Vebinārs topošajām mammām


Jau kādu laiku savā dzīvē es mācos caur mammas lomu- par sevi, par pasauli, par mīlestību un Dievu. Būt par mammu laikam ir ātrgaitas ceļš uz izaugsmi.. izejot cauri dažādām pieredzēm, jūtu sevī patiesu vēlmi dalīties praktiskās un arī ēteriskākās lietās un pārdomās. Man ir sajūta, ka manām pieredzēm ir pievienotā vērtība tikai tad, ja dalos ar sauso atlikumu, nevis paturu visu sev. Tāpēc aicinu Tevi uz mājīgā un siltā atmosfērā radītu vebināru (online vidē, neklātienē) topošajām mammām.

 

Vebināra pirmajā daļā dalīšos savās pieredzē, sajūtās un zināšanās balstītajās idejās par pēcdzemdību periodu. Runāsim par fizisko un emocionālo atbalstu, par uzturu un uztura bagātinātājiem, kas var palīdzēt hormonālās sistēmas līdzsvarošanai, nervu sistēmai, dzīšanas procesiem, enerģijai, kā arī par daudz un dažādām lietām, kā sev palīdzēt intensīvajā pēcdzemdību periodā. Rūpes par mammu pirmajā vietā, jo no tā izriet tas, cik aprūpēts un samīļots būs mazais.

 

Otrajā daļā dalīšos savās pārdomās un redzējumā par to, ko mums māca bērna ienākšana dzīvē. Mammas loma atnes ne tikai pozitīvu sajūtu vilni par brīnumaino notikumu, bet nereti arī daudz uztraukumu par bērna veselības stāvokli un nemitīgo raudāšanu, kā arī veselu emociju buķeti par jauno dzīves posmu. Caur šo sarunu vēlos nodot Tev siltu un atslābinošu sajūtu, ka TU pati jau visu zini, un iedrošināt Tevi uzticēties savām sajūtām. Visbiežāk mamma ar savu stresu salasās un savācās sev lieku informāciju, kas šo stresu tikai paspilgtina, bērns to izjūt un problēma kļūst vēl lielāka.. kā būtu, ja tā vietā Tu izelpotu un uzdotu sev jautājumu- ko šī situācija man māca?

 

Trešā daļa ir "Jautājumi un atbildes", kur atbildēšu uz vebināra dalībnieku sniegtajiem jautājumiem. Tie var būt ļoti vērtīgi katram, tāpēc nevajag kautrēties tos uzdot!

 

 

Kad? 16.maijā, plkst. 12:00 (2,5-3h, atkarībā no jautājumu daudzuma sarunas beigās)

 

Kam? Topošajām māmiņām 7.-9. mēnesī (ja vēlies piedalīties šajā vebinārā, bet esi ārpus kategorijas, raksti man, izrunāsim!)

 

Kur? ZOOM vidē

 

Cik? 40€

 

Kaut arī tas ir vebinārs, vietu skaits tik un tā ir ierobežots, piesakies laicīgi- rakstot uz ance@topivesels.lv

 

 

 

 

 

 

 

 Topi Vesels!

 

 

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Iemīlies rūpes par sevi! Iemīlies sevī!Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB