Īpašais dāvanu atradumu saraksts

Var jau teikt, ka šis laikmets ir kļuvis gaužām komerciāls, pērkams, patērējošs un uz lietām un baudām vērsts. Var jau teikt, ka dāvanu pirkšana ir kļuvusi svarīgāka par pašiem svētkiem un vienkāršu kopā būšanu.

 

Daļēji tam var piekrist, taču es personīgi dievinu pirkt dāvanas, tērēt naudu visādām lietām, mantām un visam pārējam, ja tādā veidā varu iepriecināt otru cilvēku. Es naudu redzu kā resursu, kas iepriecina, kas ļauj piepildīt sapņus, ļauj pilnveidot sevi, ļauj justies brīvi. Es nekad neesmu kaut ko ļoti taupījusi un nekad neesmu bijusi skopa. Ja man ir – es dodu. Un nauda atgriežas, ja pie tās nepieķeramies, ja mērķis nav nauda, bet prieks, ko tā var radīt.

 

Es gūstu prieku pērkot dāvanas, piedomājot par katru mīļo cilvēku un vienkārši dodot otram. Man patīk iepriecināt, un kāpēc gan, lai šajā fiziskajā eksistencē tas nebūtu ar lietām? Es tiešām neredzu tur neko sliktu, tāpēc šajā rakstā par dāvanām, par idejām, kā iepriecināt savus veselīgā dzīvesveida piekritējus.

 

Kafijas degustācijas komplekts no Kafijas draugs

 

Šī ir patiešām forša dāvana un lieliska izklaide kafijmīļiem. Tā ir četru dažādu kafiju degustācijas spēle (es to tā gribētu nodēvēt). Katra kafijas paciņa (katrā paciņā ir 150g kafijas pupiņu) ir numurēta (#1; #2; #3; #4), tādā veidā nenovēršot domas un neietekmējot garšu ar informāciju par kafijas pupiņu reģionu, grauzdēšanas līmeni, iepakojuma vizuālo izskatu, kā arī kafijas cenu. Tā ir iespēja izsmaržot, izgaršot un iedziļināties jaunās kafiju garšās, vadoties tikai pēc savām subjektīvajām sajūtām un garšu receptoriem, tā ir iespēja atrast jaunu mīļāko kafiju sev!

 

Degustācijas komplektā pievienots “Degustēšanas gids” – neliela grāmatiņa, kur atrodama izsmeļoša informācija, kas palīdzēs kā profesionālim sagatavoties mājas kafijas degustēšanai. Tur Tu atradīsi tabulas, garšu mapi un izskaidrojumus, pēc kā vadīties, lai novērtētu katru dzērienu – tā aromātu, konsistenci, garšu, garšu kopumā un pēcgaršu.

 

 

Tā īstenībā ir arī ļoti jautra padarīšana, ja kompānijai ar humora izjūtu viss kārtībā – var izsmieties līdz asarām, ja kāds mēģina sagaršot meža zemeņu un arbūza garšu kafijā, sakot, ka īstenībā jau garšo pēc rūgtas kafijas ar rūgtenu pēcgaršu un.. kā jau melna kafija! Domājams, ka katrā kompānijā netrūks ne joku, ne ekspertu un sacensību gara pēc trāpīgākā minējuma.

 

Šī kastīte ir jauna, unikāla lieta Latvijā, kas dod iespēju, izbaudīt jaunu kafijas garšu pasauli, savienojot to ar interesantu aktivitāti. Komplektā esošajām kafijām nav pievienotas aromatizētājvielas.

 

Kur iegādāties: KafijasDraugs.lv

Cena: 15,99 EUR

 

 

Dabīgā sojas vaska svece ar ēteriskajām eļļām

 

Ir gada tumšākais laiks, un kas gan cits to varētu padarīt baudāmāku kā mājīgas noskaņas radīšana sev apkārt. Vilnas zeķes, silts un pūkains pleds, karstā šokolāde, kamīns un svecītes..

 

Es iesaku rūpīgi izvērtēt un pārdomāt, kādas sveces tiek dedzinātas Tavās mājās, it īpaši, ja savās mājās mīlat vakarus pavadīt sveču gaismā un tās rotā visas jūsmāju palodzes un galdus. Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kur tad paliek tā skaistā eņģeļa formas svecīte, kad tā izdeg? Ar fiziku es nedraudzējos, bet kaut ko par nezūdamības likumu atceros gan. Jo vairāk un ilgāk sveces tiek dedzinātas, jo vairāk tās izdala toksiskos garainīšus, kurus mēs paši arī elpojam. Ir vairākas liecības un pētījumi, kas norāda uz parafīna (naftas galaprodukts) sveču un aromatizēto sveču potenciālo kaitīgumu un negatīvo iedarbību uz veselību (astma, plaušu saslimšanas, hormonālie traucējumi). Par šo uzrakstīšu jau drīzumā, tikmēr vēlos iepazīstināt ar ļoti jauku Igauņu kompāniju “Signe Seebid”, kura ražo brīnišķīgas dabīgās sojas vaska sveces ar ēteriskajām eļļām.

 

Šīs sveces neizplata sintētiskos savienojumus un satur pilnīgi dabīgas ēteriskās eļļas, kas, saglabājot attiecīgā auga dziedinošās īpašības, kalpos kā aromaterapijas līdzeklis, katru reizi svecīti aizdedzinot.

 

 

“Signe Seebid” sveču sortimentā ir 8 dažādi aromāti – “Mīlētāji”, “Džentelmeņu klubs”, “Atvaļinājums uz salas”, “Debešķīgā angļu roze”, “Vasaras gars”, “Lavandas sapnis”, “Noslēpumainā burvība” un “Dabas svaigums”. No kurām man vismīļākā ir “Mīlētāji”, kuru papildina Ilang-Ilang, pačūlija un muskusa mētra, mmm! 

 

Šīs aromātiskās sveces ir pildītas stikla burciņās ar vāciņu, kas padara tās ne vien par skaistu dāvanu, bet arī par praktisku produktu. Vai zināji, ka svecīti nav ieteicams nopūst (te nu bija dzimšanas dienas kūkas)? Aizdedzināta svece iemieso uguns stihiju, Agni, Dievu, kas dod dzīvību, enerģiju, siltumu, saikni, motivāciju, degsmi.. ar elpu nopūsta liesma nozīmētu necieņu pret uguns enerģiju, šo dievišķo aspektu, kas mums dod tik daudz. Tāpēc “Signe Seebid” man ir kļuvušas par mīļākajām svecītēm arī šī iemesla dēļ – to komplektā ir vāciņš liesmas nodzēšanai.

 

Šo svecīšu degšanas ilgums ir līdz pat 58h, pirms dedzināšanas ieteicams nogriezt dakti līdz 1cm augstumam, kā arī pirmajā izmantošanas reizē to nevajadzētu dedzināt ilgāk par 3 stundām, lai vasks neizkūst par daudz un nenosedz deglīti.

 

Kur nopirkt: Lavandas.lv

Cena: 12,90 EUR

 

 

“Bee Bite” Ziemassvētku pastilas ar kanēli un āboliem

 

Norauj jumtu. Varētu tālāk arī neko nerakstīt, šīs vienkārši norauj jumtu!

 

“Bee bite” pastilas manā dzīvē nav vairs nekāds jaunums, bet gan ikdiena. Katru dienu apēdu 1-2 pastilas (netēlošu te paraugskolnieci, īstenībā apēdu reizēm arī 4, 5 un 6, kaut arī ieteicamā dienas deva ir tikai 1-2) kā uztura bagātinātāju, veselīgu uzkodu un sātīgu našķi.

 

Vairāk par to, kāpēc es iesaku (un esmu piešķīrusi “Topi Vesels iesaka” kvalitātes zīmi) uzņēmuma “Bee bite” inovatīvajai bišu maizes produkcijai, lasi kvalitātes rakstā šeit! Bet tikmēr parunāsim par to, kas norauj jumtu tā pa īstam!

 

Tik tikko uzņēmums klajā laidis bišu maizes pastilas Ziemassvētku noskaņās – ar kaltētiem āboliem un kanēli! Manuprāt, šīs ir pašas gardākās bišu maizes končas, kādas esmu ēdusi (vēl ir pieejamas smiltsērkšķu, upeņu, klasiskās un brūkleņu). Ja kādam ne visai garšo pati bišu maize un pastilas nav bijis favorītprodukts tieši izteiktās garšas dēļ, tad šīs kanēļpastilas būs īstais produkts, lai tomēr sevi pārliecinātu šo fantastisko dabas produktu iekļaut savā ēdienkartē.

 

Cerībā, ka šīs Ziemīšu pastilas tomēr turpinās savu ceļojumu uz veikalu plauktiem arī pēc svētkiem un visu atlikušo gadu, es tomēr silti ieteiktu (un pati plānoju! :D) piestumt pilnu pieliekamo ar šiem gardumiem, nedod Die's pēkšņi beidzas!

 

Kur iegādāties: BeeBite.euveikalos "Idille", "Būņas", "Bišu bode"

Cena: mazais iepakojums (15 pastilas) 8,30 - 9,25 EUR, lielais iepakojums (30 pastilas) 14,30 - 17,25 EUR

 

 

Dr. Hauschka klasiskā procedūra

 

Es sajutos kā līgava pirms īpašā notikuma, tieši tik īpaši mani apčubināja un aprūpēja sertificēta Dr. Hauschka kosmetoloģe Klinta Starutniece. Es biju atvaļinājumā darba dienas vidū – maģiskā, nomierinošā un ļoti dziļi relaksējošā. Kas gan var būt labāka dāvana kā atvaļinājums?

 

Tieši gadu es esmu apsēsta ar Dr.Hauschka zīmolu, tāpēc mani nepārsteidz, ka esmu sajūsmā arī par šo skaisto procedūru divu stundu garumā, taču lielāko lomu šeit nospēlēja tieši Klinta – cilvēks savā vietā, ar mīlestību pret savu darbu, ar gaišu starojumu un smaidu, ar rūpēm par otru sievieti, ar maigumu un mīļumu, un, protams, ar augstu profesionalitāti. Pēc šīs procedūras pāris stundas nespēju “atjēgties” dzīvei, tā bija sevis samīļošana otra cilvēka rokām.

 

“Dr. Hauschka klasiskā procedūra sākas ar dziļu relaksāciju - aromātiskā vanna kājām atbrīvo no dienas sasprindzinājuma un sniedz patīkamu siltumu, kam seko kāju un pēdu masāža, uzlabojot asins cirkulāciju un relaksējot visu ķermeni. 

Maigas, stiepjošas kustības kaklam un rokām noņems spriedzi kakla un muguras muskuļos. Aromātiskās kompreses ļauj dziļi ieelpot un sagatavo sejas ādu attīrīšanai un kopšanai ar ādas vajadzībām un stāvoklim piemeklētiem produktiem. Attīrošā un kopjošā maska, kā arī intensīvās ampulas un kūres atjaunos ādu un sniegs svaigumu. Papildinoša limfas stimulācija ar maigām otām sniegs ādai atjaunojošus un līdzsvarojošus impulsus, kā arī spēcinās imūnsistēmu. Klasiskā procedūra caurstrāvo, sniedz viegluma sajūtu un atjauno iekšējo līdzsvaru.” - stāsta Klinta Strautniece, sertificēta Dr. Hauschka kosmetoloģe

 

Šī ir procedūra, kuru iesaku apmeklēt ikvienai līgavai, pirms lielā dzīves notikuma, ikvienai mammai, kurai prasās pēc laika sev un atpūtas no bērniem, ikvienai dāmai, kura mīl sevi palutināt, ikvienai sievietei, kurai vienkārši nepieciešams restarts, mīļums un atpūta.

 

Šī būs lieliska iespēja gan palutināt sevi, gan uzdāvināt iespēju fantastiski relaksēties kādai Tev mīļai sievietei! :)

 

 

Kur baudīt: Klinta nav vienīgā Dr. Hauschka sertificētā kosmetoloģe, pie kuras var pieteikties uz šo un citām brīnišķīgām procedūrām. Dr. Hauschka sertificētās kosmetoloģes: 

  • Gundega Ratkevica – skaistumkopšanas salonā Elidian, Kr. Valdemāra ielā 45, Rīgā, tālr.: +371 29166561;
  • Sarmīte Kalniņa un Inga Zālamane – skaistumkopšanas salonā Bellezza, 13. janvāra ielā 21, Rīgā, tālr.: +371 29264466, +371 26449608;
  • Daina Lase – skaistumkopšanas salonā Skaistuma Aģentūra, Bruņinieku ielā 28, Rīgā, tālr.: 29255651;
  • Kristīne Tropa – skaistumkopšanas salonā Loka, Rīgas ielā 53, Salaspilī, tālr.: +371 67944300, +371 26385879;
  • Klinta Strautniece - skaistumkopšanas salonā Elidian, Kr. Valdemāra ielā 45, Rīgā, tālr.: +371 28720466;
  • Anna Karpute - centrā Shakti, Palīdzības ielā 6, Rīgā, tālr.: +371 22321748;
  • Sandra Bergmane - skaistumkopšanas salonā Esté, Andreja ielā 22, Ogrē un skaistumkopšanas salonā Aromu Ateljē, Brīvības ielā 85, Rīgā, tālr.: +371 29130226;
  • Aiva Laganovska - skaistumkopšanas salonā Aromu Ateljē, Brīvības ielā 85, Rīgā, tālr.: +371 28633447.

Cena: ap 50 EUR

 

 

 Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB