Maija atradumi 2021


Šī mēneša atradumos divi ēdamprieki un viens aromātisks prieks dvēselei, ķemenim un prātam!

 

Molberts – saldējums, kas jāpagaršo katram saldējum’ mīlim!

Molberts saldējumus vēlējos nogaršot jau kādu laiku. Tuvojas saldējumu sezona un saldējums ir kaut kas, kam vasarās es nespēju pretoties. Nav noslēpums, ka veikalos pieejamie “populārie” saldējumi neizceļas nedz ar dabīgu, nedz tīru sastāvu, kā arī garša- ir diezgan jūtams sintētiskais piesitiens.

 

Kaut arī piena produktus savā ikdienā lietoju ļoti reti, saldējums ir tas, ko es labprātāk izvēlos īstu – ar saldo krējumu, pienu, olām. Molberts saldējuma vīzija ir tieši tāda – piedāvāt pēc iespējas tīrāku, dabīgāku saldējumu, bez konservantiem, mākslīgiem saldinātājiem un sastāvdaļām. Molberts komanda visas piedevas- karameli, braunijus, cepumus, ogu biezeņus u.c. – gatavo paši, kas ir jūtams šī saldējuma garšā – tā tik tiešām ir pašu rokām izlolota un samīļota. Cik ļoti daudz maina tas, ka cilvēks pats iesaistās ar savu enerģiju, ar savu vēlmi- darīt labāk, kvalitatīvāk.

Šie saldējumi garšo kosmiski labi, tie ir bagātīgi, krēmīgi un tiešām garšo tīri. Kopumā ir ap 15 (!) pamatgaršām (Meduskūka ar brūklenēm, Rums ar rozīnēm, Madagaskaras vaniļa, Upeņu sierakūka, Aveņu, Melleņu, Dubultais šokolādes braunijs, Madagaskaras vaniļa ar brauniju un sāļo karameli, Sāļā karamele, u.c.), tajā skaitā ap 5 vegāno saldējumu versijām, kā arī katru mēnesi iznāk ap 3-4 jaunām garšām, kas ir kā speciālizlaidums!

 

Esmu nogaršojusi Madagaskaras vaniļu, vegāno šokolādes saldējumu un madagaskaras vaniļu ar brauniju un sāļo karameli. Jāatzīst, ka pēdējais nones no kājām! Vegānais saldējums iepriecinās tos, kuri nelieto piena produktus. Vegānais šokolādes saldējums bija ļoti patīkami rūgtens un galīgi nebija pārsaldināts- tieši kā vajag! Vegāno saldējuma bāze ir indijas riekstu piens, kuru arī Molberts komanda gatavo paši!

 

Molberts iestājas par dabīgām un kvalitatīvām izejvielām, izvēloties pārsvarā pašmāju produktus, taču pagaidām izejvielas nav bioloģiskas izcelsmes. Nogaršo, un tici man, Tu nomainīsi ierastos saldējumus pret šo savai vasaras sezonai!

 

Kas ir ļoti jauki un gaumīgi – Molberts savus saldējumus piedāvā stikla burciņās, kas ir gan vizuāli skaists un neierasts risinājums saldējumam, gan arī videi draudzīgs, jo Molberts komanda aicina burciņas atgriezt atpakaļ, pretī saņemot 0,50eur atlaidi nākamajam pirkumam!

 

Kur pirkt? Z.Meierovica bulvāris 12 (Mozzo picērija), veikals “Lavandas”, www.molberts.lv

Cik? 7-8,50eur

 

 

 

Milzu! – unikāla pieeja brokastu pārslām un ne tikai!

Par “Milzu” uzņēmumu un produktiem zinu jau kādu laiku, bet tā kā uzturā nelietoju brokastu pārslas, līdz šim nebiju tās nogaršojusi. Manu interesi radīja viņu jaunā bioloģiskā līnija, kas piedāvā ne tikai bezgraudu brokastu pārslas (bez glutēna, bez konservantiem), bet arī dažādus bioloģiski sertificētus maisījumus falafeliem, burgeriem un plāceņiem.

 

Šiem maisījumiem sastāva pamatā ir pelēko zirņu pārslas, dažādas garšvielas un kartupeļu ciete (svarīgi zināt tiem, kas nelieto uzturā nakteņus vai ir jūtīgi pret kartupeļu cieti). Man ļoti patīk ātrais pagatavošanas veids – maisījuma saturs ir jāsajauc ar ūdeni, jāveido bumbiņas vai plāceņi un jācep eļļā (es izvēlos gī sviestu un olīveļļu kopā), līdz zeltaini. Es biju patīkami pārsteigta – garšoja ļoti labi un bija ļoti sātīgi. Kartupeļu ciete šiem produktiem piedod sulīgumu, bet arī nedaudz līmīgu viduci (kā jau cietes dara). Savā gadījumā to redzu kā plusu, jo man ļoti patīk sulīgāki produkti, nevis sausi – kādi parasti mēdz būt falafeli.

Starp citu, nejauši no viena maisījuma (American BBQ) izdevās pagatavot “malto gaļu”, jo biju pusi gatavās masas atstājusi ledusskapī. To nevajadzētu darīt, ja gribas gatavot plāceņus vēlāk, jo šī masa paliek ļoti cieta un drupena. Taču tas nemazina labo garšu buķeti. Es sadrupināju atlikušo masu un sacepu kā malto gaļu uz pannas gī sviestā (var sacept kopā ar sīpoliem, piemēram, un pievienot tomātu mērci).

 

Esmu ļoti priecīga par šiem produktiem, tie noteikti stāvēs manos virtuves plauktos, reizēm, kad vajag pagatavot kaut ko super ātru!

Milzu! Piedāvā arī inovatīvu risinājumu bezgraudu brokastu pārslām, esmu nogaršojusi vairākus bioloģiskās sērijas brokastu pārslu veidus. Kas mani priecē – tās nav pārsaldinātas un viens no veidiem ir pilnīgi bez cukura (nedomāju gan, ka bērniem garšos! :D). Es nevarētu teikt, ka šīs pārslas man garšo tik ļoti, lai es tās ēstu saujām kā uzkodu, taču kopā ar kādu alternatīvo pienu (piemēram, šokolādes-auzu, vai rīsu pienu, kas ir dabīgi saldi), šie ir izcila alternatīva parastām brokastu pārslām. Tām ir augstāka uzturvērtība, tās nesatur graudaugus, glutēnu un tām ir tiešām salīdzinoši minimāls cukura saturs- 11-12g uz 100g! (25-30g uz 100g mēdz būt citām brokastu pārslām!)

 

Kur pirkt? Rimi, Maxima u.c.

 

 

PRIMAVERA - atgriešanās saiknē ar dabu, cilvēku un kopumu

 

"Primavera" zīmols piedāvā aromaterapijas produktus - ēteriskās eļļas, to maisījumus, gaisa atsvaidzinātājus, masāžas eļļas, ziedūdeņus, u.c. Tie ir dabīgi, kvalitatīvi un pievienoto vērtību nesoši produkti.

Reti kurš uzņēmums savā mājaslapā uzskaita savus vērtību pamatprincipus, jo tikai retajam augstākas vērtības iet pa priekšu peļņas gūšanas nolūkam. Es nezinu, cik nopelna Primavera zīmola īpašnieki (ceru, ka pietiekami, jo šāda ētiska pieeja biznesam, ir tiešām tas, uz ko pasaulei būtu jātiecas), bet mani ļoti uzrunā šo uzņēmēju filozofija un vērtību sistēma- vides ekoloģija, fair trade (jeb godīga tirdzniecība), sociālie projekti un atbalsts, augstākās kvalitātes produkti, izglītošana par holistisko un dabīgu pieeju veselībai, caurredzamība uzņēmuma darbībā un sadarbības partneru attiecībās un citas (pilns apraksts mājaslapā- https://www.primaveralife.com/en/who-we-are/our-philosophy )

 

No šī zīmola es esmu izmēģinājusi 2 gaisa atsvaidzinātājus (“Telpas attīrīšanai” ar Šveices priedi, rododendru un kadiķi; “Relaksācijai” ar lavandu, benzoīnu un kamparu) un 3 ēterisko eļļu maisījumus (“Laime”, “Sirds siltums” un “Atlaišana”) un visi šie produkti man ļoti patīk. Ēterisko eļļu maisījumus izmantoju difuzorā, taču telpu atsvaidzinātājus lietoju darba istabā, lai to attīrītu un restartētu jaunai darba dienai. 

Šos produktus var lietot dažādiem nolūkiem - gan telpas attīrīšanai, gan mērķtiecīgai meditācijai vai ķermeniskam/emocionālam dziedinājumam, iekšējo atbilžu gūšanai. Vairāk par Latvijā pieejamiem produktiem uzzini www.urbangreen.lv

 

Tā kā pēdējā laikā esmu aizrāvusies ar dažādu augu produktu (Tibetas medicīnas augu formulējumi, augu tējas, u.c.) iepazīšanu un sajušanu, man bija ļoti interesanti satikties ar Primavera zīmolu, jo šie produkti manās sajūtās ir patiešām dzīvi un ļoti gaiši.. tas noteikti ir Primavera kopējo vērtību un kvalitātes nopelns. Ja Tevi interesē aromaterapija, ja esi skaistumkopšanas speciālists vai Tevi vienkārši interesē dabīgi un kvalitatīvi produkti savai veselībai - iesaku iepazīties vairāk ar Primavera zīmolu viņu mājaslapā.

 

Kur pirkt? Urbangreen.lv; lavandas.lv

 

 

 

Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB