Ziemīšu dāvanu ideju saraksts nr.2


Ziemassvētki nav par dāvanām, tie ir par kopā būšanu, par piedošanu, par saticību, mīlestību, par pārdomām, kā aizvadīts gads un ko darīt, lai nākošos Ziemassvētkus varētu sagaidīt vēl harmoniskāk, mierpilnāk un mīlošāk.. Ziemassvētki man ir par prieku, par svētku garu, mirdzošām acīm un, protams, par mīļo un tuvo iepriecināšanu. Tāpēc arī dāvanas, nevis aiz pienākuma, bet prieka dēļ- gan sava, gan tā otra. Kuram gan nepatīk dāvināt, ja ir tāda iespēja? Kuram gan nepatīk redzēt otrā cilvēkā patiesu prieku?

Šajā Ziemassvētku dāvanu sarakstā es apkopoju dāvanas, kuras pati ļoti labprāt dāvinātu un saņemtu, kuras var kalpot kā ideja tiem, kas meklē kā iepriecināt kādu veselīga dzīvesveida mīļotāju, vai kādam, kas vienkārši meklē iedvesmu dāvināšanai šajos svētkos.

 

Atšķirīgi kā citus gadus, šoreiz dāvanu sarakstos (lūk, te ir Ziemīšu dāvanu ideju saraksts nr.1) iekļaušu arī kādu radošāku dāvanu ideju, šajā sarakstā – iepriecināt kādu svešinieku!

 

 

Bērnu atmiņu grāmata kastē “Kā Tu pasauli mācies”

 

Vai šajos svētkos Tev jādodas ciemos pie kāda, kam ģimenē gaidāms pieaugums? Varbūt Ziemassvētku laiks sakrīt ar raudzībām? Divas brīnišķīgas latviešu dāmas (radot zīmolu “limonāde”) ir radījušas patiešām skaistu, līdz sīkumam mīļu bērnu atmiņu grāmatu, kurā vecāki var aizpildīt savas atmiņas, pārdomas un notikumus periodā no gaidībām, līdz pirmajai bērna skolas dienai! Šī dāvana kalpos ne tikai vecākiem, bet arī bērnam, kā dāvana viņa 18. dzimšanas dienā.

 

 

 Grāmata “Kā Tu pasauli mācies” ir pirmā modulārā bērnu atmiņu grāmata kastē, kurā pierakstīt mirkļus un noglabāt mīļlietiņas- grāmata kalpo ne tikai kā pamatīga atmiņu mape, bet arī kā kaste mantu glabāšanai. Šajā grāmatā ir izstrādātas 7 nodaļas- sākot ar bērnu vecākiem un gaidībām, pirmajam vārdiņam un nedarbiem, beidzot ar pirmajām skolas gaitām. Šīs nodaļas var iegādāties atsevišķi, lai izvēlētos tieši sev piemērotākās.

 

Man šī dāvana liekas tik ļoti personīga, mīļa, pārdomāta, jo katra ģimene to var papildināt pēc saviem ieskatiem- papildus jau esošajām nodaļām pievienojot atsevišķas lapas ar savām pārdomām, vai vēstulītēm mazulim, vai pievienot kādu īpaši smieklīgu notikumu un bilžu galeriju.

 

“Pierakstīts mirklis nevar izgaist!”

 

Vēstulē “Mammai un Tētim” grāmatas autores saka tā – Kaut kur pa vidu lielajiem darbiem un ikdienas steigai notiek bezgalīgi daudz. Katrs mirklis, pavadīts kopā, kļūst pavisam sevišķs. Ir kāda grūtāka diena, kad bērns skatās acīs un lūdz, bet Tev sirds pavisam pilna. Tāpat arī gaišās dienas, kad bērns saka: “Izliksimies, ka esam taureņi”, tad tu esi taurenis un uz brīdi kļūsti arī mazliet bērns. Lai limonāde būtu tāds mīlīgs juceklis, kur paslēpt mazās labestības un visu to laimīgumu, kas piedzīvots. Mēs novēlam dienu no dienas saskatīt pa brīnumam – lai tas atdipina maziem solīšiem un iesēžas vaigu bedrītēs. Uz palikšanu.

 

 

Ja es būtu mamma – es ļoti priecātos par šādu dāvanu, tāpēc es ticu, ka ir daudz topošās vai jau esošās mammas, kas arī tikpat ļoti priecātos par tik skaistu iespēju iemūžināt sava mazā mirkļus! Iepriecināsim mammas šajos Ziemassvētkos! :)

 

Vairāk info par zīmolu un grāmatu meklē viņu Facebook un Instagram kontos!

 

 

Spring Light sveces – Share Light Spread Love

 

Likās, ka dabīgo sveču pasaulē mani ir grūti pārsteigt, tik daudz zīmolu iedegti rīta rituālos vai pie pusdienām.. taču tad es iepazinos ar Spring Light sveču zīmolu un mani kaut kas aizķēra. Liekas, ka katrai svecītei ir dvēsele, ka tā nav vienkārši svece aizdedzināšanai, bet tā ir īpaša klātbūtne, siltums, mīļums, ko šī svece atnes mājās.

 

 

 

Spring Light ir īpašas, ar rokām darinātas Eko sojas vaska sveces. Tās papildinātas ar dabīgām ēteriskām un smaržu eļļām, dabīgiem dekoru materiāliem- kaltētiem ziediņiem, garšaugiem, pat dzintaru! Arī deglītis ir īpašs- dabīgās kokvilnas. Katrai svecei ir savs stāsts, katra svecīte ir samīļota un tajā ielikta autores sirds – tas ir jūtams un redzams. Es tiešām jūtu tādu pavisam īpašu sajūtu no šīm svecēm – tās par sevi runā.

 

Mani ļoti aizkustina katrs stāsts, ko var izlasīt www.spring-light.co mājaslapā par katru sveci, piemēram, svece ar dzintara akmentiņiem savā stāstā runā par dzintara enerģiju balansējošo dabu, par to, kā tas spēj izvadīt negativitāti un sniegt mieru un pašpārliecinātību. Tāpat arī katrai svecei ir pievienots krāsu psiholoģijas apraksts, šajā gadījumā tiek runāts par dzelteno krāsu.

 

Ne tikai sveces stāsts, autores ieliktā sirds un kvalitāte mani patiešām sajūsmina, bet arī elegantais iesaiņojums un pasniegšanas veids. Šīs sveces ir tik īpašas, ka tās nemaz nevarētu pasniegt kā citādāk. Katrai svecei ir sava kastīte, pamatīga un apaļa ar gaumīgu striķīti tās aizsiešanai. Ir iespējams iegādāties arī koka paliktni ar kupolu – tas ir katra sveču mīļotāja sapnis, jo svecīti nopūst nedrīkst – ugunij tas nepatīk- tā vietā svece ir jāapsedz, lai tā nodziest.

 

 

Spring Light sveces deg aptuveni 60 stundas, tās satur dabīgos ēterisko eļļu aromātus un sveču radītājas mīlestību pret pašu radīšanas procesu. Tā, manuprāt, ir viena no labākajām dāvanām, ko uzdāvināt Ziemassvētkos – gaismu ar pievienotu vērtību!

 

 

“Manas Garšas” – kvalitatīvas un skaistas garšvielas!

 

Varbūt Tev vairs nav ideju, ko dāvināt saviem draugiem pavāriem un kulinārijas entuziastiem? Manuprāt, ikviens, kurš mīl gatavot, vienmēr priecāsies par izcilas kvalitātes netradicionālām garšvielām. Viens no maniem iecienītākajiem garšvielu zīmoliem ir “Manas Garšas”. Esmu personīgi pārliecinājusies par šī uzņēmuma garšvielu sortimenta kvalitāti un daudzveidību, garšaugu svaigumu un garšu.

 

 

Dāvanām piemērotāk iespējams būtu vizuāli pievilcīgās garšvielu mēģenes, kurās iepildīt dažādus interesantus piparus- Tasmānijas, Kampotas, Nepālas, Andalimānas, Assamas.. bet varbūt kādam veselīgās konditorejas piekritējam noderēs daudzveidīgie un aromātiskie nerafinētie cukuri, kas tiek fasēti gaumīgās stikla burciņās kopā ar lavandu, rožlapiņām, upeņu vai melleņu pulveriem.

 

 

Tā kā www.manasgarsas.lv piedāvā Tev pašam izveidot savus maisījumus, Tu vari ļauties savai iedvesmai un izgatavot pats savu garšvielu dāvanu komplektu saviem mīļajiem.

 

 

Eņģeļu Pasts – iepriecināt sociālās aprūpes centros esošos!

 

Es nekad iepriekš neesmu sūtījusi dāvaniņas uz pansionātiem vai bērnu namiem, esmu tikai ziedojusi dažādos projektos, taču ne Ziemassvētku ietvaros. Tā kā man šie svētki sajūtās ir ļoti īpaši un maģiski, domāju, ka šis ir īstais laiks lai apdāvinātu kādu svešinieku, kādu, kam tas var radīt ne vien patiesu prieku, bet arī var ļoti noderēt.

 

Facebook saskāros ar “Eņģeļu pasts” organizēto “Ziemassvētku vecīša darbnīcu” un mani ļoti aizkustināja šī ideja, tāpēc nolēmu padalīties ar to tālāk. Vai tad mums, kas regulāri iepērkas lielveikalos, eko bodēs, skrollo cauri šim rakstam no pēdējā iPhone ir grūti iepirkumu grozā ielikt kādu našķi vai siltu plediņu kādam cilvēciņam, kurš to no sirds novērtēs?

 

 

Viss kas Tev jādara – jāiepazīstas ar noteikumiem, jāizvēlas sociālās aprūpes centrs, cilvēks un jāizpilda viņa vēlēšanās, lai Tu šogad būtu īsts Ziemassvētku vecītis! :) Vairosim gaismu un mīlestību kopā!

 

Vairāk info šeit.

 

 

 Topi Vesels

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB