Atradumi maijā 2020


Šoreiz 2 atradumi no vietējā pūra, kurus ļoti aicinu atbalstīt esošās koronkrīzes dēļ, un arī tāpēc, ka tie vienkārši ir ļoti forši un vērtīgi produkti, kā arī 2 atradumi no pārrobežu ārēm.

Kalé Latvia

Laikā, kad nepieciešamība atbalstīt savējos ir lielāka, kā citas reizes, man sagadījās nogaršot Latvijā ražotus produktus ar lapu kāpostu. Tik ļoti iepatikās “Kalé Latvia” ideja, stāsts, kvalitāte un produkti, ka labprāt pastāstu par to arī Tev! Lūk, Kalé Latvia stāsts par sevi:

“Kalé Latvia - ir jauns stāsts par senu, aizmirstu tradīciju. Jauna dzīvība iekš tik vērtīgā un lolotā, no Mūsu pašu zemes augušā Lapu kāposta jeb Kalé. Vēl pirms 100-150 gadiem katrā otrajā lauku viensētā, saulē gozējās un raženi auga dižais Lapu kāposts. Līdzīgi kā brālis Sparģelis. Vispār, jau visā Eiropā šis bija viens no izplatītākajiem augiem un veselības eliksīriem kopš pašiem viduslaikiem. Tātad, Mūsu pašu zemīte ir dāvājusi visiem skaistu, varenu un veselīgu augu. Gribētos pat teikt, visu dārzeņu karali- Kalé! Taču, nāca citi laiki, un viss mainījās. Iznīdējā labo, nāca vietā cits. Rezultātā, daži no Mūsu zemes dimantiem nozuda, jo tika aizmirsti un izpostīti ar karu un citiem politiskiem režīmiem. Ir pagājis krietns laiks, un nepieciešams to mainīt.Šis ir stāsts par to, kā ar mīlestību no sēkliņas tapis pašu audzēts bioloģisks Kalé kāposts jeb Lapu kāposts. Pieturoties pie principiem, ka produktam jābūt paša audzētam, koptam un pagatavotam, izmantojot tikai dabībās izejvielas un saglabājot maksimāli daudz labo uzturvielu un īpašību, kas burtiskā ziņā ceļ cilvēka veselību, top Kalé Latvia produkcija.

Šogad mūsu sortimentā būs vismaz 5 dažādas bioloģiskas KALE šķirnes, jo katram augam ir savas garšu atšķirības, struktūra, augšanas laiks un vizuālais izskats. Mūsu mērķis piedāvāt augstvērtīgu un svaigu Kale ik dienu un ik vienam.

Būs pieejami arī visu veidu Kale pesto, dažādi Kale čipsi un Kale humusi. Vasarā gaidām arī Kale dažādus vitamīnu sulu šotus un smūtijus.
Kā arī dažādi citi interesanti un pats svarīgākais VESELĪGI produkti no Lapu kāposta. Esam visdažādāko formu un garšu meklējumos, kur pamatā ir Kale :)

Kalé Latvia vēlas kaldināt sentēvu tradīcijas, celt galdā īstenu Lapu kāpostu visā tajā krāšņumā un sniegt cilvēkiem autentisku garšu un veselības lādiņu.

Gardu muti un veselu garu!
Jūsu, Kalé!
P.S. Mūsu produktu sastāvā ir galvenā noslēpumainā sastāvdaļa- mīlestība!"

 

Kur pirkt? Pasūtot instagramā vai Facebook Kale Latvia, Sky and More (Gourmet zonā), tirdziņos

 

 

 

Divine Tea

Nez kāpēc, domājot par šiem produktiem, man uzreiz prātā nāk bērni. Skaistas, krāsainas, uzmanību piesaistošas paciņas, taču iekšā dabīgs, veselīgs, imunitāti spēcinošs, bioloģisks, tīrs produkts no Latvijas. Bērni prasa limonādes, taču šis ir kas vērtīgāks par limonādi, un skaistā iepakojuma dēļ, visdrīzāk uzrunās arī bērnus.

 

Tā ir DIEVIŠĶĀ TĒJA (Divine tea), kas apvieno pašmāju bioloģiskās izejvielas, lai radītu garšīgu un vērtīgu dzērienu cilvēkiem, kas piekopj tīru dzīvesveidu un ciena tīru produktu, kā saka D’tea komanda- “Nekonkurējam ar krāsainajiem un saldajiem dzērieniem. Mēs ražojam dzērienus cilvēkiem, kuri dzīvo tīri, kuriem ir svarīga veselība, garša un attieksme pret dabu. Mēs zinām, ka garšīgs var būt arī veselīgs, tādēļ izmantojot Ziemeļu pļavās augušos augus un ogas, mēs piešķiram saviem produktiem izcilu garšu.”

 

 

Ražojot produktus, netiek izmantoti ne konservanti, ne koncentrāti, ne garšas pastiprinātāji.  Produktu saldināšanai izmantota tikai bioloģiskā agave, vai arī produkts netiek saldināts vispār (sortimentā ir dažādas garšas un veidi). 

 

“Vārām tēju lielos katlos, spiežam sulu ar lielām, manuālām sulu spiedēm. Darām visu kā mājās.”- D'tea komanda.

 

Pierādīta ir arī šo produktu labvēlīgā ietekme uz organismu un antioksidantu aktivitāte, kas burtiski spēj uzlabot organisma aizsargspējas, mazināt oksidatīvo stresu un aizsargāt šūnas no bojājumiem (esmu iepazinusies ar Šo RSU veikto pētījumu un tā secinājumiem).

 

Dabas Dots jeb Divine Tea atbalsta vietējos ražotājus, tādēļ liela daļa izejvielu tiek iepirkta no pašmāju zemniekiem. 

“Mums svarīgākais ir produkta kvalitāte un izcilā garša, tādēļ rūpīgi atlasām izejvielas un sadarbojamies tikai ar drošiem piegādātājiem. Ražojot produktus, svarīgi ir lēns tējas vārīšanas process, lai tēja saglabātu pēc iespējas vairāk vērtīgo vielu. Pa īstam vārīta tēja!”

 

Sortimentā ir dažādi dzērienu veidi- plūškoka, piparmētru, pelašķu, kumelīšu, mārsila tējas ar dažādām garšām! Ieskaties viņu interneta veikalā un pasūti jau tagad!

 

#atbalstivietējos

 

Kur pirkt? Rimi, Cenuklubs, interneta veikalā www.drinkdivinetea.com u.c.

Cena: 22,99Eur (par 12gab kasti)

 

 

Antipodes ādas toni uzlabojošs minerālu pūderis

Man nav daudz zināšanu šajā make-up pasaulē, es tikai cenšos izvēlēties dabīgāko visā klāstā, jo mana āda jūt atšķirību. Es nespēju lietot sintētisku dekoratīvo kosmētiku, neizjūtot diskomfortu un smagumu uz sejas, tāpēc jau gadiem mana dekoratīvā kosmētika nāk no dabīgiem, ekoloģiskās kosmētikas zīmoliem.

 

Šoreiz stāsts ir par Biotēkas dāvināto Antipodes pūderi. Atklāti sakot, pirms šīs dāvanas, pūderus nelietoju nemaz. Man ir ļoti pateicīga sejas āda un tā nav prasījusi nekādus sedzošus līdzekļus, taču tīri intereses pēc izmēģināju šo dāvanu un esmu patīkamā sajūsmā.

 

Tas ir viegli sedzošs, zīdains, ar ādas toni izlīdzinošu efektu. Pūderī esošie dabīgie minerāli palīdz līdzsvarot ādas taukošanos, mazina problemātiskas ādas izpausmes un piešķir ādai dabīgu toni. To var lietot uzreiz pēc dienas krēma uzklāšanas.

 

Šis pūderis ir dekoratīvās kosmētikas produkts, kas ne tikai piešķir sejas ādai veselīgu skatu, bet arī tā spēja uzlabot ādas kvalitāti un veselīgumu ir klīniski pierādīta. Kā zināms, Antipodes kosmētika izceļas ar to, ka šī zīmola produktu izstrāde notiek balstoties uz zinātniskiem pētījumiem.

 

Dermatoloģiski pārbaudīts - der jutīgai ādai. Piemērots vegāniem.

 

 

Kur pirkt? Veikalos "Biotēka" vai interneta veikalā www.bio.lv

Cena: 38Eur

 

 

GREENWAY - zaļāks ceļš uz tīrību!

Jau gadiem savā ikdienā izmantoju mikrošķiedru audumus- visbiežāk kosmētikas noņemšanai, retāk sadzīvei. Taču kad ieraudzīju Greenway zīmolu man gribējās visus viņu produktus, kā mazai meitenei konfektes. Tie ir ne vien ļoti pievilcīgi iesaiņoti, bet arī multifunkcionāli, inovatīvo un kvalitatīvi. 

 

Greenway uzņēmums apvieno cilvēkus, kuri nav vienaldzīgi pret vides ekoloģiju un dabas aizsardzību, šie produkti ļauj ietaupīt uz tīrīšanas līdzekļiem un no tiem atteikties pavisam. Greenway sortiments ir plašs- sākot ar lupatām un lupatiņām grīdai, logiem, traukiem (!!), putekļu tīrīšanai un citām sadzīves vajadzībām, līdz pat ķermeņa, sejas un matu kopšanas produktiem.

 

Vai Tu vari iedomāties dzīvi bez trauku mazgājamā līdzekļa? Es ne pārāk.. līdz brīdim, kad pie manis nonāca Greenway trauku mazgājamā lupata, kura paveic savu darbu izcili bez mazākās pilītes trauku mazgājamā līdzekļa! Skan mazliet kā hokus-pokus pasakas, bet tā tik tiešām ir- tā nomazgā visus treknumus, piekaltušos produktus, atstājot traukus tīrus un spīdīgus. Diezgan inovatīvi! Šī lupatiņa ir liels atvieglojums arī mammām, kurām jāsakopj ēdamgalds pēc mazo ķiparu ēšanas rituāliem- tā lieliski notīra barošanas galdiņus no visa veida ēdiena traipiem un treknumiem, neizmantojot nekādus tīrīšanas līdzekļus. Šis ir produkts, kas iekaros ikvienas saimnieces sirdi.

 

Tad vēl esmu izmēģinājusi tīrīšanas disku “Involver” (visiem produktiem ir savi īpašie nosaukumi!), kas ir multifunkcionāls, tas paredzēts dažādām virsmām un dzīves situācijām- izlietne, vanna, dušas kabīne, flīzēm un to šuvēm, kaļķakmeņa noņemšanai, virtuves plīts, visas virsmas uz kurām uzkrājas tauki (gāzes plīts problemātika!), lieliski notīrīs apavus, flomastera zīmējumus un traipus uz dīvāna un sienām, mašīnas bērna sēdeklīšus, autobenķus un visa veida tekstilu. 

 

Lupatiņas, kas paredzētas stiklam un spoguļiem, domājams, ka ir gana polulāras un neprasa īpašu uzteikšanu, taču, ja vēl neesi pamēģinājusi - ar tām iespējams iegūt meistarīgu mirdzumu logiem un spoguļiem- bez tīrīšanas līdzekļiem, bez avīzēm, bez speciāliem rīkiem, tikai ar vienu lupatiņu!

 

Tāpat arī Greenway piedāvā matu turbānu, ko ļoti vēlos iegādāties un izmēģināt! Tas ir mikrošķiedru dvielis, kas palīdz “izžāvēt” matus bez fēna, tos kārtīgi izsusinot. Tas ir lielisks veids kā aiztaupīt matu spīdzināšanu ar karsto gaisu, kā arī lieliski noderēs jaunajām mammām, kurām nav laika izžāvēt matus ar fēnu, vai mazais nepanes fēna troksni!

 

Ir ļoti daudz un dažādu produktu- visām vajadzībām. Ieskaties viņu lapā un atrodi sev visnoderīgāko!

 

Greenway produktu sastāvā ir inovatīvs mikrošķiedru audums, kas (daļai produktu) papildināts ar sudrabu, iegūstot antibakteriālas īpašības. Šis uzņēmums piedāvā arī kļūt par partneri un nopelnīt pārdodot šo produkciju, taču painteresējoties biju pārsteigta, ka tas nav klasiski kaitinošais piramīdas mārketings, neviens virsū nebāžas :) Tāpēc, ja Tev interesē piepelnīties ar patiešām kvalitatīvas un vidi saudzējošas preces tirgošanu

 

Kur nopirkt? un papildus info vari iegūt rakstot uz mygreenwayshop@gmail.com facebook vai instagram kontā @greenway.latvia

 

 

 

 

 

 

 

 

 Topi Vesels

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB