Maija atradumi

Maija atradumi
Foto: Zivju lete

Isola Bio Lazdu riekstu piens

 

Esmu atradusi savu iecienītāko alternatīvo pienu, ko lietot pie kafijas! Piens no lazdu riekstiem, krēmīgas konsistences, ar izteiksmīgu riekstu garšu un NAV SALDS! Viss, kas nepieciešams, lai rīta kafija garšotu izcili.

 

Vienīgais mīnuss ir tas, ka mans kafijas automāts, kuram ir iebūvēta putošanas funkcija, šo pienu uzputot nespēj, taču esmu dzirdējusi vairākas atsauksmes, ka citiem tas izdodas ļoti labi. Domāju, ka šoreiz vaina būs manā pusē!

 

Kur iegādāties: veikalos "Biotēka", bio.lv

Cena: 3,90 EUR

 

 

 

DABBA – DEEPWATER jaunā sērija

 

Mani lasītāji noteikti zina, ka esmu ar sirdi un dvēseli par vācu kosmētikas zīmolu Dr. Hauschka,  tam vienmēr manā sirdī, plauktā un rokassomiņā atradīsies īpaša vieta, taču mana jaunā mīlestība ir DABBA zīmols, kuru patiesībā iemīlēju jau laiku atpakaļ, taču tā arī savas jūtas vairāk vai mazāk paturēju pie sevis. Savu pirmo tikšanos ar fantastiskajiem DABBA ziedūdeņiem aprakstu šajā atradumu rakstā!

 

Iepazinos ar dažiem DEEPWATER sērijas produktiem, taču šoreiz īpaši vēlos uzsvērt DEEPWATER BOOSTER produktus, kas ir eļļu nesaturoši serumi, bāzēti uz koncentrēta smiltsērkšķu ziedūdens, Ziemeļu augu ekstraktiem, hialuronskābes un citām dabiskām aktīvām vielām.

 

 

Kā pirmo izmēģinājumu izvēlējos dziļi mitrinošo “boosteri” (DEEPWATER Hydration Booster), zinot, ka saule pieņemas spēkā un āda var kļūt sausāka no regulārām sauļošanās sesijām pagalmā vai pastaigām dabā. Šī produkta sastāvā papildus augstākminētajam ir savvaļas burkāns, kumelīte un Japāņu cidonija, tas novērš transepidermālu ūdens zudumu un piesaista ādai vairāk mitruma, iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, lai uzturētu ādu mitrinātu.

 

Jau no pirmās uzklāšanas reizes iemīlējos. Ļoti patīkama sajūta, āda it kā atdzīvojas! Tiem, kam nesajūsmina manis izslavētais Dr.Hauschka nakts serums tā savelkošās īpašības dēļ – šis serums būs pašā reizē, jo tam nepiemīt savelkošais efekts. DEEPWATER mitrinošo serumu ieteicams lietot no rītiem un vakaros pirms nakts krēma vai kāda no DABBA produktiem -  sejas eļļām vai eliksīriem.

 

Mans favorītrituāls ar DABBA produktiem:

  • vakarā kārtīgi nosmidzināt ar ziedūdeni pēc izvēles (ja seja apdegusi saulē izvēlos pelašķi, kumelīti vai piparmētru, taču vīgrieze laikam ir mans mīļākais ziedūdens no DABBA)
  • uzklāt DEEPWATER mitrinošo serumu un nogaidīt, līdz tas iesūcies
  • tad uzklāt mitrinošo sejas eļļu ar kumelīti un gurķu mētru.

Kur iegādāties: lavandas.lv

Cena: ziedūdeņi no 5,30 EUR, Hydration Booster serums 36 EUR, mitrinoša sejas eļļa ar kumelīti un gurķu mētru 23,90 EUR

 

 

Jūras velšu restorāns “Zivju Lete”

 

 

Patīkams atradums restorānu pasaulē ir atkal-atklātais restorāns “Zivju Lete”, Dzirnavu ielā 41. Uz turieni devos kopā ar savu mīļo draugu Anniju no voila.lv. Tā kā abas esam gardēdes un patīk paēst garšīgi un veselīgi, šis restorāns mūs iepriecināja.

 

 

Uzsvars šeit tiek likts uz jūras veltēm (pašsaprotami), un ēdienkarte nav piesātināta ar piedevām, dārzeņiem, graudaugiem un citiem ēdieniem. Šeit nākam baudīt ļoti svaigas, izcili gardas zivis un citas jūras veltes, koncentrējoties tieši uz šiem produktiem kā galveno ēdiena sastāvdaļu. Mēs ar Anniju nodegustējām no daudz kā pa bišķītim. Ļoti, ļoti sajūsmā bijām par nēģiem želejā – tik svaigus un sulīgus es pati personīgi ēdusi nebiju, kā arī par austerēm.. tās tika atvestas tajā pašā dienā no rīta!

 

 

Interesants bija arī jūras velšu sautējums, kas paredzēts 2 personām – sautējums no jūras veltēm, bez dārzeņiem, bez liekām sastāvdaļām, bet gardā sviesta mērcē. Šeit pieejams arī garšīgākais astoņkājis, ko esmu ēdusi Latvijā, svaiguma un garšas ziņā līdzinājās Portugālē ēstajiem. Jāatzīst, ka pārējie ēdieni- deserti vai salāti kā piedevas – nekas īpašs. Kā jau iepriekš minēju, šeit nākam ēst jūras veltes- un tās te ir izcilas!

 

Kur baudīt: restorānā "Zivju lete", Dzirnavu iela 41

 

 

 

 

 Topi Vesels

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB