Eko un dabīgo preču veikali “Lavandas”


“Mēs strādājam mūsu pircējam – jebkas, ko pircējs vēlas iegādāties mūsu veikalā, mēs pieliekam maksimālas pūles, lai atrastu šo preci vai ražotāju, ja vien tas atbilst dabīga/eko produkta principam.”

Veikals “Lavandas” Latvijā darbojas jau 5 gadus. “Lavandas” atradīsi Rīgā, Elizabetes ielā 25, kā arī internetā: lavandas.lv. Šajā veikalā un lielākajā eko un dabīgo preču interneta veikalā lavandas.lv atrodamas preces zaļam, videi draudzīgam, dabīgam un drošam dzīvesveidam, visdažādākajos cenu līmeņos no labākajiem ārvalstu un Latvijas ražotājiem. “Lavandas” ir pieejamas ap 4000 dažādas preces no vairāk nekā 100 zīmoliem.

 

 Preču sortiments

 

Veikals “Lavandas” un interneta veikals lavandas.lv piedāvā sekojošu produktu klāstu:

 • eko un dabīgo kosmētiku sejai, ķermenim, matiem gan sievietēm, gan bērniem, gan vīriešiem, kā arī dekoratīvo kosmētiku.

No tādiem pazīstamiem un pasaulē atzītiem ražotājiem kā  Lavera, Dr. Organic, Annemarie Borlind, Weleda, Primavera, Jason, Lovea, Faith in nature, matu krāsas no Naturtint u.c.

No Latvijas ražotājiemMadara Cosmetics, Dabba, Gusto, Anne Nature, Pirtīrs, Silmachy Remedies u.c.

 

 • bio un dabīgo pārtiku (bezglutēna, dažādus graudu un miltu izstrādājumus, eļļas, kafijas, tējas, riekstus un sēklas, sukādes, saldinātājus, avota ūdeni, našķus un kārumus, mērces un konservus, sviestus, augu pienus, kulinārijai, svaigi un saldēti produkti, sēklas diedzēšanai u.c.).

No Austrijas, Itālijas, Anglijas, Vācijas un citā valstīm – Verival, A.Vogel, Pukka, Byodo, Doves Farm, Green&Black, Vivani, Naturgreen, Country Life, Provamel, Ecomil, Rosies, Bauckhof, Raw Bite, Bio Planete u.c.

No Latvijas ražotājiem: Duo Ag, Manas garšas, Ramans, ŽuŽuBe, Rāmkalni, The Beginnings, Al Mari Anni, Dabas dots, Kapsulings, Cietais rieksts, Daba rada, Meldri, Kalna Smīdes u.c.

 • Uztura bagātinātājus, superproduktus (ārstniecisko sēņu ekstraktus, zemestaukus, krila eļļu, veselības dzērienus, vitamīnus, minerālvielas).

No ārzemju ražotājiem: Swanson, MycoNutri, Pukka, Sonnenmacht, Citrosept Organic u.c .

No Latvijas ražotājiem: Dr. Kuzņecovs, Sipro u.c.

 

 • bio pārtiku bērniem (bezglutēna, piena maisījumus, putras un biezenīšus, gardumus) no Holle, Organix, Mogli, Mamuko, Topfer.
 • videi draudzīgus tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus  (veļas, trauku mazgāšanai, tīrīšanai un gaisa atsvaidzināšanai no labākajiem ražotājiem): Earth Friendly Products, Sonett, AlmaWin, Attitude, Sodasan;
 • videi draudzīgas preces higiēnai gan sievietēm, gan bērniem, gan visiem pārējiem - higiēniskās paketes un ieliktnīšus, salvetes, autiņbiksītes, bio vati, zobu birstes un vannas piederumus;

Sieviešu un bērnu higiēnai – Organic, Naty, Gift, Ecotools;

Dabai draudzīgas zobu birstes lieliem un maziem, zobu diegi no Radius un Humble Brush.

 

 • smukumlietas mājai un noskaņas radīšanai no Latvijas ražotājiem – sojas, palmu un bišu vaska sveces, aromātiskie aplīši, smaržīgās bumbiņas un paciņas skapim, bišu vaska un kartona lukturi u.c. nieciņus;
 • svaigus bioloģisku augļus, dārzeņus un zaļumus (pagaidām gan tikai Rīgas veikalos). 

 

Par tīru produktu!

 

“Lavandas” ir sertificēts bioloģiskās lauksaimniecības tirdzniecības uzņēmums un lielākā daļa (60 -70%) pieejamās preces “Lavandas” veikalos ir bioloģiski sertificētas.

 

Bioloģiski sertificēti ir augļi un dārzeņi, graudi, graudu izstrādājumi, sēklas, superprodukti, dzērieni, eļļas, saldumi, bērnu pārtika, garšvielas, rieksti un daudzi citi. Lielākā daļa bioloģiskās pārtikas tiek importēta, jo ne viss tiek ražots un aug Latvijā.

 

No bioloģiski sertificētiem produktiem apmēram 15% tiek iepirkti pie vietējiem ražotājiem. Šajos 15% ir tādi produkti kā bio tējas, medus, eļļas, dzērvenes, sukādes u.c.

 

Produkcija, kas nav bioloģiski sertificēta, galvenokārt tiek iepirkta pie vietējiem ražotājiem, no ārvalstīm tā ir tikai sāls un fruktoze. Šāda veida pārtika tiek izvērtēta pēc sekojošiem kritērijiem:

 • 100% dabīgas sastāvdaļas;
 • nedrīkst saturēt GMO;
 • produktam ir jābūt kvalitatīvam;
 • ražotājam ir jābūt zināmam vai pat personīgi pazīstamam un uzticamam;
 • jābūt pieejamai informācijai par izejvielu kvalitāti, bioloģiski tīru audzēšanu un ražošanas principiem.

 

Dabīgā pārtika Latvijā tiek iepirkta no tādiem ražotājiem kā: Tēju fabrika, Dabas dots, Duo Ag, Svētavots, ŽuŽuBe, Daba rada, Vaniļas debesis, Rāmkalni, Manas garšas, The Beginnings, Cietais rieksts, Siguldas saldējums, Al Mari Anni u.c.

 

No kopējā “Lavandas” preču apjoma apmēram 35% ir vietējo ražotāju produkcija un apmēram 65% produkcijas tiek importēta.

 

 

Kāpēc izvēlēties “Lavandas”?

 

“Mums “Lavandas” radītājiem – eko preces ir sirdslieta. Mēs strādājam ar sirdi un dvēseli, lai nodrošinātu plašu un kvalitatīvu preču klāstu un piedāvājam daudz skaistu un veselīgu lietu, kuru radīšanā izmantotas dabas bagātības, roku darbs un meistaru mīlestība - un kuras ikdienā lietojam un novērtējam mēs paši. Tieši tāpēc viens no galvenajiem darbinieku atlases kritērijiem ir “zaļais” dzīvesveids. Mums ir prieks, ka “Lavandas” komanda ir nevis kolēģi, bet domubiedri, kuri vienmēr padalīsies ar savu pieredzi, lai izglītotu un palīdzētu citiem – kā dzīvot veselīgāk un dabai draudzīgāk!”

 

 

Katru mēnesi “Lavandās” ir virkne jaunumu. Nepārtraukti piedāvājums tiek papildināts atbilstoši pircēju vēlmēm un aktualitātēm. 

 

Regulāri notiek “lielās akcijas” populāriem un pieprasītiem zīmoliem. Vienmēr “Lavandās” var atrast preces ar atlaidēm līdz pat 50%.

 

“Lavandas” ir pieejamas ikvienam, jo gandrīz visās preču grupās ir produkti dažādās cenu kategorijās, tāpēc ir iespējams atrast vislabāko katra maciņa biezumam.

 

Internetveikalā lavandas.lv, pasūtot preci par 40 EUR, ir pieejama bezmaksas piegāde jebkurā Latvijas vietā.

 

Veicot pirkumus 140 EUR apmērā, ir iespējams saņemt pastāvīgā klienta karti, kas turpmāk nodrošinās 5% atlaidi visai produkcijai.

 

Preci iespējams piegādāt arī uz Omniva pakomātiem!

 

 

Mana pieredze

 

Mani priecē tas, ka “Lavandas” veikalos ir salīdzinoši augsts vietējo ražotāju produkcijas īpatsvars un šķiet, ka šim īpatsvaram ir tendence pieaugt, kas manās acīs ir visnotaļ liels pluss.

 

Tāpat mani priecē tas, ka, neskatoties uz to, ka daļa produktu nav bioloģiski sertificēti, “Lavandas” ir noteikuši savu kvalitātes augstuma latiņu un kritērijus, pēc kuriem vadoties tiek izvēlēta veikalos pārdodamā produkcija. Tas rada drošības sajūtu ne tikai man, bet jebkuram pircējam, ka attiecīgais produkts ir pārbaudīts un “Lavandas” veikalu plauktu cienīgs.

 

“Lavandas” pluss ir arī fiziska veikla esamība. Lai arī ar interneta veikala starpniecību preci iespējams piegādāt jebkurā Latvijas vietā, tomēr iespēja preci aplūkot un “apčamdīt” klātienē vienmēr ir sava veida bonuss.

 

Topi Vesels iesaka

 

 

“Topi Vesels” komanda iesaka “Lavandas” veikalus, jo tas ir viens no veselīga uztura, dzīvesveida un domāšanas veicinātājiem un popularizētājiem Latvijā. Tas ir uzņēmums, kurš rūpējas par to, lai mēs saņemtu zaļāko, tīrāko un kvalitatīvāko produktu!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB