Santa Ķempele - tikšanās, ko nevar palaist garām


Lai satiktu Santu atkal un atkal, es meklēju iemeslus- rīkoju nometnes un retrītus, lekcijas sievietēm, lai tikai varētu uzaicināt Santu ciemos. Pirmo reizi ar viņu tikos pašas organizētajā “30 dienas svārkos” nodarbībā “Cigun Sievietei” un zini, ar to arī man pietika, lai es gribētu Santu savā dzīvē satikt biežāk.

Ko Santai nozīmē Cigun prakse?

2017. gada vasarā pirmo nometni “Sievišķības un miera osta Cigun noskaņās” aizvadīsim kopā ar Santu Ķempeli, kura ar Cigun praksi nodarbojas jau vairāk kā 10 gadus.“Mans dzīves uzdevums nepārprotami saistīts ar sievietes jeb iņ principa izzināšanu, bet tā kā iņ un jaņ ir viena vesela pretējās puses, neizbēgami vienlaikus izzinu arī jaņ principu. Tāpēc galu galā tas ir stāsts par attiecībām – kā es izturos pret savu ķermeni, dvēseli, prātu, vidi, kurā dzīvoju, un tamlīdzīgi. Ir tik aizraujoši, kad sāc piedzīvot reālas izmaiņas sevī un dzīvē. Arvien biežāk pieķer sevi pie domām, ka tev patīk savs ķermenis, ka tu proti ar to sarunāties un dzirdi, ko tas tev saka, kā jūtas, ko vēlas, pat līdz tādai pakāpei, ka ķermenis pats izvēlas, ko tas grib ēst. Un to vajag respektēt, jo tas ir viens no labas veselības pamatiem. Praktizējot cigunu, attīstās intuīcija, vieglāk just cilvēkus un viņu nodomus. Arvien biežāk sastopos ar iekšēju prieku, kas rodas pats no sevis. Ir arvien vieglāk pieņemt dzīves līkločus un attīstīt tik nepieciešamo spēju ļauties enerģijas plūsmai.”

Santas personība

Santa izstaro lielu mīļumu, mīlestību un sirsnību pret apkārtējiem. Viņai ir veselīga attieksme pret lietām un to kārtību, un arī viņa, tāpat kā es, neuzskata, ka ir jāseko sistēmai, kaut kādiem sabiedrībā uzliktiem standartiem vai jākalpo tiem. Ir jādzīvo sava dzīve, tieši tā, kā Tu vēlies, par mācībstundām pieņemot katru dzīves situāciju.


Man Santa liekas ļoti gaišs, smaidīgs un atvērts cilvēks, ar ko ir ļoti patīkami komunicēt un draudzēties. Tā jau saka, ka Tev apkārt izkristalizējas tikai tie cilvēki, kuri vibrē vienās frekvencēs ar Tevi, un ar tiem tad arī kopā jūties vislabāk. Un ar Santu kopā esot, klausoties viņas lekcijas, mācoties Cigun.. es jūtos patiesi labi!

Jāsaka gan Santa stāsta tik interesanti, un visu tik ļoti gribas zināt, ka lekcijas nereti ievelkas, jo dāmām rodas jautājums pēc jautājuma, kas izvēršas ļoti aizraujošā diskusijā ar Santu. Es apbrīnoju Santas spēju atbildēt uz katru jautājumu ar mīļumu un iecietību, skaidrojot atbildes katram cilvēkam pēc viņa izpratnes- tā ir vieduma pazīme, ja māki paskaidrot otram tā, lai viņš saprastu.

Pati doma vien, ka šīs 3 dienas padzīvosim kopā ar Santu liekas terapeitiska.. daudzos līmeņos!


Uz tikšanos nometnē!

 


 

Topi Vesels

Ar atbildību pret sevi, dabu un veselību!

Autors: Ance Anna Šternberga

Pārmaiņas dzīvesveidā prasa milzu pūles, enerģiju un piespiešanos, taču vairāk par visu es zinu, ka tas ir tā vērts.

1 komentārs:

  • Sveiki!Cik maksās nometne un kas cenā tiks iekļauts?


Pievienot komentāru


Lūdzu autorizējieties, lai varētu pievienot komentāru:

DR FB