Aprīļa atradumi

Aprīļa atradumi
Foto: Dr.Hauschka Latvia

Lavera paštonējošais krēms ar makadāmijas riekstu eļļu

Es nekad iepriekš neesmu lietojusi pašiedeguma krēmus, jo man tas nekad nav licies nedz veselīgi, nedz dabīgi, nedz arī vajadzīgi. Taču praktiska vajadzība pēc skaista iedeguma aprīļa mēnesī lika nedaudz palauzīt galvu, jo neko toksisku uz savas ādas nebiju gatava smērēt. Lavandas.lv mājaslapā ķēros pie produktu pētīšanas un man par brīnumu, atradu dažus labus paštonējošo līdzekļu kandidātus, no kuriem es izvēlējos, manuprāt, labāko!

 

Ir dzirdēts (un arī redzēts), ka paštonējošie līdzekļi smērē gan drēbes, gan sataisa pleķus pa visu ķermeni, atstājot ne tik daudz pievilcīgu, cik ādas veselības problēmu skarta ķermeņa paskatu. Metos izaicinājumā un vakarā pirms gulēt iešanas iesmērējos ar “Lavera” paštonējošo losjonu ar barojošo makadāmijas riekstu eļļu. Kāds bija mans prieks pamosties kā saules apspīdētai, haha!

 

Tonējošais efekts bija tiešām glīts, silts, vienmērīgs un izskatījās tik, TIK labi! Kaut arī uz iepakojuma norādīts, ka šo krēmu ieteicams lietot 1-2 reizes nedēļā, es atļāvos to likt katru dienu (vai katru otro) nedēļu no vietas, lai iegūtu vajadzīgo vasaras toni. Es biju gatava fotosesijai un videosesijai savam jaunākajam projektam! (Vairāk lasi- Meditācija dvēseles dejas ritmos).

 

 

Uzreiz jābrīdina, ka rokas gan vajag nomazgāt pēc krēma lietošanas, citādi var iedzīvoties brūnās pirkstu starpās, kas var nebūt īpaši vēlams efekts. Esmu absolūtā sajūsmā par šo produktu, jo tas ļauj piešķirt savam izskatam mazliet saules, šajā ieilgušajā drūmajā laikā!

 

Kur iegādāties: Lavandas.lv

Cena: 10,90 EUR

 

Epsomas sāls – mieram un atslābumam

Kopš esmu uzsākusi aktīvāk trenēties, kā arī doties garākās pastaigās (30-40km), ir jāmeklē daudzveidīgi veidi, kā palīdzēt saviem muskuļiem atslābināties. Šķiet katrs naturopāts kaut reizi ir ieteicis Epsomas sāls vannas nervu sistēmas nomierināšanai, stīvuma mazināšanai vai muskuļu atslābumam sportistiem. Mums kursā pat bija izveidojušies iekšējie joki par Epsomas sāls vannām- Tu nevarētu iegūt diplomu, ja nebiji vismaz vienu reizi protokolā kādam ieteicis novannoties :D

 

Jokus pie malas! Epsomas sāls, dēvēts arī par “rūgto sāli” ir magnija sulfāts, tas nozīmē, ka nātrija hlorīda vietā sāls satur ievērojamu daudzumu magnija. Kaut arī informācija par to, ka šis sāls ir pienācīgs magnija avots mūsu organismā (jo tajā vannojamies, nevis to dzeram), ir pretrunīga, sāls vannu terapija un to labvēlīgā ietekme uz ķermeni nevienam nav noslēpums, tāpēc pirms gaidīt pētījumus būtu vērts eksperimentēt uz sevi- ejot vannās ar sāli un salīdzināt ar tām sajūtām, ko sniedz vanna bez papildinošiem elementiem.

 

Manā gadījumā viennozīmīgi sāls vannas palīdz daudz labāk justies muskuļiem, nākošajā dienā pēc treniņa/pārgājiena pat īsti nav jūtams muskuļu nogurums, stīvums vai sāpes, kā arī miegs ir dāāāudz reižu dziļāks un ciešāks pēc šādām vannošanās reizēm.

 

Kur iegādāties: Lavandas.lv

Cena: 16 EUR

 

 

Dr.Hauschka dekoratīvā kosmētika – nav ko šķirot, viss labs!

Ja seko līdzi atradumu rakstiem un zini par kvalitātes zīmi “Topi Vesels iesaka”, gan jau esi pamanījis manu iespējams pārspīlēto bērna sajūsmu par Dr.Hauschka uzņēmumu un produkciju. Bet sajūsma nebeidzas, jo jau tagad esmu izmēģinājusi lielāko daļu no sev interesējošiem jaunās dekoratīvās kosmētikas sērijas produktiem un varu tikai apstiprināt visu, ko esmu jau iepriekš minējusi par šo zīmolu- ne tikai dabīgums, ekoloģija, pievienotie augu ekstrakti un ēteriskās eļļas, bet arī profesionālā produktu kvalitāte ir tā kombinācija, par ko noteikti sapņo ikviena dāma, kas savā ikdienā seko līdzi tam, lai viss būtu pēc iespējas tīrāks un saudzīgāks veselībai.

 

Jaunā Dr.Hauschka dekoratīvās kosmētikas sērija mani sajūsmina ar to, ka es varu sazieķēt pilnu meikapu uz savas sejas un nejusties slikti par to. Tas ir- es praktiski nemaz nejūtu, ka uz manas sejas ir kosmētika- tā ir tik viegla, tik smaržīga (kosmētikā izmantotas ēteriskās eļļas un visa kosmētika smaržo vienkārši burvīgi!) un patiesībā arī noturīga. To es sapratu, kad gatavojos filmēšanai, kurā bija paredzēts ļoti sasvīst un ar slapjiem matiem dzīvoties pa savu seju. Jā, kosmētika palika uz vietas, nebiju ne panda, ne gote- viss turējās godam!

 

 

Taču te man jāatklāj mazs knifiņš, ko uzzināju no savas vizāžistes Jūlijas Gūtmanes, kura  strādā ar Dr.Hauschka produkciju, pēc krāsošanās make-up vajag nofiksēt ar Dr.Hauschka sejas toniku, tad tas turēsies daudz labāk un nekas neizplūdīs. Pirmā doma, protams, bija, ka pats toniks visu saslapinās un kosmētika notecēs, taču tas ir apmāns, vajag tikai pamēģināt pašai- tas tiešām strādā!

 

Pagaidām manā kosmētikas maciņā ir šādi Dr.Hauschka dekoratīvās kosmētikas produkti:

 

  • Acu un uzacu palete (lieliski izgaismo un ēno acis!)
  • Lūpu krāsa (02) (parasti lūpas nekrāsoju, bet.. te nu es esmu!)
  • Tonālais krēms (02) (par to rakstīju šajā atradumu rakstā)
  • Skropstu tušas (black, plum)
  • Acu zīmulis (black, brown)
  • Vaigu sārtums (02)

Kur iegādāties: veikalos "Biotēka"u/v Stockmann, u/v DebenhamsBenu aptiekāskā arī pie sertificētajiem Dr. Hauschka kosmetologiem 

 

 

Bioloģiskās ķirbju sēkliņas no Latvijas

Varbūt es esmu aizkavējusies vēsturē, bet šis ir mans atradums, jo iepriekš nezināju, ka arī mums pašiem ir savi bio ķirbju sēklu ražotāji. Tā ir bioloģiski sertificētā saimniecība “Salenieki”, kuru ķirbju sēkliņas atradu veikalā “Zaļā govs”. Tagad manā sēkliņu sarakstā ir vēl viens produkts, ko varu aizvietot ar Latvijā audzētu mantu!

 

Kur iegādāties: veikalos "Zaļā govs"

Cena: 2,89 EUR (200 g)

 

  

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.

2 komentāri:

  • Paldies Ance! Tava informacija ļoti noderiga! Lai mums izdodas

  • Paldies, Ance! Paldies, ka pamāci, paldies, ka iesaki.


Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB