Ziemīšu dāvanu saraksts nr.3


Ziemassvētki nav par dāvanām, tie ir par kopā būšanu, par piedošanu, par saticību, mīlestību, par pārdomām, kā aizvadīts gads un ko darīt, lai nākošos Ziemassvētkus varētu sagaidīt vēl harmoniskāk, mierpilnāk un mīlošāk.. Ziemassvētki man ir par prieku, par svētku garu, mirdzošām acīm un, protams, par mīļo un tuvo iepriecināšanu. Tāpēc arī dāvanas, nevis aiz pienākuma, bet prieka dēļ- gan sava, gan tā otra. Kuram gan nepatīk dāvināt, ja ir tāda iespēja? Kuram gan nepatīk redzēt otrā cilvēkā patiesu prieku?

Šajā Ziemassvētku dāvanu sarakstā es apkopoju dāvanas, kuras pati ļoti labprāt dāvinātu un saņemtu, kuras var kalpot kā ideja tiem, kas meklē kā iepriecināt kādu veselīga dzīvesveida mīļotāju, vai kādam, kas vienkārši meklē iedvesmu dāvināšanai šajos svētkos.

 

Atšķirīgi kā citus gadus, šoreiz dāvanu sarakstos (lūk, te ir Ziemīšu dāvanu ideju saraksts nr.1 un nr.2) iekļaušu arī kādu radošāku dāvanu ideju, šajā sarakstā – vairot gaismu pasaulē ar mīlestības kartiņām!

 

 

Mīlestības piepildītas svētku kartiņas

 

Ilva saka, ka viņa vēlas parādīt cilvēkiem brīnumus - cik brīnumaina patiesībā ir mums tik ļoti ierastā pasaule.. taču man gribas domāt, ka Ilva pati rada brīnumus, un šīs kartītes tam ir īstākais pierādījums. Ieskaties dziļāk viņas radītajās glezniņās.. tās runā pašas, tās pašas mīl un rada gaismu tā cilvēka sirdī, kas uz to skatās. To var sajust, to var ieraudzīt, to nevar nepamanīt.

 

 

Mēs pārsvarā ticam tikai tam, ko redzam.. taču enerģiju pasaule, manuprāt, ir aisberga neredzamā daļa- tā ir kaut kas pamatīgāks, lielāks, jaudīgāks. Mīlestību nevar sataustīt, noķert aiz astes, nofotogrāfēt.. to var sajust. Arī laimi, prieku, pateicību.. vislielākās lietas pasaulē nav lietas, bet ir sajūtas, un katrs darbs, ko mēs darām šajā pasaulē nes sevī līdzi to enerģiju, ko tajā ieliekam, to sajūtu, ar kādu to darām, tās domas, ko domājam.

 

Ilva savos darbos rada gaismu, ko vairot pasaulē, viņas darbi runā paši- tie liek just un atvērt sirdi.. brīnumam!

 

“Kartītes radušās manā meditācijā par Ziemassvētkiem un dalīšanos ar otru savas dvēseles stāstā. Vai Tu jūti kā Tava dvēsele ar Tevi runā ik dienas? Mana teica: "Palūkojies sev apkārt un dalies brīnumā! Viss ir gaismas piepildīts. Daba mirdz mīlestībā un bagātībā. Ja mēs saredzēsim apkārt esošo brīnumu, mūsos nekad nebūs trūkums. Tādēļ labākais, ko Tu vari uzdāvināt otram, ir palīdzība ieraudzīt šo esošo pilnību un brīnumu, kas mīt mums ierastajās lietās un vietās - dabā, mājās, mīļos cilvēkos". Un tā es sāku zīmēt..” – Ilva Bekmane

 

 

Šīs īpašās kartītes var iegādāties veikalā Avokado, Tērbatas ielā 49/51 par ieteicamo ziedojumu 2,2 EUR, kā arī pasūtīt rakstot uz ance@topivesels.lv, ja vēlamo kartīšu skaits sasniedz 10+ un ir nepieciešama sūtīšana (šajā gadījumā cena par kartīti ir 2 EUR un sūtīšana ir bez maksas!)

 

 

 

 

Šokolādes konfektes no Garden Cakes – mazs kosmoss katrā kumosā

 

Man šķiet bezgala skaisti, kad cilvēks par kaut ko tik ļoti iedegas, ka acis mirdz, ka laiks pazūd telpā un Tu vienkārši radi. Kad ieraudzīju šīs maģiskās, kristāliem un.. kosmosam līdzīgās šokolādītes, es vienkārši iemīlējos- idejā, skaistumā un spējā radīt kaut ko tik ļoti acīm (un arī garšai!) baudāmu!

 

 

Es pēkšņi gribēju visiem dāvināt Ziemassvētkos saldumus!

 

Es zināju, ka man ir jāsatiek šo konfekšu radītāja, man patīk dzirdēt stāstus, jo tie padara rezultātu tik īpašu. Tikai tad Tu zini, kāds darbs stāv aiz šokolādes konfektes.. kāda mīlestība un iedvesma, kāda pacietība, interese un prieks! Satiekoties ar Diānu Gobu (“Garden Cakes” studijas vadītāju un šobrīd Bibliotēkas No 1 šef-konditori) man bija skaidrs, kāpēc mums bija jātiekas, un kāpēc man bija jādzird šis stāsts aiz šīm konfektēm. Tas ir tik īpašs, kas ir jūtams jau vien skatoties uz viņas radītajiem mazajiem šokolādes kosmosa kumosiem.

 

Es nevaru nepadalīties ar Diānas stāstu īsumā.. lai Tu kaut mazliet sajustu to, ko sevī ietver viņas radītās šokolādes:

“Tieši pirms šiem četriem gadiem arī sākās mans saldumu ceļš, kas man pašai nāca pēkšņi un negaidīti. Pēc izglītības esmu grafiskā dizainere un domāju, ka tas būs konstanti, strādāju un dzīvoju Florencē, jutos ērti savā amatā, bet kaut kas ļoti trūka, lai cik paradoksāli tas neizklausās, dizainera amatā man pietrūka tieši radošums, pietrūka darba ar rokām, jo viss ko es radīju bija virtuāli, sēžot pie datora un uzklausot klientu vēlmes. Tam pieliku punktu vienā dienā, atbraucu uz Latviju un izcepu kūku - kaut ko ar savām rokām un tā arī tas sākās. Kūkas, deserti, saldumi.

 

Šokolāde ir mans mīļākais instruments, tā ir ļoti cimperlīga un Tu nekad nezini, kā krāsas, kuras ar otām tiek klātas formā, rezultātā izskatīsies uz šokolādes konfektes. Brīdis, kad konfektes “izlec" no formas ir saviļņojošs, jo līdz tam ir ilgs, garš un sarežģīts process. Katram šokolādes veidam ir sava temperēšanas temperatūra, tas ir jādara stingri noteiktā klimatā, telpai jābūt sausai un tieši 18°C siltai. Ir jābūt pacietīgai, jāļauj šokolādei kristalizēties un tikai tad var ķerties klāt nākamajam posmam. Viena kļūda, viena grāda nobīde temperatūrā un šokolādes konfekti no formas ārā nedabūsi.:) Par šokolādi es varu runāt vēl un vēl, tā pat kā par visu, kas ir salds un skaists, tādēļ ļoti ceru, ka tuvā nākotnē varēšu pasniegt meistarklases un par to visu pastāstīt.”

 

 

Mazliet par šo cimperlīgo konfekšu pildījumu veidiem, tik tiešām katra konfekte ir atsevišķs Visums!

 

Konfekšu veidi:

  • Lazdu rieksts, pralinē kraukšķis, Valrhona Jivara 40% piena šokolāde
  • Eksotiskā karamele - guava, kokoss, marakuja, karamelizētas šokolādes ganašs, Valrhona Dulcey 32% baltā šokolāde
  • Zemeņu un līčiju gēls, laima bazilika ganašs, Valrhona Opalys 33% baltā šokolāde
  • Tumšās šokolādes ganašs, Valrhona Guanaja 70% tumšā šokolāde
  • Espresso un dulcey ganašs, Valrhona Jivara 40% piena šokolāde
  • Earl Grey ganašs, mango marakujas gēls, pekanriekstu pralinē kraukšķis Valrhona Caramelia 36% piena šokolāde

 

Cenas:

Cena 1 gab. 2.50 Eur (var pasūtīt kā desertu vai pie kafijas restorānā Bibliotēka No 1)

8 gab. kastīte 23 Eur

16 gab. kastīte 43 Eur

25 gab. kastīte 67.50 Eur

30 gab. kastīte 80 Eur

36 gab. kastīte 96 Eur

42. gab kastīte 111 Eur

 

Vairāk info par Garden cakes un Diānu Gobu meklē iekš Facebook Diana Goba/ Garden Cakes vai Instagram @Gardencakes.dianagoba

 

 

 

Dr.Hauschka dāvanu komplekti

 

Es nevaru nepieminēt šo zīmolu savā dāvanu sarakstā, mana mīlestība pret to ir pārāk liela! Šogad Dr.Hauschka zīmols ir sarūpējis veselus 3 dažādus dāvanu komplektus- sejai, ķermenim, rokām.. un dvēselei, kas noteikti iepriecinās šī zīmola fanes!

 

 

1.komplekts

Atjaunojošais sejas ādas kopšanas komplekts - šis ir lielisks veids, kā atklāt sev Dr. Hauschka trīs soļu ādas kopšanas konceptu: attīrīšana, tonizēšana un aizsardzība. 
Komplektā ietilpst:
• Attīrošais krēms (īpašā iepakojumā 30 ml)
• Sejas toniks (īpašā iepakojumā 30 ml), 
• Rožu dienas krēms (oriģinālajā iepakojumā 30 ml)

 

2.komplekts

Ķermeņa kopšanas komplekts - augstvērtīgas eļļas un ārstniecības augu ekstrakti ir Dr. Hauschka ķermeņa krēmu galvenās sastāvdaļas. Ieelpojiet aromātisko ķermeņa ādas kopšanas līdzekļu smaržu un izbaudiet bagātīgo tekstūru: lavanda un silts sandalkoks, mandeļu ziedi un roze visā savā burvībā. 
Komplektā ietilpst:
• Rožu ķermeņa krēms (īpašā iepakojumā 30 ml)
• Lavandas-sandalkoka ķermeņa krēms (īpašā iepakojumā 30 ml)
• Mandeļu ķermeņa krēms (īpašā iepakojumā 30 ml)

 

3.komplekts

Roku kopšanas komplekts - svētku mielasta gatavošana, dāvanu saiņošana, tuvinieku samīļošana – mūsu rokas ir nodarbinātas vienmēr, tāpēc tās pelnījušas uzmanību un rūpes. Rūpēties par rokām ar mīlestību palīdz īpašs roku kopšanas komplekts, kas kopj un aizsargā roku ādu aukstajā ziemas sezonā. 
Komplektā ietilpst:
• Nīma nagu eļļas zīmulis (oriģinālajā iepakojumā 3 ml)
• Mitrinošais roku krēms (īpašā iepakojumā 30 ml)
• Augstas kvalitātes nagu vīle (ekskluzīvi pieejama dāvanu komplektā).

 

Dr. Hauschka dāvanu komplekti pieejami U/v Stockmann, U/v Debenhams, Benu Aptiekās, eko veikalos Biotēka un www.bio.lv.

 

 

Dāvanas vīriešiem ķermeņa kopšanai no veikala “Biotēka”

 

Kurš tad spēs labāk parūpēties par vīrieša kosmētiskajiem līdzekļiem, ja ne sieviete - mamma, māsa vai sieva. Iedziļināšanās ķermeņu kopšanas līdzekļos, to sastāvos un labāko produktu izvērtēšana ir mūsu lauciņš, tāpēc svētku laikā varam pielikt īpašas pūles, lai savam mīļotajam vīrietim sarūpētu veselu dāvanu maisu – pilnu ar dabīgiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem!

 

 

Veikals “Biotēka” piedāvā vienuviet iegādāties visu nepieciešamo – dušas želeju, šampūnus, dezodorantus, matu veidošanas līdzekļus un citus dabīgus ķermeņa kopšanas produktus vīriešiem. Šogad “Biotēkas” dāvanu klāstā ir arī īpaši Urtekram zīmola dāvanu komplekti vīriešiem – ar dušas želeju un  sejas/ķermeņa losjonu.

 

Viens no maniem iecienītākajiem ķermeņa kopšanas zīmoliem ir John Masters Organics un, manuprāt, lieliska dāvana vīriešiem, kas ik rītu ieveido savus matus, un cukurūdens, šķiet, izgājis no modes un ērtībām, šī zīmola piedāvājumā ir lieliska matu veidošanas pasta, ar svaigu citrusīgu aromātu!

 

Iegriezies veikalā “Biotēka” un palutini savu mīļoto ar dabīgiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Topi Vesels

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB