Decembra atradumi

Zinātniski pamatotā zīmola Antipodes – krēms “Joyful”

 

Ja seko man kādu laiciņu, noteikti esi pamanījis, ka mans mīļākais kosmētikas zīmols ir Dr. Hauschka. Es to pielūdzu, es to dievinu, es to nebaidos reklamēt, jo tas patiesi ir zīmols, kas mani “paķer” ar savu filozofiju, produktu kvalitāti un dabīgumu.

 

Taču nav slikti reizi pa reizei izkāpt ārā no ērtā burbuļa un paskatīties apkārt, varbūt uz pasaules ir arī citi labi produkti un zīmoli..? Un te nu esmu sastapusies ar vēl vienu lielisku zīmolu- Antipodes. 

 

Antipodes zīmolam ir zinātniski pamatots skatījums uz produktu ražošanu, kas, cik man zināms, ir samērā liels retums, vismaz starp eko un dabīgās kosmētikas zīmoliem. Radot jaunu produktu, to testē, piemēram, uz fibroblasta šūnām, pētot, kā attīstās kolagēna sintēze jeb vienkāršāk sakot, cik labi šis produkts atjaunotu Tavas ādas šūnas.

 

Šo zīmolu radīja Elizabete Bārbaliča, jaunzēlandiete, kas vēlējās paradīt savas dzimtās zemes dabas bagātību visai pasaulei. Bārbaliča ir ieguvusi zinātnisko bakalaura grādu bioloģijā, līdz ar to zinātniski pamatots skatījums zīmola izveides procesā spēlēja būtisku lomu. Šī zīmola kosmētika ir ne vien zinātniski pētīta, bet arī bioloģiski sertificēta.

 

Pagaidām esmu izmēģinājusi tikai 3 produktus, no kuriem viens ir kļuvis par favorītu ķermeņa ādas mitrināšanai un barošanai – krēms “Joyful” rokām un ķermenim. 

 

Tā sastāvā esošā avokado eļļa sniedz tūlītēju mitrināšanu sausai, nogurušai un bojātai ādai, kas nereti tāda var būt gada tumšajos mēnešos, kur apkures, klimata un saules trūkuma kombinācija nodrošina mērenu katastrofu ādas veselībai. Šim krēmam ir unikāla un paliekoša smarža, ko rada ēterisko eļļu kombinācija galvenokārt upeņu un hibiskus ziedu formā. Uz mani laikam visvairāk nospēlēja tieši brīnišķīgais aromāts, kas aicina krēmu lietot biežāk!

 

Antipodes kosmētika ir dārga, taču tā (cik man ir sanācis notestēt), attaisno cerības!

 

Kur iegādāties: veikalos “Biotēka” un bio.lv

Cena: 38,90Eur

 

 

 

 

“Vom Fass” dāvanu komplekti

 

Nevari izdomāt, ko uzdāvināt savam draugam - gardēdim? Manuprāt, lieliska dāvana ir iespēja izmēģināt, nodegustēt, saprast, kas der un kas neder, notestēt, eksperimentēt. Šādu iespēju piedāvā kvalitatīvo eļļu un etiķu uzņēmums  “Vom Fass”, kuru produktus lietoju gan savā ikdienā veselības nolūkos, gan svētku reizēs, veidojot izsmalcinātu garšu ēdienus. Tikai nesen ievēroju, ka viņu klāstā ir dažādi komplekti ar mazām pudelītēm, kas lieliski kalpo kā dāvana vai vienkārši degustācijai un šī zīmola iepazīšanai.

 

“VomFass” produkcija ir izcila, par to vairāk vari izlasīt kvalitātes rakstā šeit, taču pirms mesties piepildīt pilnu iepirkumu grozu ar eksotiskām garšām, par kurām neesi pārliecināts, kāpēc neizmēģināt degustāciju setu, kurā iekļauti 3-8 dažādi produkti nelielos tilpumos?

 

 

Šeit vari izpētīt vairāk par katru komplektu un kombinācijām. Tā var būt lieliska dāvana arī sev pašam, ja esi kaislīgs kulinārs un jaunu garšu meklētājs!

 

Kur iegādāties: VomFass.lv

Cena: 12,00 - 29,50 EUR

 

 

 

Verdant Eco Spa – izcilas Serbijas friziermeistares pakalpojumi

 

“Topi Vesels” komandas Līga šajā mēnesī ir uzgājusi vēl kādu lielisku atradumu, kas šajā svētku laikā var noderēt arī Tev! Par dabīgu pieeju frizēšanai, matu krāsošanai un kopšanai salonā Verdant Eco Spa stāsta Līga:

 

“Jau vairāk kā 4 gadus savus matus nebiju krāsojusi, tikai šad tad apgriezusi. Nu nolēmu, ka ir pienācis laiks mazām pārmaiņām. Nekādas pārvērtības līdz nepazīšanai, bet tomēr gribējās, lai matos parādās kas gaišāks. Verdant Eco Spa tiku pie friziermeistares Tijanas, kura ir no Serbijas un runā tikai angliski. Lai gan ar angļu valodu man nav problēmu, tomēr pie sevis prātoju, vai spēšu visu izklāstīt ko un kā gribu. Liels bija mans prieks, kad sapratu, ka meistare mani saprot jau no pusvārda un viņas viedoklis par to, kā jāizskatās gala rezultātam, pilnībā saskan ar manējo.

 

Mana vēlme bija nokrāsot gaišākas šķipsnas, tomēr tādas, lai nebūtu platīnblondas un neizskatītos nedabīgi, lai tās nesāktos no saknēm un nebūtu jau nākammēnes jāpiekrāso, lai ap seju matos būtu gaišums, bet ne uzkrītošs, plus vēl citas nianses, kā arī apgriezt matu galus. To visu meistare izdarīja par visiem 200% (tas nenozīmē, ka matus nogrieza divreiz vairāk, bet gan nokrāsoja un nogrieza lieliski :)).

  

Tam visam netraucēja arī fakts, ka man matos nav konkrēta celiņa. Tagad tāpat kā iepriekš varu izšķirt celiņu, kur vēlos, un visos veidos mati izskatās labi. Krāsojot šķipsnas, tas tika darīts divās tehnikās, neprasiet kādās, neesmu friziere, bet algoritmu redzēju un sapratu - viena šķipsna tiek krāsota vienā veidā, nākamā citādā :) Tikpat pakāpeniski kā šķipsnas tika krāsotas, tikpat arī pakāpeniski no tām tika izmazgāta krāsa, lai tonis nebūtu par gaišu. Kas mani pārsteidza visvairāk, Verdant Eco Spa izmantotās matu krāsas neož. Tām nav matu krāsām, sevišķi matu balinātājam, izteiktā kodīgā smaka. Un tas ir ne tikai svarīgi klientam, bet arī meistarei, kurai tā "ķīmija" jāelpo caurām dienām.

  

Tāda jau arī ir šī salona filozofija - izmanot maksimāli dabīgus produktus un sniegt saviem klientiem labāko (tādejādi arī darbiniekiem!). Ne velti šis salons ir arī kvalitātes zīmes "Topi Vesels iesaka" saņēmējs, par to vairāk šeit. Ar gala rezultātu esmu ļoti apmierināta! Tā ir īsta māksla izdarīt šādu darbu tik labi, ar tik dabisku rezultātu, ka pat tuvinieki bez teikšanas nepamana pārmaiņas (vismaz mākslīgajā apgaismojumā, dienasgaismā, iespējams, būtu acīgāki :)).

 

P.s. Par cik matu krāsošanas process nav ātrs, tad manai 4 mēnešus jaunajai meitiņai bija pienākusi jau kārtējā ēdienreize. Meistare bija ļoti saprotoša un neskatījās nervozi pulkstenī, bet tieši pretēji - teica, lai pabaroju meitiņu, viņa pagaidīšot, cik vien nepieciešams. Mūs ielaida atsevišķā kabinetā un varēju netraucēti pabarot meitiņu. Tā bija vēl viena nianse, kas man personīgi bija ļoti svarīga un vēlreiz apliecināja salona darbinieku pozitīvo attieksmi!"

 

Kur ļauties: Verdant Eco Spa

Cena: atkarīga no matu garuma un krāsojuma, Verdant Eco Spa frizētavas pakalpojumu cenas meklē šeit

 

 

Pirms

 

Pēc*

 

*pamattonis nav mainīts, pamattoņa krāsas atšķiras dabiskā un mākslīgā apgaismojuma dēļ

 

 

 Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB