Ziemīšu dāvanu ideju saraksts nr.1


Ziemassvētki nav par dāvanām, tie ir par kopā būšanu, par piedošanu, par saticību, mīlestību, par pārdomām, kā aizvadīts gads un ko darīt, lai nākošos Ziemassvētkus varētu sagaidīt vēl harmoniskāk, mierpilnāk un mīlošāk.. Ziemassvētki man ir par prieku, par svētku garu, mirdzošām acīm un, protams, par mīļo un tuvo iepriecināšanu. Tāpēc arī dāvanas, nevis aiz pienākuma, bet prieka dēļ- gan sava, gan tā otra. Kuram gan nepatīk dāvināt, ja ir tāda iespēja? Kuram gan nepatīk redzēt otrā cilvēkā patiesu prieku?

Šajā Ziemassvētku dāvanu sarakstā es apkopoju dāvanas, kuras pati ļoti labprāt dāvinātu un saņemtu, kuras var kalpot kā ideja tiem, kas meklē kā iepriecināt kādu veselīga dzīvesveida mīļotāju, vai kādam, kas vienkārši meklē iedvesmu dāvināšanai šajos svētkos.

 

Atšķirīgi kā citus gadus, šoreiz dāvanu sarakstos iekļaušu arī kādu radošāku dāvanu, kas neprasa lielus līdzekļus.

 

The Beginnings našķu grozs vai dāvanu karte

 

Viena no lieliskākajām dāvanām, ko es priecātos saņemt, ir mūža abonements restorānā The Beginnings. Bet, ja nepārspīlējam, tad es priecātos saņemt vismaz dāvanu karti – garšīgajām un veselīgajām pusdienām, bezgrēka našķiem vai citiem The Beginnings kārumiem.

 

The Beginnings ir mana iecienītākā pusdienotava Rīgā. Šeit ir ne vien ļoti garšīgi, bet arī tikpat ļoti veselīgi. Ēdienā šeit dominē dārzeņi – daudz un dažādi, daudzveidīgi, svaigi, termiski apstrādāti, biezeņi, salāti.. nu būtībā paradīze manā izpratnē. Kādreizējā Raw Garden svaigēšanas koncepts ir nomainīts pret “zilo zonu” jeb citiem vārdiem ilgdzīvotāju veselīgā uztura konceptu, kas mani iepriecina vēl vairāk, jo šobrīd ēdienkartē ir ļoti daudz dažādu silto ēdienu, kā arī dažas zivju ēdienu opcijas. Tāpēc, ja meklē dāvanu kādam kaislīgam veselīga uztura piekritējam – dāvanu karte no The Beginnings, manuprāt, ir patiešām lieliska ideja, jo tie, kas ciena savu ķermeni un rūpējas par šķīvja saturu, vienmēr priecājas par iespēju veselīgi un garšīgi paēst! Manuprāt, es nekļūdītos, ja teiktu, ka The Beginnings restorāns ir veselīgākā ēdināšanas iestāde Rīgā (..vai arī visā Latvijā?).

 

Taču tiem, kam dāvanu kartes ideja nešķiet piemērota, otra ideja ir pašam izveidot našķu dāvanu grozu. The Beginnings ražo arī paši savus bezgrēka UN BEZGLUTĒNA našķus, sākot ar piparkūkām un citiem gardiem cepumiem, beidzot ar riekstu sviestiem un pat lēcu makaroniem. Man tā šķiet lieliska dāvana, jo veselīgi produkti ir zelta vērtība, tāpat arī bezgrēka našķi, kurus turēt mašīnas bardačokā, lai vajadzības brīdī vienmēr ir pa rokai! 

 

Mani favorīti no The Beginnings konditorejas ir biezpiena sieriņi, kakao trifele ar zaļajiem griķiem un banānu rullīši, taču no pārējā sortimenta esmu iecienījusi Mandeļu cepumus ar dzērvenēm (mīļākie!), kokosrieksta ingvera cepumus, dažādas granolas un Ziemassvētku (laikam svaigēdāju) piparkūkas!

 

 

DABBA dāvanu komplekti

 

Savu sajūsmu par zīmolu DABBA esmu aprakstījusi ikmēneša atradumu rakstā, kā arī rakstā par manu kosmētikas maciņa saturu, taču šoreiz sajūsma arī par šī zīmola izveidotajiem dāvanu komplektiem. Tādi ir 3 un visi ir tā vērti, lai nokļūtu šajā dāvanu sarakstā!

  • Floral waters (Ziedūdeņi) - 3x30 ml piparmētru, meža aveņu lapu un bērzu lapu ūdeņi;

  • Hydration (3 soļi ādas mitrināšanai) - aveņu lapu ūdens+ mitrinošs serums + aveņu eļļas eliksīrs;

  • Regeneration (3 produkti ādas atjaunošanai) - piparmētru ziedūdens + atjaunojošs serums + mežrozīšu eļļas eliksīrs.

Domāju, ka ikviena dāma, kas spēj novērtēt dabīgās kosmētikas un dabas spēju rūpēties par mūsu veselību, spēs novērtēt dāvanu komplektu no zīmola DABBA.

 

Dāvanu ideja Taviem vecākiem!

 

Kad pēdējo reizi Tavi vecāki bija randiņā? Kad pēdējo reizi viņi bija uz romantisku filmu kinoteātrī? Kad viņi pēdējo reizi devās brīvdienās uz Latgali – tā spontāni, neko neplānojot? Uzdāvini saviem vecākiem pašu veidotu “Randiņu sarakstu”, kurā iekļaut dažādas idejas saviem vecākiem, kuras viņiem vajadzētu izmantot gada laikā.

 

Mēs ar māsu šādu dāvanu uzdāvinājām saviem vecākiem pagājušajos Ziemassvētkos un visu gadu saņēmām bildes un stāstus no viņu randiņiem. Tas bija tik iepriecinoši redzēt savus vecākus pavadot laiku kopā, darot lietas, ko varbūt citādi viņi nemaz nebūtu iedomājušies darīt.. mums visiem reizēm vajag kādu impulsu no malas, kādu grūdienu, kas palīdzētu mums izjaukt ierasto rutīnu un dotu jaunu elpu turpmākajam ceļam!

 

 

Šajā dāvanā pietiek vien ar ideju, taču, ja esat vairāki bērni ģimenē, šo var izvērst par lielisku dāvanu saviem vecākiem- sametoties arī dažām mazām randiņu idejām, piemēram, kino biļetēm. Te dažas idejas:

  • Izpēti plānotos pasākumus nākamajam gadam – koncertus, brīvdabas izrādes, interesantas izstādes, u.c. Izprintē aprakstus par tiem, kas Tev šķiet varētu interesēt tieši Tavus vecākus!
  • Latvijas karte ar apskates objektiem – izveido Latvijas karti ar interesantiem apskates objektiem – jauniem vai visiem jau labi zināmiem – atzīmē tās vietas kartē un dod uzdevumu saviem vecākiem gada laikā izbraukāt visas šīs vietas un atskaitīties ar bildēm!
  • Kinobiļetes – ieliec kādā no aploksnēm pavadošo tekstu ar kino biļetēm!
  • Restorānu apmeklējumi – dāvanu kartes vai sīkāki apraksti par restorāniem un šefpavāriem, kas varētu uzrunāt Tavus vecākus un kāpēc esi izvēlējies tieši šos!
  • Randiņa ideja tētim un/(vai mammai) – izveido aploksni, kuru drīkst lasīt tikai tētis, tas būs viņa īpašais uznāciens, jo mamma nezinās, kāds ir randiņa galamērķis!

Ļauj vaļu idejām, tikai Tu savus vecākus pazīsti vislabāk!

 

 

 Topi Vesels

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.

1 komentārs:

  • Ance, paldies par našķu grozu - šķiet universāla un mīļa dāvana. Parasti radiem mēs dāvinām SPA izbraukumus ( skatāmies te https://www.gribuatpusties.lv/ ), bērniem grāmatas ( ļoti patīk https://www.facebook.com/vilkibooks/ ), bet draugiem gan parasti serfoju internetā, lai iegādātos kaut ko jaunu un neparasto, tavas rekomendācijas ir ļoti foršas. Paldies!


Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB