Vasaras atradumi

NePiena saldējumi eko preču veikalā “Lavandas”

 

Vasara ir īstais laiks, kad ļauties saldējumu baudīšanai, it īpaši tad, kad saulīte mūs tik ļoti lutina. Saldējumam manā dzīvē vienmēr ir bijusi īpaša vieta, tas ir viens no maniem mīļākajiem bērnības našķiem. Kamēr dzīve ievieš korekcijas uzturā un dzīvesveidā, citi strādā, lai piedāvātu piena saldējuma alternatīvas tiem, kas piena produktus nepanes, ir vegāni, vai citu iemeslu dēļ izvēlas govs pienu uzturā nelietot.

 

Varētu jau rakstīt par kādu atsevišķu zīmolu, kas piedāvā vegānos saldējumus, taču es nespēju izvēlēties savu favorītu, tāpēc stāstīšu par plašo vegāno saldējumu klāstu, ko piedāvā eko veikals “Lavandas".

 

Es biju nobaudījusi tikai vienu, ļooti garšīgu mandeļpiena saldējuma konusu, līdz sapratu, ka gribu vasarai iepirkt rezerves un nodegustēt pārējos pieejamos vegāno saldējumu veidus. Veikals “Lavandas” piedāvā tādus zīmolus kā NaturattiVa, Valsoia, Avene (latviešu zīmols) un citus.

 

 

Mani iecienītie mandeļpiena saldējumi ar šokolādi pieejami gan vafeļu konusos, gan kastē, savukārt Naturattiva piedāvā rīsu piena saldējumus aveņu, šokolādes, kokosa garšās, uz kociņa, “sendviču” veidā.. ahh, vasara pēkšņi kļuva vēl baudāmāka!!! Ļoti iesaku, it īpaši tiem, kas ikdienā nelieto piena produktus un saldējums ir kļuvis par “aizliegto” produktu!

 

Saldējumus var iegādāties gan atsevišķi pa vienam, gan veselu kasti uzreiz.. pa vienam drīkst pirkt tikai lai noskaidrotu, kuru kasti pirkt nākamo! Joks, protams! :)

 

Kur iegādāties: veikalā "Lavandas", Rīgā, Elizabetes ielā 25

Cena: atkarīga no individuāla/kastes iepakojuma 0,60 - 5,60 EUR

 

 

Annemarie Borlind lūpu krāsa ar hialuronskābi

 

“Pasaki, ko Tu vēl nekad nedarīsi” – teica Visums un ieviesa korekcijas. Es nekad (iepriekš) nekrāsoju lūpas, man tas likās neērti, nepatika, nepiestāvēja, likās bezjēdzīgi, sasmērējās visas krūzītes, pudeles.. ehh. Tagad pēc mana “nekad” pagājuši vairāki gadi, un te nu es esmu:

 

 

Līdz šim manu dekoratīvās kosmētikas maciņu aizpildīja 99% Dr.Hauschka kosmētikas, taču mans jaunatklājums lūpu krāsās papildināja to ar pāris procentiem skaistu toņu lūpu krāsas no Annemarie Borlind. Šo lūpu krāsu sastāvā ir hialuronskābe, kas nodrošina ilgstošu mitrināšanu un lūpas nekļūst sausas – tas ir tik tiešām jūtams! Mans favorīts ir “Nude” tonis, taču es jau metu acis uz “Rose” un “Cassis”.

 

Kur iegādāties: Lavandas.lv

Cena: 13,50 EUR

 

 

 

 Topi Vesels

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB