Septembra atradumi 2020


Zero interneta veikals, labāka maize un skaistuma rota ir šī mēneša atradumu sarakstā! :)

Bodnīca - zeroveikals un zero interneta veikals !

Bodnīca ir jauns zeroveikals Miera ielā - tas ir ģimenes uzņēmums, kura ideja aizākusies ceļojumā no lielā pārdzīvojuma par dabas lielo piesārņojumu un vēlmes darīt kaut ko lietas labā. Kā saka Bodnīcas īpašniece Madara (?):  “..ir jāsāk pašiem ar sevi, un mēs sākām. Līdz nonācām pie idejas par jaunu zeroveikalu- jo vairāk šādu veikalu būs pieejami, jo mazāk atrunu mums būs neievērot zerowaste dzīvesveidu.” 

 

Bodnīca no visiem beziepakojuma veikaliem izceļas ar to, ka viņi ir izveidojuši arī savu interneta veikalu, kas nozīmē to, ka šīs preces nu jau ir pavisam pieejamas arī tiem, kuriem līdz šim neviens zeroveikals nebija pa ceļam.

 

Pagaidām gan šajā veikalā nopērkamas tikai sadzīves preces, ķermeņa kopšanas līdzekļi un citas neēdamas lietas, taču uzņēmuma īpašnieki plāno sortimentā iekļaut arī pārtiku.

 

Izpētot veikala plauktus īpašu uzmanību pievērsa sarkanā ciedra dēlīši, kurus izmanto pret kodēm - nekur citur tādus nebiju redzējusi. Arī kosmētikas/ķermeņa kopšanas plaukti ir pilni daudzveidīgiem produktiem- dažādiem dabīgiem dezodorantiem, šampūnziepēm, ziepēm, birstēm, mutes kopšanas līdzekļiem, u.c. Te ir nopērkamas arī dažādas pudeles un līdzi ņemšanas krūzes karstajiem dzērieniem, dažādi uzpildāmi sadzīves tīrīšanas līdzekļi, kompostējami miskastes maisi un daudzas citas preces!

 

Ja sanāk- aizej paviesojies uz “Bodnīcu”, iespējams atradīsi savu iedvesmu zerowaste dzīvesveidam!

 

Kur? Miera iela 19-30

 

Katrina Silks 

Kādu laiku jau biju noskatījusi šo zīmolu, un tieši tāpēc, ka to radījuši latvieši, vēl vairāk gribējās izmēģināt Katrina Silks skaistās matu gumijas. 

 

Es daudz nerunāju par skaistumlietām, un beauty tēmām, jo tam mums ir daudz citu blogu un zinošu cilvēku, taču ar šo atradumu es nevarēju nepadalīties, jo šīs matu gumijas patīkami iepriecināja ar to saudzīgo iedarbību uz mūsu galvas rotu - matiem.

 

Mana galvenā vēlēšanās savu piepildījumu sasniedza - lai matu gumija neatstāj deformāciju matos pēc tam, kad tie bijuši sasieti astē. Man tas šķiet svarīgi, jo vienmēr, kad izlaižu matus no parastās matu gumijas, tie iegūst lauziena līniju, gan traumējot matu struktūru, gan vienkārši nepievilcīgi izskatoties. 

Šīs burvīgās Katrina Silks 3 dažādu izmēru zīda matu gumijas ir ļoti saudzīgas pret matiem, tās neplēš matus, nedeformē, kā arī kalpo kā eleganta matu rota. Esmu ļoti priecīga, ka tagad matus varu saņemt astē, nesatraucoties, ka izlaist ārpus mājas tos vairs nevarēs :D 

 

Katrina Silks piedāvā arī citus produktus, ļoti labprāt kādreiz iegādātos arī zīda spilvendrānu, tā ir gan saudzīgāka matiem, gan sejas ādai, nepadarot ādu sausu kā to dara kokvilnas spilvendrānas. Pastāv uzskats, ka zīda spilvendrāna pozitīvi iedarbojas uz problemātisku sejas ādu un ādu ar akni.

 

Par to, vai zīds kā audums ir vērtīgs matiem no citiem aspektiem, nekomentēšu, jo neesmu atradusi attiecīgu zinātnisku literatūru vai iedziļinājusies enerģētiskā iedarbībā.

 

Šī, manuprāt, ikvienai dāmai būtu izcila dāvana, jo šie produkti nāk ļoooti skaisti iesaiņotās, elegantās kastītēs!

 

Kur iegādāties? www.katrinasilks.com

 

 

Better Bread - pirmā bezglutēna maiznīcā Rīgā!

BetterBread- labāka maize. Kāpēc labāka? Gluži vienkārši tāpēc, ka tā nesatur glutēnu. Glutēns ir kļuvis par ievērojamu kairinātāju veselībai vairāku apstākļu dēļ, nav noslēpums, ka daudzi no mums jūtas krietni labāk klasisko miltu produktus uzturā nelietojot. Taču maizīti gribas.. kur to sviestiņu pasmērēt, lasīti vai avokado uzlikt. Tagad ir pieejama patiešām laba alternatīva, lai lašmaizītes vairs nebūtu tikai nostaļģisks sapnis.

 

Beidzot arī es tiku pie BetterBread bezglutēna maizes un varu Tev par to pastāstīt. Pirmkārt, to izķer ļoti ātri- dienas pirmajā pusē parasti visa maize ir izpirkta, vitrīnās paliek tikai dažādi bezglutēna našķi (kurus pagaidām vēl neesmu nogaršojusi). No 4 ciemošanās reizēm, tikai vienā tiku pie maizes! Otrkārt, šīs maiznīcas saimnieki iestājas par vislabākajām izejvielām, kvalitāti un izpildījumu. Šeit tiek izmantoti tikai bioloģiski milti (griķu, rīsu, prosas, kvinojas u.c), milti tiek malti uz vietas pašu rokām, maizīte tiek cepta no ierauga un galaprodukti nesatur nelabvēlīgas sastāvdaļas. Te ir patiesi augstas kvalitātes Specialty kafija un saimnieki, kas paši ar sirdi un dvēseli rosās aiz letes.

 

Es izmēģināju BetterBread Tostermaizi un Rīsu miltu bageti. Jāsaka, ka garšas diezgan līdzīgas, tostermaizei dodu priekšroku, jo tā likās mīkstāka un garša kā īstai skābmaizei! Tā kā esmu iecienījusi maizi cept uz pannas sviestā, šīs maizes tam padodas ļoti labi un iegūst riekstainu, izteiktu garšu. Maižu cenas atšķiras, taču tās ir amplitūdā no 3€ līdz gandrīz piečukam. Manuprāt, pilnīgi atdekvāta cena, atbilstoša kvalitātei un ieguldītajam darbam.

 

Ja vien BetterBread būtu pa ceļam, šo maizi noteikti lietotu ikdienā!

 

Kur? Dzirnavu iela 31


 

 

 Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB