30 dienas svārkos- atskats uz brunču mēnesi


30 dienas- no 1.jūnija līdz 30.jūnijam- aizvadītas dienu no dienas valkājot svārkus un kleitas, mājās dārzā strādājot ar apsietu lakatu ap gurniem, un ik rītu pie spoguļa sev atgādinot, ka es taču esmu sieviete, un šī ir vēl viena brīnišķīga diena, lai to izdzīvotu sievišķīgi!

Es šo pārbaudījumu izpildīju teju uz 100%- ikdienā man eksistēja tikai kleitas un svārki, treniņos svīdu tenisa svārkos, pie zirgiem braucu ar brunčiem pārvilktiem pāri jāšanas biksēm, mājās dārzu ravēju ar baltiem svārkiem vai lakatu imitācijām, un arī gulēt gāju.. naktskreklā! Mans jūnijs bija svārku pārpilns, pucēšanās piepildīts un.. sievišķību audzējošs. Bet par visu pēc kārtas.

 

 

Par pašiem svārkiem.. kā jau šajā rakstā minēju, ka es ikdienā pārsvarā staigāju biksēs, kaut arī man nav absolūti nekādu aizspriedumu pret svārkiem, tā vienkārši manā dzīvē līdz šim ir bijis ērtāk. Pēc 2 nedēļu pavadīšanas svārkos, es biju teju gatava mest visu pie malas un iestīvēties atpakaļ savās džinsenēs, taču tad es nomainīju taktiku, kura man ļāva iemīlēties brunčos no jauna.

 

Mana atslēga bija garo svārku nēsāšana. Un tikai vēlāk es aptvēru, ka tīri simboliski garie svārki sievietei sniedz papildus spēku, jo caur gariem svārkiem mēs spējam sevī uzņemt zemes enerģiju. Garos svārkos es jutos daudz sievišķīgāk nekā īsos, piespīlētos, kas mani ne reizi vien nokaitināja, jo tie patstāvīgi bija jārauj uz leju, haha! Un patiesībā pēc 30 dienām svārkos un kleitās pieradums jau bija tik liels, ka pilnīgi automātiski skapī sniedzos pēc kārtējiem brunčiem.

 

Man apvilka mīļa Māŗa

Līdz zemīti zīda svārkus,
Lai ļautiņi neredzeja
Māras dotas dāvaniņas.

 

Bet tas par svārkiem..turpināsim ar to dziļāko būtību, kuru caur šo brunču nēsāšanas praksi vēlējos atšķetināt.

 

Sievišķība savā pilnībā.. katru dienu valkājot svārkus es apzināti un pastiprināti domāju par sievišķības audzēšanu sevī. Es centos no malas paskatīties uz savām darbībām, domām un pat emocijām. Šis mēnesis man bija brīnišķīgs laiks, kurā es ļoti daudz brīžu pavadīju divatā ar sevi- turpinot analizēt, turpinot apzināti izdarīt izvēli būt maigai.

 

Laikam ne man par to spriest, cik labi izdevās, bet es zinu, ka apzināšanās jau ir liela daļa uzvaras. Svarīgākais ir apzināties savas kļūdas, savu neizdarību- pieņemt to un sākt mainīties. Jo pastāvēs jau tas, kas mainīsies, vai ne? Un es ļoti gribu mainīties.. katru dienu! Es gribu pilnveidot sevi katru dienu un nekad neapstāties sevis izzināšanā un savas sievišķās būtības attīstībā.

 

 

Šis mēnesis man deva milzīgu spēku, kā sievietei. Es esmu pārdomājusi daudz savu neizdarību, taču vēl vairāk- es esmu no jauna iemīlējusies sevī un savās izdarībās. Es smejos par saviem blondo šķipsnu gājieniem, es mācos, es plaukstu, es smaidu un es atkārtošu sev katru dienu- es esmu sievišķīga sieviete un viss man būs. Un tā ir liela brīvība, ja Tu spēj sevi pieņemt un mīlēt, pat tad, ja Tava vīrišķā enerģija reizēm uzbango dusmās pret kādu nevēlamu parādību Tavā dzīvē. Ir jāpieņem arī tas. Ir jāpieņem viss.

 

Šis mazais izaicinājums man ir devis tik daudz. Es audzēju sievišķību no iekšām uz āru, un es redzu, kā pasaule ap mani mainās. Attālinās tie, kuriem tur nav jābūt, un piesaistās tie, kuri ļoti rīmē ar šo jauno izkopto sievišķības enerģiju.

 

Sievietē mājo ārkārtīgi liels spēks, taču ne vienmēr mēs to mākam izmantot, un reizēm mēs to pat neapzināmies. Sievietei vajag tikai vēlēties, palūgt.. un pateikties! Un to visu caur beznosacījuma mīlestību, maigumu, mieru un harmoniju. Caur smiekliem, labu seksu un garšīgām vakariņām. Sievietes, mūsos ir viss, mēs spējam visu, mēs varam iegūt visu, ir tikai jāatplaukst.. sievišķībā!

 

30 dienas svārkos ir tikai sākums tam, ko es plānoju iesākt ar savu dzīvi. Ir jāmainās. Ir jāatplaukst. Ir jāzied.. sievišķībā! Un sākas mans eksperiments #SievieteSvārkos. Tas ir simbolisks apzīmējums sievietes tēlam, kurš spēj radīt no nekā, mīlēt, neko neprasot un dzīvot piepildītu dzīvi harmonijā ar sevi un pasauli. #SievieteSvārkos padara vīrieti par vīrieti biksēs, hehe, ja Tu zini, ko es ar to domāju! ;)

 

Zemeņu noskaņu bilde: Amālija Andersone

Zilie svārki Londonā: Katrīna Lipska

 

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.Komentāru nav

Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB