Praktiskās nodarbības

Ikdienas un svētku kulinārija

Vai Tev trūkst idejas veselīgo ēdienu receptēm, ko gatavot ikdienā un celt galdā svētkos? Katru dienu gatavot ko jaunu, lai pašam un ģimenei neapniktu, var būt izaicinoši..


Es esmu ļoti pateicīga savai mammai, par ēdienu, ar kuru viņa mani ir lutinājusi visu manu mūžu – gan saslimšanas laikā, pārejot uz veģetārismu, gan vēlāk kopā vadot veselīgās kulinārijas meistarklases, kur nepārtraukti tika radītas jaunas garšas un receptes. Tikai pateicoties viņai, viņas talantam un entuziasmam virtuvē, arī es pati guvu iedvesmu kulinārijai, sākot radīt receptes un beigu beigās arī pavārgrāmatas.


Tāpēc, kaut arī es pati šobrīd kulinārijas meistarklases nevadu, es vēlos dot iespēju gan Tev – nogaršot patiešām gardus, vienkārši pagatavojamus un veselīgus ēdienus, gan savai mammai – turpināt dalīties tajā, kas viņai patiesi no sirds patīk un padodas.

Turpmākās kulinārijas nodarbības, kuras būs atrodamas www.topivesels.lv mājaslapā, vadīs mana mamma Indra – ar kuru vairums meistarklašu apmeklētāju ir labi pazīstami un ir iemīlējuši viņas gatavotos kulinārijas, nebaidos šī vārda, šedevrus.


Nodarbības ir sezonālas – tajās iespēju robežās izmantoti tīri, bioloģiski vietējie un sezonālie produkti, pašmāju siltumnīcas un dārza labumi.

Nodarbības notiek 35km no Rīgas, Jelgavas novadā, mūsu mājās “Zvaigžņukalnos”. Nokļūšana ar personīgo transportu (nepieciešamības gadījumā dalībnieki var izlīdzēt viens otram ar nokļūšanu).


Tuvākās nodarbības Ziemassvētku tematikā! Seko līdzi, drīz publicēsim datumus un nodarbības aprakstu!