulāru ādas kopšanas rituālu āda pēc procedūras un nākamajā dienā staros, izskatīsies veselīga, skaista, un svarīgākais - būs pateicīga ilgtermiņā.

 

Priecīgi mati, nagi un..

 

Patīkamas procedūras, kurām ļauties profesionāļu izpildījumā, ir manikīrs un pedikīrs. Lai arī šīs procedūras būtu veselībai un videi draudzīgas, priekšroka tiek dota saudzīgākai sausajai manikīra un pedikīra metodei, tiek  izmantotas ekoloģiska alternatīva kutikulu atbīdīšanai, masāža ar organisku sviestu vai krēmu un nagu lakošana ar BIG5FREE nagu lakām - to sastāvā nav atrodamas toksiskās, kairinošās, kancerogēnās vielas Formaldehyde, Formalin, Toluene, Camphor, Dibutyl Phthalate (DBP), TPHP, kas sastopamas plaša patēriņa nagu lakās.

  

Frizētavā pieredzējuši meistari parūpēsies par matu skaistumu vissaudzīgākajā veidā, lietojot RICA Natural Hair Colour matu krāsas ar bišu vasku, keratīna ekstraktu, vulkānisko ūdeni u.c. dabas sastāvdaļām (95% dabas sastāvdaļu katrā krāsas tūbā) vai augstvērtīgos ORGANIC Pure Care

produktus, populāros BIO ilgviļņus un ekoloģisku šampūnu, kondicionieri un svaigi pagatavotas maskas. Nobeigumā matus iespējams izskalot ar mīkstinošām vai stiprinošām zāļu tējām vai pavasarī – ar svaigām bērzu sulām.

 

Visu gadu aktuālas, taču pavasarī vēl regulārākas kļuvušas vaksācijas. Salonā tiek lietoti 2 veidu vaski – cukura (jūtīgajām zonām un mazākiem laukumiem) un medus vasks. Pirms un pēc vaksācijas produkti ar dezinficējošām īpašībām tiek pagatavoti salona “laboratorijā”. Pirms vaksācijas, ādas sagatavošanai un attaukošanai tiek izmantota dabīga alternatīva kairinošajam un kancerogēnajam talkam – kartupeļu ciete, un tā veic savu uzdevumu līdzvērtīgi labi, bez “nevēlamas pievienotās vērtības.”

 

Salona atmosfēra

 

 

Par Verdant Eco SPA ekoloģisko domu gandrīz uz katra stūra atgādina salona interjera galvenais vadmotīvs - bērzs. Arī logotipā attēloti 3 bērzi, tā kā tie simbolizē:

  • Veselību, jo bērzi spēj dot vērtīgās bērzu sulas.
  • Dabu, jo bērzs ir Latvijas floras neatņemama sastāvdaļa, kas arī uzskatāms par vienu no dabasatdzīvošanās vēstnešiem pavasarī.
  • Skaistumu, jo savdabīgās tāss dēļ bērzi bieži tiek izmantoti dekoratīvos nolūkos, kā arī bērzu sulas Latvijas folklorā tiek pielietotas dažādās skaistumkopšanas procedūrās.

Lai uzzinātu vairāk par salona aktualitātēm, jaunumiem un akcijām, sekojiet Verdant Eco SPA Facebook lapā.

 

Bet skaistākos ikdienas mirkļus un meistaru darbus atrodiet Instagram. 

 

Mana pieredze

 

Verdant Eco Spa salonā Tevi vienmēr sagaidīs smaidīgas meitenes un ļoti, ļoti laipna apkalpošana. Šī centra dizains ir ļoti pārdomāts un mājīgs, telpās valda dabas motīvs, ar bērzu stumbriem, sienu un leti, kas noklāta ar "zālāju", gaiteņos sadegtas sveces, skan mierīga mūzika. Ļoti patīkama gaisotne, kas ļauj sagatavoties laikam ar sevi- masāžai, skaistumkopšanas procedūrai vai vienkārši manikīram un matu veidošanai.

 

Pirmo reizi apmeklējot Verdant Eco Spa, es tiku pie ļoti skaista manikīra. Meistare bija ļoti jauka, izstāstīja arī par līdzekļiem un nagu lakām, kādas tiek lietotas manikīram un pedikīram šajā centrā. Nagu kutikulu atbīdīšanai, tā vietā, lai ienadžos iemasētu savdabīgas krāsas un aizdomīgas smaržas eļļu, tiek izmantots dabīgs alvejas gēls. Sintētiska losjona vietā, pēc manikīra rokas tiek iemasētas ar smaržīgu kokosriekstu eļļu, un paša manikīra laikā nagi netiek novīlēti trausli un plāni, bet tie tiek tikai viegli nopulēti.

 

Viss rituāls (tieši tā to arī gribas nosaukt!) atstāja patīkamu pēcgaršu ar lielu vēlmi salonu apmeklēt vēlreiz!

 

 

Topi vesels iesaka

 

 

Mūsu komanda pavisam noteikti iesaka Verdant Eco Spa skaistumkopšanas salonu ne tikai tik ļoti smalki pārdomātās un izmeklētās kosmētikas, eļļu, masku un pārējo produktu kvalitātes, ekoloģiskās filozofijas un dabai, videi un cilvēka ķermenim draudzīgās pieejas dēļ, bet arī pateicoties ļoti pozitīvai un laipnai attieksmei. Iesaku izmēģināt visas Verdant Eco Spa piedāvātās procedūras, ticu, ka jutīsies gandarīts par servisu un rezultātu!

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB