Jūnija atradumi 2020


Vasaras Saulgriežu mēnesī ar atradumiem vēlos padalīties pirms pašiem svētkiem, jo šoreiz tie var noderēt tieši uz svētkiem - gan ēdamlietas, gan biodegradējami trauki, kuros tās pasniegt!

Jūnija atradumi 2020
Foto: CLeanLiving arhīvs

Kompostējami vienreiz lietojamie trauki no CleanLiving

Man tomēr šķiet, ka covidkrīze ir nākusi arī tāpēc, lai mēs katrs pārdomātu savas izvēles un attieksmi pret dabu. Šoreiz par vienreizlietojamiem traukiem vasaras sezonai.

 

Cilvēki arvien vairāk sāk domāt par zerowaste dzīvesveidu, par to, kā samazināt atkritumus aiz sevis, kā vairāk saudzēt dabu un netraucēt tai - un tas ir ļoti priecīgi. CleanLiving ir viens no tiem uzņēmumiem, kam patiesi rūp tas, ko mēs atstājam aiz sevis, tāpēc šis uzņēmums piedāvā biodegradējamus, no pilnīgi dabīgiem materiāliem izgatavotus vienreizlietojamos traukus.

 

CleanLiving vienreizlietojamie trauki ir izgatavoti no cukurniedrēm, tos var gan kompostēt, gan droši dedzināt Jāņu ugunskurā, uz to norāda rūpīgais etiķešu marķējums. Dažādi sertifikāti norāda uz dažādu šo izstrādājumu biodegradācijas veidu- kompostējams, rūpnieciski kompostējams, sadalās sālsūdenī/saldūdenī, sadalās augsnē u.c. (vairāk par bioplastmasas marķējumu, sīki un smalki, vari izlasīt viņu mājaslapā - https://www.cleanliving.lv/bioplastmasu-raksturojosas-etiketes/ )

 

Vasara ir pikniku, dārza svētku un dabā izbraukumu laiks, tāpēc svarīgi piedomāt pie tā, lai šie pikniki būtu dabai draudzīgi. CleanLiving sortimentā ir vienreizlietojamie nazīši, dakšiņas, karotītes, bļodas, šķīvji, krūzītes, salmiņi, līdzņemšanas trauki.. būtībā viss, kas vajadzīgs, lai pikniks būtu ērts un patīkams, tajā pat laikā nekaitīgs videi! Es labprāt vasaras sezonā šādu trauku komplektu glabāšu savā mašīnā, lai vienmēr ir pa rokai! 

 

Trauki patiesi neko daudz neatšķiras no parastiem plastmasas traukiem, gan izturības, gan izskata ziņā tie ir ļoti līdzīgi. Aicinu ne tikai Tevi un Tavus draugus, bet arī izbraukuma restorānus un citus ēdinātājus pāriet uz šādiem vienreiz lietojamiem traukiem, jā, tas sadārdzina izmaksas, taču tas glābj mūsu pasauli - tāda mums ir tikai viena.

 

Šeit var aplūkot informatīvu video materiālu no CleanLiving uzņēmuma par atkritumiem, nepieciešamību tos samazināt un alternatīvām plastmasas produktiem.

 

Šis uzņēmums piedāvā ne vien vienreizlietojamos traukus, bet arī dabai draudzīgus atkritumu maisus (iesaku paķert kādu rullīti uz līgošanas svētkiem) un ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus. Ieskaities šeit, lai iepazītos ar CleanLiving sortimentu!

 

 

 

Nūdeles un rīsi, kam nav ne kaloriju, ne tauku, ne cukura, nekā!

Par konjaka koka nūdelēm esmu rakstījusi jau iepriekš, šajā rakstā, taču šoreiz vēlējos izcelt ne tikai nūdeles vai makaronus, bet arī šīs pašas izcelsmes rīsus!

 

Šir produkti (attēlā redzamie) ir gatavoti no konjac koka saknes miltiem, tas ir šķiedrvielām bagāts produkts, kas būtībā darbojas kā “zarnu birste”, un auzu šķiedrām. 

 

Manu uzmanību piesaistīja “rīsi”, kas nozīmē, ka iecienītos risoto vai rīsu ēdienus var gatavot arī ar samazinātu ogļhidrātu saturu! Šiem produktiem nav noteiktas garšas, taču tie labi pielāgojas un uzsūc dažādas mērces un garšvielas. Piemērots veģetāriešiem, vegāniem, cukura diabēta slimniekiem, sportistiem un visiem, kas piekopj keto vai zema ogļhidrātu satura diētas.

 

Šeit un šeit vari aplūkot receptes!

 

Kur pirkt? veikalā "Dabas Stacija"

Cena: ap 3€

 

 

 

We snack

Ideja, kas dzimusi pateicoties covidkrīzei- divām mammām apmainoties ar našķiem un radot ideju par našķu kastēm ne tikai pašu ģimenēm, bet arī plašākam cilvēku lokam. Ir priecīgi, ka no šādas situācijas, kad pasaule tiek apstādināta, daži cilvēki uzņemas pilnu atbildību par notiekošo un kaut ko rada- 

kā saka, no dzīves piespēlēties citroniem, uztaisa limonādi. 

 

Bet šoreiz tā nav limonāde, tie ir veselīgi našķi bez glutēna, bez laktozes, bez pievienotā cukura, bez olām, bez rauga. Savu veselīgo našķu komplektu vari pasūtīt ar piegādi reizi nedēļā, piektdienās, lai nodrošinātu savu nedēļas nogali ar veselīgiem, uzlādējošiem saldumiem. 

 

Es esmu nogaršojusi komplektu ar mandeļu cepumiem (vienkārši dievīgi!), veselīgo bounty un uzpūstās kvinojas batoniņiem. Visi patiešām gardi, sātīgi un nav pārsaldi! Ir dažādi komplekti un citi našķi, kā piemēram, fadžs, snikers, taču tos vēl neesmu izmēģinājusi. Lieliska ideja dāvanai, ciema kukulim, braucot ciemos!

 

 

Pasūti: we_snack instagram kontā

Cena: 19,99€

 

 

 

 

 

 

 Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB