Atradumi veselībai un skaistumam

 

 

Dr. Hauschka paštonējošais dienas krēms

 

Drīz būšu iztestējusi lielāko daļu Dr. Hauschka kosmētikas produktu, un aizvien saku - priekš manis tas ir labākais atradums, kad runa ir par ķermeņa kopšanu, krēmiem, eļļām un dekoratīvo kosmētiku! 

Pavisam nesen manā produktu topā pievienojās paštonējošais dienas krēms! Tā sastāvā esošie dzelzs oksīda minerālie pigmenti piešķir vieglu tonējumu sejas ādai, taču aivas sēkla, aprikožu kauliņš un bišu vasks balansē taukainumu un mitrumu, aizsargā un kopj ādu.

Šis krēms lieliski derēs kā bāze, kā ādas toņa izlīdzinošs elements. Ja āda nav problemātiska, lieliski kalpo tonālā krēma vietā un nav tik blīvs, piešķirot ādai ļoti vienmērīgu un veselīgu izskatu!

 

Ja ir vēlēšanās iegūt vairāk iedeguma efektu, iesaku izvēlēties Dr. Hauschka caurspīdīgo bronzera koncentrātu, ko izmanto sajaucot ar dienas krēmu!

 

Cena: 25,50€

 

 

 

 

ESPA Rīga - miera osta Rīgas centrā

 

Man bija tā lielā Visuma dāvana kā mammai - izrauties no ikdienas rutīnas par un ap mazuli, un mazliet pabūt ar sevi.. sajust savu ķermeni, dot iespēju tam atslābināties un sūtīt milzu pateicību, par darbu, kuru tas paveica 9 mēnešus iznēsājot mazuli savās miesās un tagad katru dienu- nēsājot, auklējot, mostoties naktī, ražojot tik ļoti unikālo pienu- tieši manam mazulim! 

 

Es izbaudīju stundu garu relaksāciju termālajā kompleksā- dažādās pirtiņās un atklātajā baseinā (šis ir kaut kas vienreizējs!), kam sekoja “Pēcdzemdību procedūra” - 1h 20min gara masāžas procedūra. 

“Procedūra sākas ar pīlingu mugurai, kam seko ķermeņa un galvas masāža. Procedūra mazina muguras sāpes, galvassāpes, plecu un kakla muskuļu spriedzi, kā arī uzlabo ādas elastīgumu. Lai izvairītos no kontrindikācijām, procedūrā netiek izmantotas ēteriskās eļļas.”

Šis ir ļoti būtisks aspekts, jo ēteriskās eļļas var izvilkt uz āru nevajadzīgas atmiņas, procesus, pārdzīvojumus, un pēcdzemdību periodā tas ir vismazāk vajadzīgs, manuprāt, ir nepieciešams cik vien iespējams- relaksēties, gulēt un atpūsties, nevis risināt savus pārdzīvojumus. ESPA RīgaTu jutīsies lutināts, ja ne IZlutināts- līdz sīkumam pārdomātas detaļas.. Tu vienkārši atkal sajūties kā princese! Kas ir īpaši skaisti - šajā SPA pieredzē patiešām ir iespējams atpūsties pa īstam, jo cilvēku ir ekskluzīvi maz.Tā ir īsta miera osta pašā Rīgas centrā, kas šķiet pilnīgi neticami! Nav šaubu, ka šī patiešām ir piecu zvaigžņu atpūta!

 

Pēc dzemdībām mammai ir ieteicams sev uzdāvināt kaut ko LIELU, pateikt PALDIES savam ķermenim.. un man šķiet, šāds ekskluzīvs lutināšanas kurss ir lieliska dāvana jebkurai mammai! 

 

P.s. To vajag darīt tikai tad, kad vari atstāt mazuli uz ilgāku laiku BEZ STRESA. Neko nedos masāža, ja visu laiku uztrauksies par to, vai mazulis guļ, ēd, raud vai ir mierīgs.

 

Vairāk par centru, procedūrām meklē www.espariga.lv

 

Cena: 115€ (par konkrēto procedūru, cenas atšķiras procedūrai no procedūras!)

 

 

 

Ķiploku pasaule

 

Vai arī Tu pazīsti kādu, kas ķiplokus mīl tik ļoti, ka varētu pat “zeķi apēst ar ķiploku”? Pārspīlējums, protams, bet domāju, ka saprati, ko ar to domāju. Ķiploki ir ne vien super veselīgi, bet arī piedod ēdieniem lielisku, piesātinātu garšu.. bet kā būtu ar mazliet neierastiem ķiploku produktiem? Tādiem kā aveņu-ķiploku ievārījumu un ķiploku ledenēm?

Mans šī mēneša atradums ir “Ķiploku Pasaule” un to daudzveidīgais produktu klāsts. Šim uzņēmumam ir ne vien daudz interesantu “ķiplozētu” produktu, bet arī izglītojošs sociālo tīklu saturs, kas man personīgi šķiet īpaši svarīgi! "Ķiploku pasaule" ir hobijs, kas pāraudzis ģimenes uzņēmumā, kur galvenokārt darbojas Antra un Aigars- izbijušie ofisa darbinieki, kas nolēma sekot sirdsbalsij.

"Ķiploku pasaules" produkcijā tiek izmantoti pašu audzēti dārzeņi, garšaugi un ogas. Šī saimniecība šiverējas Olaines novadā, 6 hektāru platībā, kur audzē, galvenokārt, ķiplokus. Sortiments paplašinās, līdz ar katru jauno ideju, taču šobrīd tajā ir vairāk kā 20 vienības, sākot ar klasiskākiem produktiem- ķiploku mērcēm un pesto, marinētiem ķiplokiem un to kātiem, līdz pat ķiploku svecēm, ledenēm un etiķiem!

Katrā burciņā saimnieki ieliek īpašas rūpes, jo visas sastāvdaļas audzētas, novāktas, pārstrādātas un iepakotas ar pašu rokām. Piesātināto garšu buķeti veido  ne tikai uz ķiploks, bet arī rūpes un mīlestība, kas glīti iesaiņota burciņā.

Vairāk info: www.kiplokupasaule.lv

 

 

 

 

 

 

 

 Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB