Džeimsa Daigena grāmata "Tīrs un slaids dzīvesveids"


 

Skaists augums tikai 14 dienās! Tā sola šīs grāmatas vāks, kā arī iekļautā uztura un vingrojumu programma, paskatīsimies, kā tur ir? :)

"Grāmatas "Tīrs un slaids dzīvesveids" (Clean&Lean Diet) autors Džeimss Daigens (James Duigan) ir viens no pasaules vadošajiem personīgajiem treneriem, Londonas fitnesa studijas un produktu līnijas Bodyism līdzīpašnieks. Šajā grāmatā viņš piedāvā elastīgu 14 dienu maltīšu un vingrojumu plānu. Tas vienkārši, efektīvi, bez kaloriju skaitīšanas un sarežģītiem noteikumiem palīdz attīrīt ķermeni, kļūt slaidam un  starojošam. Jauniegūto formu saglabāsiet visu dzīvi! Turklāt šī nav diētas grāmata ar striktiem noteikumiem, šī ir veselīga dzīvesveida grāmata!"

 

Šādu ievadu piedāvā izdevniecība The white book.

 

 

Šī grāmata, manuprāt, ir ļoti labs sākums ikvienam, kurš vēlas uzsākt veselīgu dzīvesveidu. Mani pašu ļoti uzrunā grāmatā ievietotās tabulas "Slikti, Labāk, Vislabāk", kas ļauj katram saprast, kā aizvietot savus ne tik veselīgos paradumus ar jauniem, labākiem un vislabākajiem! Piemēram, ja parasti izvēlies veikalā pirktu salātu mērci (slikti), tad Tev ir iespēja sākt veikt pārmaiņas šajā ieradumā iegādājoties Extra Virgin olīveļļu (labāk), taču, ja esi gatavs iet uz "visu banku", tad bioloģiska aukstā spieduma Extra Virgin olīveļļa būs Tava (vislabākā) izvēle.

 

Grāmatas būtība ir padarīt kādu "tīru un slaidu" 14 dienu laikā. Es pati šo programmu neizmēģināju, un nezinu kā tā iedarbojas un mūsu gabarītiem- mani vairāk interesēja pats saturs un sniegtā informācija.

 

Grāmatā ir daudz paskaidrojumu par to, kāpēc nebūtu vēlams pārmērīgi uzturā lietot cukuru, kafiju, alkoholu, rafinētus produktus un tas viss vienkāršā un jebkuram saprotamā valodā. Tāpēc ikviens, lasot šo grāmatu var kaut nedaudz izprast uztura jēgu un nozīmi labas pašsajūtas veidošanā un uzturēšanā.

 

Grāmatas beigās iekļautas arī receptes, kurās ir  paša autora izstrādātie produkti no Bodyism kompānijas- pulveri, proteīni u.c., un šķiet, ka mums Latvijā šādi produkti pieejami nav, tāpēc dažas receptes nešķiet īsti noderīgas! "Tīrs un slaids dzīvesveids" autors piedāvā arī vingrojumu programmu veiksmīgākai svara uzturēšanai vai mazināšanai, grāmatas beigās iekļautas bildes un paskaidrojumi dažādiem vingrojumu veidiem.

 

Protams, es kā cilvēks, kas mācās šajā jomā arī redzu dažas nepilnības, kas var likt vilties dažiem cilvēkiem, jo izmēģinot visu, ko autors apraksta šajā programmā, var arī negūt vēlamo rezultātu. Bet tas ir normāli, jo katrs esam pilnīgi unikāla būtne- un kas vienam der, otram pavisam nē!

 

Katrā ziņā grāmata ir noderīga, labs atgādinājums sev, ideāli piemērots sākums tiem, kas ar veselīgu uzturu ir uz Jūs un vēlas ar kaut ko sākt! :)

 

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB