Atradumi ērtību mīļotājiem, virtuvei un veselībai!

 

Svaigi.lv – eko neizejot no mājas!

 

Mūsdienās ir svarīgi jebkuru procesu optimizēt un palielināt tā produktivitāti, jo visiem taču visu laiku kaut kur jāskrien un ir jābūt aizņemtiem, vai ne? Aizņemts vai nē, iepirkšanās ir viens no procesiem, kur daudzi, tajā skaitā es, vēlas kaut tas notiktu ātrāk, nesāpīgāk, ar mazākām rindām un laika patēriņu. Un kā skandē daudzas reklāmas- izvairies no rindas un iepērcies internetā!

 

Par EKO produktu internetveikalu Svaigi.lv es uzzināju jau šī veikala pašos pirmsākumos, taču ne reizi nebiju izmantojusi tā pakalpojumus. Pirms nedēļas veicu savu pirmo pasūtījumu- izpētīju visas Svaigi.lv sadaļas un, apvienojot piedāvājumu ar savu ēdienreižu plānu nedēļai, es varēju salikt pilnu grozu eko labumiem- gan vietējiem, gan importa.

 

Kas man ļoti patīk šeit, ir bioloģiskās gaļas pieejamība, tas, manuprāt, daudziem atvieglo meklēšanas darbu, jo viss ir vienuviet- liellops, cūka, trusis, pīle, vista un citi.. Jāsaka, produkti šeit ir padārgi, taču iepirkšanās svaigi.lv ekonomē laiku, jo produkti tiek piegādāti arī uz mājām (ja izvēlies piegādes opciju!).

 

 

Mani uzrunā arī meiteņu (Svaigi.lv radītāju) filozofija:

 

“Mums svarīgi produkti, ko lietojam ikdienā – kur tie auguši, kā aprūpēti un kas tos audzējis. Ticam, ka izcelsme un attieksme rada to īpašo garšu, ko ikdienā grūti atrast. Mēs radījām www.svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu.”

 

Vairāk informācijas par Svaigi.lv šeit!

 

 

Tupperware – ne tikai plastmasa, bet arī asmeņi!

 


Es atklāšu Tev vienu noslēpumu – es virtuvē esmu kā maza traģēdija. Jā, mans ēdiens ir veselīgs, tīrs un garšīgs, bet pats tapšanas process ir visai māksliniecisks un virtuvei piedod mazliet radošas nekārtības. Uzreiz var zināt, ka esmu kaut ko gatavojusi. Man ir vairākas lietas, kas man nepadodas, piemēram, skaisti nogarnēt kūkas, taču man ļoti nepadodas arī mizot dārzeņus ar nazi. Pēdējais talants ar mani ir bijis jau kopš bērnības – mizojot kartupeļus ar nazi, tie palika vismaz uz pusi mazāki, būtībā ome mizoja manas mizas! Šobrīd vairs nav tik traki (varbūt ir, ar nazi sen neesmu mizojusi), taču manā virtuvē ir parādījies lielisks palīgs, nomainot vecos mizošanas rīkus.

 

Tupperware mizojamo komplekts mani patīkami iepriecināja ar izteikti asajiem asmeņiem, kas ļoti atviegloja dārzeņu mizošanas procesu. Vislabāk man patīk platais mizošanas nazis, kas ir ļoti ērts mizojot ne tikai lielus produktus (saldais kartupelis, gari burkāni, u.c.), bet arī lieliski sasmalcina kāpostgalvu salātiem- nav pat jāizmanto nazis, vai sagriež dārzeņus lazanjas plākšņu platumā, lai pēc tam gatavotu dārzeņu rullīšus, dārzeņu lazanjas un citus ēdienus. Būtībā es pārsvarā izmantoju tikai plato mizošanas uzgali, jo tas ir patiešām ļoti, ļoti ērts, taču arī pārējie pilda savas funkcijas.

 

Vertikālais mizošanas uzgalis, kam ir robots asmenis, ir ērts mizojot augļus un dārzeņus ar mīkstu mizu, piemēram, kivi, tomātus vai plūmes, savukārt universālais mazais uzgalis dara visu to pašu, ko mans iecienītais platais asmenis, taču plānākās un šaurākās strēmelēs. Ar to ir ērti arī sastrādāt cietos sierus plāksnītēs un šokolādi skaidiņās.

 

Būtībā Tupperware produkciju (ne tikai mizojamos nažus) izmantoju jau daudzus gadus, tā ir teju vienīgā plastmasa, kuru izmantoju saskarei ar pārtiku vai ūdeni. Šī plastmasa nesatur BPA un citus nevēlamus un toksiskus savienojumus, kā piemēram, polivinilhlorīdu (PVH), ftalātus. Lielisks bonuss ir arī tas, ka uzglabājamos trauciņus ērti paņemt līdzi somā- to vāciņi aizveras tik cieši, ka nekas nelīst ārā!

 

Tupperware produkciju var iegādāties ar konsultantu starpniecību: http://www.tupperware.lv/lv/index (Es nenodarbojos ar produktu izplatīšanu, tāpēc iesaku Aiju Garkalni, no kuras pati pasūtu šos produktus-  aija.garkalne@gmail.com, vai +371 26703144)

 

Mizojamo nažu komplekta cena: 34,90EUR

 

 

ZinZino Balance oil – universāla eļļa Tavai veselībai!

 

Šo eļļu pati pazīstu samērā ilgi un periodiski to lietoju, taču tagad, kad uzņēmums ir nedaudz samazinājis cenu produktam, vēlos par to pastāstīt plašākai sabiedrības daļai. Tā kā Omega-3 taukskābes ir vitāli svarīgas visiem cilvēkiem (vairāk par to šajā rakstā), bet šo taukskābju saturs uzturā pēdējo dekāžu garumā ir ļoti ievērojami samazinājies, periodiska zivju eļļas lietošana ir veids, kā saņemt nepieciešamās omegas neiespringstot par to, cik zivis nedēļā apēstas. Protams, īpaši svarīgi šādu eļļu būtu lietot sportistiem un cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām, ādas problēmām, hormonālām problēmām un iekaisuma procesiem organismā.

 

Galvenie iedarbības lauciņi omega-3 taukskābēm ir: 

 • Uzlabota smadzeņu darbība un koncentrēšanās, kognitīvās funkcijas, atmiņa;
 • Iekaisumu un sāpju samazināšana;
 • Ādas veselības uzlabošana;
 • Imunitāte;
 • Hormonālās sistēmas balansēšana un veselības veicināšana;
 • Veselīgu šūnu membrānu veidošana (līdz ar to, veselīgas vides nodrošināšana šūnās)

 

Jāatzīst, ka ZinZino Balance oil ir vienīgā zivju eļļa, no kuras es jūtu reālu iedarbību (kaut gan smadzenes strādā labāk arī pēc šī produkta). Tā ir sajaukta kopā ar olīveļļas polifenoliem, šādā veidā ne vien neitralizējot zivju eļļai tik ļoti izteikto garšu, bet arī optimizējot taukskābju iedarbību organismā. Domājams, ka bērni pavisam noteikti neiebilstu pret šādas eļļas lietošanu! Uz savas ādas esmu iztestējusi daudz produktu, taču vismaz pagaidām šī ir labākā no zivju eļļām, ko esmu lietojusi.

 

Diemžēl arī šo eļļu nevar tā vienkārši ieiet aptiekā un nopirkt, tā ir jāpasūta internetā. Uzņēmums piedāvā arī iespēju nopelnīt (tīkla mārketings), taču es neesmu pat nedaudz iedziļinājusies šajā jautājumā, līdz ar to visus gribētājus es novirzu pie cilvēka, kas ar to nodarbojas, un no kura pati šo eļļu pasūtu.

 

Vairāk info un pasūtīšana : Kaspars Mičs - kaspars.mics@gmail.com vai +371 29735895

 

Eļļas cena: 29EUR + piegāde

 

 

 

 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!

3 komentāri:

 • Izskatās skaisti un garšīgi :)
  https://up-mebeles.lv

 • Sveiki! Vēlos apjautāties- kāda ir Jūsu attieksme pret Zinzino piedāvātajiem testiem? Vai tie tiešām ir nepieciešami, vai tomēr ir tikai biznesa elements? Vai galvenais rādītājs tomēr nav pašsajūta, kas ,iespējams, varētu uzlaboties lietojot šo eļļu?

 • Testus nekad neesmu taisījusi, jo laikam neuzskatu par būtiskiem- pašsajūta ir svarīgākais!


Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB