Seminārs topošajām mammām


Jau kādu laiku savā dzīvē es mācos caur mammas lomu- par sevi, par pasauli, par mīlestību un Dievu. Būt par mammu laikam ir ātrgaitas ceļš uz izaugsmi.. izejot cauri dažādām pieredzēm, jūtu sevī patiesu vēlmi dalīties praktiskās un arī ēteriskākās lietās un pārdomās. Man ir sajūta, ka manām pieredzēm ir pievienotā vērtība tikai tad, ja dalos ar sauso atlikumu, nevis paturu visu sev. Tāpēc aicinu Tevi uz mājīgā atmosfērā radītu semināru topošajām mammām.

 

Semināra pirmajā daļā padalīšos savās sajūtās, pārdomās un pieredzē par grūtniecības laiku- par uzturu, ko ēst vai neēst, par grūtniecības laikā ieteicamiem uztura bagātinātājiem (kādus zīmolus labāk izvēlēties), par gatavošanos pēcdzemdību periodam (jo tas jādara laicīgi!). Runāsim par pēcdzemdību periodu un to, ko ēst, dzert, lietot papildus klāt, lai atvieglotu ķermeņa dzīšanas procesu, palīdzētu hormonālajai sistēmai līdzsvaroties, kā arī par ķermeņa kopšanu, rūpēm par sevi- gan ķermeniski, gan emocionāli.

 

Otrajā daļā paredzēts ēteriskāks saturs. Mammas loma atnes ne tikai pozitīvu sajūtu vilni par brīnumaino notikumu, bet nereti arī daudz uztraukumu par bērna veselības stāvokli un nemitīgo raudāšanu, kā arī veselu emociju buķeti par jauno dzīves posmu. Parunāsim par dzīvi.. par notikumiem tajā, par to, ko šie notikumi mums rāda. Ko bērni mums atnāk mācīt? Ko varam mācīties par sevi caur savu bērnu uzvedību, veselības problēmām? Dalīšos savā pieredzē, atklājumos un redzējumā, kas man ļauj dzīvot un pieredzēt daudz mierpilnāk, interesantāk un atbrīvojošāk.

 

 

Kad? 10.oktobrī plkst. 12:00 (3h nodarbība divos cēlienos, ar tējas pauzi pa vidu)

 

Kur? “Zvaigžņukalnos”, 35km no Rīgas, nokļūšana ar privāto transportu.

 

Cik? 40€

 

Vietu skaits ļoooti ierobežots, piesakies laicīgi- rakstot uz ance@topivesels.lv

 

 

 

 

 

 

 

 Topi Vesels!

 

 

 

 Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB