Topi Vesels iesaka


"Topi Vesels iesaka" ir oficiāli reģistrēta kvalitātes zīme, kas izveidota, lai sniegtu sabiedrībai iespēju izzināt kvalitatīvus, veselīgus produktus, veselību veicinošus pakalpojumus (sporta/jogas centrus, arī trenerus un veselības nozaru speciālistus), vietas, kur iepirkties, restorānus un kafejnīcas, kur doties paēst, saņemot pretī augstas kvalitātes produktus, lielisku servisu, atklātību un caurredzamību pret klientu. "Topi Vesels iesaka" kvalitātes zīme tiek piešķirta 6 kategorijās:

"Topi Vesels" komanda kvalitātes zīmi piešķir tikai tiem kandidātiem, kuri izpilda "Topi Vesels" kvalitātes standartus- izmanto bioloģisku pārtiku vai tīrus vietējos produktus, brīvus no pesticīdiem, ķimikālijām, atbalstot vietēju sezonālo pārtiku un vietējos zemniekus, nodrošina augstākās kvalitātes importa produktus, kā arī sniedz kvalitatīvus pakalpojumus.


"Topi Vesels" komanda testē, anketē, vaicā pēc sertifikātiem, apzvana pirmavotus (zemniekus un saimniecības), no kuriem tiek ņemti produkti, apmeklē procedūras, izmanto pakalpojumus. Šī kvalitātes zīme izveidota, lai palīdzētu vietējiem zemniekiem, bioloģiskām saimniecībām, veselīgām ēstuvēm, eko veikaliņiem augt, veselības un sporta centriem attīstīties, veicinot zaļās un veselīgās Latvijas attīstību un saglabāšanu, informētu sabiedrību par kvalitatīviem produktiem un pakalpojumiem.

Seko līdzi "Topi Vesels iesaka" kvalitātes zīmes aktivitātēm arī sociālajos medijos: Facebook un Instagram!

Domā, ka Tavs uzņēmums - restorāns, kafejnīca, veikals, produkts vai pakalpojums ir pelnījis kvalitātes zīmi "Topi Vesels iesaka"? Iepazīsties ar to, ko iegūs Tavs uzņēmums (ŠEIT), un piesakies!